Všude kde jsem byl .. zbylo jen prázdno

5. dubna 2015 v 14:02 | Atze |  Napsal život II
• Maturito, ještě počkej
Jsem líná, fakt líná se něco naučit. Pořád si říkám, že mám čas, ale ode dneška za tři týdny budu mít po maturitě z odborného výcviku. A je jen na mě, jestli úspěšně či nikoliv. Všechny seminární práce jsem odevzdala v termínu, ale něco se naučit? Nechce se ..
Připouštěcí test z účetnictví jsem napsala na dvojku, tam jsem klidná. Dva připoušťáky z angličtiny jsem dala na 4, ale mám to. (ještě mě čeká jeden, ale mám 2/3 - jdu k maturitě ((snad)) )
Pořád je to daleko a přitom tak blízko. Jen ať je to už za mnou.
8.6. totiž odjíždím na školu v přírodě jako zdravotník, takže se těším a beru to jako odměnu.

• 29.3. jsme s rodiči jeli na most kousek od Prostějova dívat se na vojska, která tudy projížděla. Nevidím důvod, proč by tudy nemohli projet. Na mostě nás bylo cca 50 lidí a jen jediný chlap, co byl proti. Po diskuzi s mojí mamkou to vzdal a odjel. Blbeček.

• Když jaro klepe na dveře, je to fajn. S holkama vyrazíme do parku nebo na pivko a nebo vezmu psa a jdu se vyvětrat. A když je tak hezky, tak vznikají i krásné fotky, které je škoda nezveřejnit. Sněženky jsou sice už odrostlé, ale pořád něco roste a jeto nádhera.


22.3. Tovačov // 21.3. Olomouc

• Nikdy není nic jednoduchého.
Aneb nehrajte si na kamarády, když všechny jen využíváte. Ať už ve škole, nebo v soukromí. Mám dost falešných lidí co si na něco hrají a přála bych si, aby se mi vyhábali obloukem. Byla bych jim vděčná.
Víc bych se k tomu nevracela.

• Konec škole, konec přátelství, ale i utrpení ..
Všechno hezké někdy končí a právě tak právě vypadá můj vztah. Pořád jsme jako na houpačce a já se jen modlím, aby to už skončilo. Nemám sílu pořád něco řešit a stále dokola se hádat. Tohle já nechci.

• Rychle a zběsile 7
Včera (4.4.) jsme vyrazili s bráchou a kamarády na Rychle a zběsile 7. Pocity? Nepopsatelný. Každej má rád jinej díl, mě se nejvíc líbí jednička a dvojka a teď už i sedmička. Věnováno památce Paula Walkera. A upřímně jsem měla slzy v očích. Konec je dojemný a ani nevím co k tomu mám napsat.
Každopádně to byl nejspíš poslední díl, což dokazuje konec sedmého dílu. Díky za tuto sérii filmů.

A co bylo po filmu? Jako vždy večerní gyros, v plánu byla hospoda, ale padalo jedno cígo za druhým a před půnocí na parkovišti měnil brácha s O. gumu nalitýmu chlapovi. No neber to, za stovku.


Atze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 arzenal arzenal | Web | 5. dubna 2015 v 14:38 | Reagovat

S maturitou to mám stejně. Já ještě k tomu propadám z matiky a musím jí nějak dát, jinak samozřejě k maturitě nepůjdu, což je parádička. Nejhorší je, že u tý matiky se fakt snažím, a i tak je to na nic. :D

Vůbec nechápu lidi vzrušující se tím průjezdem vojsk, upřímně i jít se na ně podívat mi přijde směšný, prostě... jedoucí konvoj vojenských aut, aha, ok.... a? Co je na tom? Ale ještě vtipnější jsou ti, co dělají, jakoby to byla nějaká tragédie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama