Smrt je běžný koloběh života, ale ..

22. května 2015 v 14:57 | Atze |  Vylévaní srdce
.. ještě mi ji neberte, prosím.

U nás doma jsme vždy měli moc zvířat. Některé s námi vydrží celý svůj život, jiné utečou a nebo zemřou. Vždycky je to smutné. A i když to třeba nebyl můj nejoblíbenější mazlíček, měla jsem ho vždycky ráda a vždycky jsem to obrečela.
Jako dnes.

A tohle měl být šťastný den. Když jsem se mamky ptala, kde je Žolinka, ptala jsem se proto, že jsem se bála, aby mi nevlezla do skříně. Jaké bylo nemilé překvapení, když mi řekla, že je mrtvá.
COŽE?????

Mladá kočička, která zrovna měla rodit je mrtvá. Bezdůvodně, nikdo neví co se stalo. Včera večer na mě ležela u televize a dnes se neprobudila.

Nevím, co dělat dřív. Jestli se učit, nebo brečet. Pláč zatím vítězí.

Žolinko, navždy tě budu mít ráda a nezapomenu na tebe ♥

Atze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 22. května 2015 v 16:36 | Reagovat

Nám takhle před porodem umřela kočka údajně proto, že některá koťata zemřela dřív, než se stihla narodit. Než si toho někdo všiml, kočka dostala zánět, ještě nějakou dobu fungovala normálně a něčeho divného se u ní dalo všimnout až ve chvíli, kdy začínala šíleně smrdět, kudy chodila a během chvilky vypadala jako zombie. Bohužel, podobné věci se u takových těch "polodivokých" zahradních koček, co tu živíme, nedají vždycky stoprocentně hlídat a téhle už se bohužel pomoct nedalo. Ale ať už to je jak chce, vždycky to hrozně zamrzí a zabolí.
Mám mazlíčků fůru, jsem tedy spíš na myši a potkany, ale babička tu má na zahradě koček hodně a mám je všechny moc ráda. Je to vždycky strašně smutné, když některá odejde dřív, než by měla.

Ale život jde dál, nic se s tím nenadělá. Měli jste ji rádi, ona vás... Plno koček bohužel nemá ani to, tak vzpomínej jen na tu radost s ní. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama