Ať to celý svět ví II - pokračování

14. června 2015 v 17:47 | Atze |  Napsal život II
Můj životní příběh se celkem smutný a vážně nevím, kde jsem udělala chybu.
Když jsem v prosinci psala článek, kde jsem popisovala svůj vztah, brečela jsem. Proto doufám, že to dnes ustojím.
Ještě bych se ráda vrátila k předchozímu článku. Psala jsem tam, že on je pro mě uzavřená kapitola.
To jsem ještě nevěděla, jak strašně se budu mýlit.
Článek je k přečtení Zde - Ať to celý svět ví

* článek bude obsahovat větší množství sprostých slov, tak to, prosím, omluvte *

Dokončila jsem článek ve stavu "miluju tě, ale chci pauzu." možná na něj přímo nenavážu, ale všechny věci, co budu psát se staly a na pořadí zas tak nezáleží.
Po Vánocích a našem "rozchodu" přes internet a zjištění, že píše jiným slečnám mi bylo strašně. Jak se říká - důvěřuj, ale prověřuj u nás neplatilo a nikdy platit nebude. Jakmile jsem mu věřila, vždycky to nějak posral. Ať už to bylo nesplněním nějakého slibu či další holkou. Doufám, že si aspoň dělal čárky jak na pivu, kreténe.
Už si to období po Vánocích přesně nepamatuju, jak jsme se usmiřovali, či se zase hádali. Ale u nás to bylo tak, že jsme se hádali a pak to bylo dobrý. A to "dobrý" období vydrželo až do února. To měl totiž přijet.
Napřed měl dojet už v prosinci, potom v lednu .. a nakonec z toho byl únor, i když ani ten vyjít nemusel. Ale vyšel.

Jsem ráda? Nevím.

Přijel a my s mamkou jsme ho jeli vyzvednou do Brna na letiště. Když přistálo letadlo, tak jsem se rozbrečela jako malá holka. Jakmile jsme čekaly v hale, přišel jak frajer a pomalu mě přehlídl jak šráky. Bylo mi to dost nepříjemný, ale kašlala jsem na to.
Už nevím, co jsme ten den všechno dělali, ono to ani není podstatné. Podstatné je, že měl spát u kamaráda a já s nima. Jenže to nějak neklaplo a skončili jsme u nás. (přijel na týden)
No a celý ten týden jsme byli u nás.

Stihli jsme koupit čočky, vyměnit peníze, zašli jsme do kina.. Už ani nevím co všechno.

Ve čtvrtek jsme seděli v KFC a víte co udělal? Vytáhl z kapsy krabičku, otevřel ji a zeptal se mě, jestli si ho vezmu. Moje myšlenky si pamatuju úplně přesně. "TO SI DĚLÁŠ PRDEL" .. Podívala jsem se na prstýnek, na něj, na prstýnek a myslela na peníze, co mi dluží. V jeho očích byly slzy, tak jsem si řekla, že bych nějakou měla taky uronit. Tak mi ukápla slzla a já mu řekla, že si ho vezmu.
Ne, fakt si neklekl.

A v pátek, velký den D - můj maturitní ples. Jo, bylo to fajn, ale víte co? Měli jsme nástup, on natáčel a zároveň všechny fotil. Až na jednu osobu. Hádejte na kterou. SPRÁVNĚ - vyfotil všechny, jenom ne svoji přítelkyni. Takovej je to frajer co?
Po plese jsme měli jít pařit. A jak to dopadlo??? No jasně, stojíme frontu, už jsme skoro vevnitř klubu a on zůstane stát v rohu, že za mnou není místo. (jo byl tam metr místa a vlezl by se tam) .. Pak jsem byla skoro u pokladny a přijde mi sms. Něco ve stylu "jdu domů" .... co udělá hodná přítelkyně? Ano, nasere se, pustí všechny před sebe a dere se ven.
Museli jsme jít bokem, protože tu scénu, kterou jsem mu udělala, nikdy neviděl.
Sundala jsem prstýnek a poslala ho do píči, že mi zkazil jeden jedinej důležitej večer v mým životě. Jak to dopadlo? Šli jsme do hospody, potkali jsme kámoše, pak jsme šli po městě a potkali jeho -takypíču- ségru. No a skončili jsme v jiným klubu, kde jenom SEDĚL a sral mi můj večer, protože mi bylo hodně blbý ho nechat sedět a pařit. Ale jo, zapařila jsem. Ale chtěla jsem pařit celou noc.

A víte kdy ten zmrd jel domů? No jasně, dojeli jsme k nám v 6 ráno, spali hodinu a pak ho vezli na odvoz. Však proč by jel až v pondělí, když mohl jet v sobotu a nebýt se mnou. Takže jeden důležitej večer v mým životě a on ho celej posral. Tak tohle bylo snad to nejhorší, co mi kdy udělal.


Ale okej, všechno jsem to brala a přešla jsem to. Protože jsem ho milovala.

Chodila jsem do školy s prstýnkem a usmívala se. Bylo mi totiž fajn, nic jsem neřešila.

Nevím, kdy se to zase zlomilo, ale začaly hádky. Začalo se schylovat k maturitě a já začala nervovat. Potřebovala jsem podporu, kterou mi on nedával. Prostě na mě sral. V dubnu jsem šla na první zkoušku a jen co jsem vylezla, zase jsme se hádali a řešily sračky.
Nevím, jak jsem to mohla zvládnout, fakt nevím.

Hádky byly pořád dokola, ale pořád jsem byla hodná holka, jezdila přes celé město vybrat peníze a zase je vložit. A co že to trvalo třeba hodinu a půl. Pro něj všechno. Složenky chodily k nám domů a já nechtěla mít problém.

Zašlo to tak daleko, že jsem se učila na ústní a my se hádali. Takže dá se říct, že od toho února, co přijel jsme se hádali od začátku března celý duben.
Žádné podpory k maturitě jsem se nedočkala. Ale víte co? Já jsem to zvládla a to si pište, že si vychutnám, až mu ukážu, že na něm mám jedničku a že nejsem taková píča, jak si on myslí.

A ne, už tady nejsem pro něj.

Zašlo to tak daleko, že jsem se nasrala a chci konečně vrátit svoje peníze. A jo, napíšu to veřejně. Dostala jsem 50K, nějaký nákupy, hospody a píčoviny, okej dejme tomu 40K jsem vrazila do něj. Jak se hádáme, dokonce z toho píčuse vypadlo, že mi odečte všechny věci, co koupil on mě, všechny očkování, které platil NAŠEMU (jak vždycky on tvrdil) psovi.
Tak to neee frajere. U koho jsi půl roku bydlel zadarmo? Správně, u nás. Taky jsem se skrz to ohradila.

A jak je to teď? Hádáme se, nevím, jak z toho ven. Peníze už nikdy neuvidím, to je jasný. On nic neposílá, protože to nemá kdo vybrat (já už to dělat nebudu) takže budou chodit složenky, bude na něj exekuce .. A bude v prdeli.
Právě tento článek píšu na jeho notebooku, který není ani splacený. Jak smutný.

Takže bude chlapec kde? V píči.


Když byl ještě tady, tak pracoval v jedné firmě. A měl tam takovýho pěknýho kolegu, se kterým jsem se vyspala. V lednu. A pak se tvářila, jakože jsem hodná snoubenka.
Je květen a od ledna jsem čas trávila i s bývalým přítelem, spolužákem ze základky a v poslední době je to jeden kamarád ze seznamky.

Jakoby moje tělo na něj zapomnělo a říkalo si, co potřebuje. Teď bych ráda napsala seznam věcí, které musím udělat.

1, dostat z něj moje peníze - chci alespoň 20.000,-
2, zbavit se všech jeho věcí
3, zařídit si svoji sim kartu (mám jeho)
4, prodat prstýnek, co mi dal
5, vymazat ho ze svého života
6, zapomenout

Ten člověk pro mě přestal existovat.

Atze
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 arzenal arzenal | Web | 14. června 2015 v 18:12 | Reagovat

Páni, celkem mě udivuje, že je někdo schopný takhle osobní věci psát na internet, ještě se svojím xichtem připnutým k tomu. Trochu obdiv, ale na druhou stranu... proč?

Jinak já jako člověk tohle celý nechápu, měla jsem kámošku, co měla podobně - i když zároveň úplně jinak - stupidní vztah a já to prostě nechápu. Chlap mi udělat první píčovinu, druhou píčovinu a už by šel.

2 baruschkasf baruschkasf | E-mail | Web | 14. června 2015 v 19:52 | Reagovat

Juj, to Ti přeju pevný nervy. A hodně štěstí.
A hlavně, už se, prosím, nenech ukecat.
Kdyby náhodou jsi třeba začala váhat, pokud přijde s prosíkem, dupni si na nohu a před každým slovem, které budeš chtít říct, se kousni do jazyka.
Pokud s někým nejsi šťastná, nikdy Ti a ním vztah klapat nemůže.

3 dobry-jmena-uz-jsou-pouzity dobry-jmena-uz-jsou-pouzity | E-mail | Web | 14. června 2015 v 19:58 | Reagovat

Celou dobu, co jsem to četla, mi běželo hlavou: "proč si ho sakra nekopla do prdele hned?" Využíval tě, zkazil ti ples... proč s ním zůstávat? Zbytečně se trápit?

Vím, že to není jednoduchý a člověk v zamilovanosti leccos odpustí, ale čeho je moc...

4 Elis Elis | Web | 14. června 2015 v 21:07 | Reagovat

Takovej debil.. Dost se divím, že Tě dokázal požádat o ruku, když Ti takhle zahejbal a pak dělal jakože nic.. Nezaslouží si Tě, fakt že ne.

5 sarushef sarushef | Web | 14. června 2015 v 21:29 | Reagovat

Chápu, že bylo dost těžký se od něj otrhnout, ale i tak.. divím se, že jsi to vydržela tak dlouho.

6 xyz xyz | E-mail | Web | 14. června 2015 v 21:57 | Reagovat

Bejt na tvým místě, je můj projev vypípán ve frekvenci zhruba každé druhé slovo - upřímně obdivuji (a taky trochu nechápu) tvou trpělivost.

7 Ondřej "Puberťák" Petr Ondřej "Puberťák" Petr | Web | 25. června 2015 v 0:23 | Reagovat

Ahoj Atze,

je to už nějaký pátek (3 roky kurva), co jsme si nepsali. Vidím, že se hodně změnilo... Nechceš si o tom třeba zase někdy pokecat? Facebook mám furt stejnej, ale pro jistotu jsem ti ho hodil do Webu nahoře :-)

8 Jules Jules | 13. července 2015 v 15:47 | Reagovat

Po přečtení celého tvého blogísku si myslím, že se k sobě s tím týpkem skvěle hodíte. Oba jste úplně blbí a chováte se jako malé děti.

9 sharpobjects sharpobjects | Web | 19. července 2015 v 10:59 | Reagovat

v KFC :D:D:D classy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama