Škola v přírodě a prázdniny ..

1. července 2015 v 9:12 | Atze |  Napsal život II
Už přes měsíc jsem vlastně doma, ale v květnu jsem jela na školu v přírodě. Tentokrát jsem nejela jen tak, ale jako zdravotník.
V únoru jsem absolvovala kurz na zdravotníka zotavovacích akcí. Což je velké plus.

Než jsem vůbec odjela na školu v přírodě, jela jsem 5.5. do Prahy s mamkou koupit novou kočičku. Už jsme dvě takové měli, ale jedna, Žolinka nám umřela. Nikdo neví proč .. A mě pořád chybí. Máme ji na zahradě a pokaždé, co jdu na zahradu se podívám na místo, kde je pohřbená a pozdravím ji. Vážně mi chybí.


Tak máme novou kočičku, brácha s taťkou ji říkají Divoušek a my s mamkou Drobek. Ale je vychcaná, takže neslyší ani na jedno, ani na volání. Háže na nás ignor, hraje si s koťatama a na nás doslova sere :D Má nás akorát na jídlo a na spaní. Tak snad na to časem přijde :)
No a k té škole v přírodě.
Tohle byl pátek a v pondělí jsme odjížděli.
8.5. - 12.5.
Jeli jsme směr Třemešek u Oskavy. Už jsme tam byli a je to super areál. Je tam i bazén, který byl napuštěný, ale zase nám nějak nevyšlo počasí.

Jelo celkem 39 dětí a 4 dospělí. Takže 3 dospělí (jo já taky) jsme měli každý svůj tým (taťka byl vedoucí takže tým neměl), kde jsme měli 13 dětí. A barva týmu se poznala pomocí šátku - jo, zelená byla moje.

Po celou dobu se soutěžilo v týmech, byly různé soutěže a úkoly i osobní volno pro děti.

Abych byla upřímná, budíček o půl 8 takže minimálně od půl 7 jsem byla díky dětem vzhůru a večer jsem neusla dřív než v 11. A to se jednalo o třeťáky a páťáky.. Takže nevím kde vzali tolik energie :D

Ale ve čtvrtek jsme šli na celodenní výlet na zříceninu hradu Rabštejn. Nebudu kecat, měla jsem co dělat, abych to udýchala. Z celého toho týdne bylo největší horko a my šli nějakých 6,7km do kopce .. Byl to celkem záhul no, ale spíš mi přišlo, že cesta zpátky byla horší. Někteří už byli v chatě, když já s pár dětma jsem teprve docházela do areálu. Jak říkám, nevím, kde vzali tolik energie .. :D


Za chatou :)


A tohle je mimo areál, všichni jsme na něj čuměli a nevěřili vlastním očím, že ho vidíme :D
Jen tak si potkat mloka v přírodě, to se nestává každý den.

Každopádně tahle škola v přírodě byla fakt perfektní. Seděla jsem jen tak s holkama a řešila s něma věci, který by měl řešit psycholog. Chodily za mnou a povídali jsme si jako největší kamarádky a za sebe můžu říct, že jsme si to užily.


No, a jelikož jsem si chtěla užít poslední prázdniny, tak jsem si je asi už užila, ale v pátek 3.7. nastupuju do své první práce. Tak mi držte palce.

Atze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 takze-asi-tak takze-asi-tak | E-mail | Web | 1. července 2015 v 11:02 | Reagovat

Ach, můžu jet příště taky, prosím? :)

2 Blanka Blanka | Web | 1. července 2015 v 19:12 | Reagovat

Hodně štěstí v první práci, je to vždy zážitek ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama