Prosinec 2014

Ať to celý svět ví

25. prosince 2014 v 19:16 | Atze |  Napsal život II
Tak dlouho jsem před tím utíkala, že teď nevím, kde začít. Komu poděkovat a komu nadávat. Vlastně vím. Poděkovat bych měla rodině a kamarádům a nadávat sobě.
Jen já jsem to všechno nechala zajít tak daleko.

Teď jsem ve stavu, kdy potřebuju, aby si tohle přečetlo co nejvíc lidí. Aby viděli, do jakých hajzlů se člověk dokáže zamilovat a trpět kvůli nim. Jen doufám, že tímhle se mi konečně nadobro otevřou oči, sundám růžové brýlea začnu žít. Protože je mi sakra 18!!
Jsem mladá.
A tohle by se možná i hodilo k tématu týdne "pusa na dobrou noc" .. I když lepší by bylo "pusa na rozloučenou"
Možná to bude příběh jak z nějaké zasrané telenovely, ale všechno, co tady napíšu bude pravda a bude to takový průžez mými roky na střední.

Veselé Vánoce ...

23. prosince 2014 v 19:08 | Atze |  Ze života
Tak a je to tady zase.
Vánoce .. Kéž bych mohla napsat i sníh. A to mám schválně, protože jsem si koupila drahou zimní bundu a těšila se, až v ní budu chodit. Měla jsem ji na sobě snad už v říjnu ..
No a od kamaráda jsem dostala k Vánocům čepiči, takže je jasné, že se sníh nekoná ..


U nás se peče poslední cukroví (snad už!!) a všechno začíná vypadat tak nějak vánočně. Ozdobený stromek se už kymácí na chodbě, brabory na salát jsou uvařeny .. Jen je oloupat.
Je toho moc, dárky, nákupy, moc lidí v obchodech, doma problémy ... Nějak ani nevím, jak se cítím. Jedno vím ale jistě. Tyto Vánoce budou na hovno.
Nejsem materialistka, ale kdybych dostala alespoň jeden jediný dárek, o kterém nevím ... Udělalo by mi to radost. Už teď bych mohla napsat seznam věcí, které se pod stromečkem nejspíš objeví. Nejvíc mě na tom všem mrzí fakt, že můj bratr (20) nikomu nic nekoupí a všichni se můžou posrat, aby něco dostal.
Na hovno.

Letos jsem fakt nevěděla, co komu koupit, ale nakonec se podařilo.
Na přítele seru, zatím to vypadá, že jsme se rozešli. (24.1.2015 bychom spolu byli 3 roky haha)

Hezké Vánoce všem, přátelé
Atze