Květen 2016

Ten správný život

23. května 2016 v 12:36 | Atze |  Napsal život II
Za celý můj život se odehrálo hodně věcí. Některé byly dobré, jiné zase špatné. Ale díky těmto věcem a zkušenostem jsem se posunula zase o kus dál.

Jako velký krok dopředu vidím můj pobyt v Anglii, kdy jsem pochopila, že je fajn mít vedle sebe člověka, na kterého se můžete spolehnout. A je to opravdu velmi důležité.

Další přelom nastal 15. února tohoto roku, kdy jsem se odstěhovala od rodičů a šla bydlet s přítelem. Budu upřímná, když řeknu, že po těch pár měsících bych se nejradši vrátila domů. Jasně, bydlím s někým, koho miluju, ale není tam tolik přírody, nemám tam rodinu, to správné zázemí ani kamarády.

Sem tam přijde hádka, nešvar v práci a s kým se o to chcete podělit když není s kým?A právě proto jsem vděčná za tento víkend, kdy můj brácha slavil narozeniny. A musím říct, že já, která si ráda dá alkohol, jsem měla za celý víkend 2 piva (každé v jiný den), ale zažila jsem tolik zážizků, jako celý rok ne.

Poznala jsem, jací jsou lidi, jak se dokáží chovat, ale poznala jsem i tu skvělou stránku. Poznala jsem fajn holku, zjistila jsem, že není ostuda chodit ven s vlastním bráchou a zvát ho na jídlo. Ono je to totiž fajn.

Děkuju všem, kteří se podíleli na tomto víkendu, zažili se mnou tolik srandy, snědli jsme tolik jídla, vypili tolik pití. Vím, že to nebylo naposledy.

Tak zase příště, easy špízy!
Atze