Asi málo času nebo co ..

3. září 2014 v 20:15 | Atze |  Napsal život II
HÁJ.
Prázdniny utekly jako voda a zase je tu škola. Což by nebylo tak hrozný, kdybych nešla už do maturitního ročníku. A to by taky nebylo tak hrozný. Horší je, že nevím, z čeho maturovat a zítra to chce mít třídní nahlášený. FUCK. Takže asi angličtina. Ach, drahá učitelko těš se na mě u ústní zkoušky. Taky se těším.

O prázdninách toho bylo toooolik.
1, Přítel měnil práci
No, firma nemá prachy takže vyhodíme kluka co maká a má míň peněz a necháme si zmrdy co nic nedělají. Aneb společnost Gemo Olomouc. Ani jsme skoro nemuseli hledat. Paní N., u které jsem dělala autoškolu zavolala a bylo.
Poslední týden v červenci nastupoval do In Time jako řidič.

2, Byla jsem v zoo v Olomouci
Ne, opravdu nic se tam nezměnilo. No i když asi jo - ceny. Vstupné nehorázně vysoké, vevnitř výběhy pozavírané, záchody nechutný a o půl 7 mi pičenka nechtěla udělat pizzu. Tak já tu tržbu udělám jinde, krávo. Nikdy víc.

3, Pořád v práci
Chtěla jsem si užít prázdniny, ale místo toho jsem šla makat. Brigáda, brigáda a zase brigáda .. Vstávat v 6 ráno, abych se dostala na 9. Hnus. Kolikrát jsem myslela, že zdechnu. Padala jsem na hubu, nohy mě bolely, ale vydržela jsem. A jsem napsaná na září i říjen. Hahaha penízky na dárky na Vánoce se pohrnou.

4, Jak jsem málem shořela
To berte trochu s nadhledem. Takhle doslova bych to asi nebrala, ale když jsem chodila na brigádu, tak se tam točí vata. Až navštívíte nějakou akci a bude se tam točit cukrová vata tak si ji nedávejte. Protože čekat, než se to zahřeje, namotat to na tu posranou špejli a pak se ještě usmívat na kretény je fakt nadliský výkon. A nejhorší je, když přijde stopadesát lidí najednou. Lidi, nemám sto ruk takže to chvíli trvá. No ale k tomu podstatnému .. když je toho moc, tak se prostě stane, že se to přehřeje, skočí jiskra a je to. Prostě to začne hořet. Lidi na vás čumí co jako to je, já nevím co dělat .. Zmatek jak nikdy. Nebýt A. tak asi shoříme. Takže celej stroj rozebrat, vyčistit, umýt .. Práce na dvě hodiny. Nikdy víc.

5, Autoškola
Na svoje narozeniny jsem dělala závěrky v autoškole. Nikdo není dokonalý, takže jízdy až na podruhé, ale mám to. 7.8. jsem si vyzvedávala řidičský průkaz a kanálama chodit nemusíte, úplně mi bude stačit, když nebudete jezdit jak dementi a uhnete. Šedesát mimi obec fakt jezdit nebudu. (neberte to jako vychloubání, jen jezdím ráno když jedu do školy a přítel do práce a prostě - spěcháme)

6, Maturita
Cože? Už? .. Teď jsem nastupovala do prváku a srali nás s maturitou a teď je to doopravdy tady. Pořád tomu nějak nevěřím. Nechtějte po mě, abych první týden školy řekla, z čeho budu maturovat. Ale dobře, bude to angličtina. Když to nedám, půjdu poděkovat třídní učitelce, že nás nutí to vědět tak dopředu. Nedá se to. Dejte mi čas do listopadu sakra!
Rozvrh stojí za starou belu. Každý den do čvrt na tři, v pátek teda na 7 a do půl 2. V lichém týdnu v pondělí praxe. Vážně????
V sudém týdnu němčina 3x a právnický nauka 4x a v lichém? Němčina jednou a právo nikde ... Za co??? Co jsme komu udělali. Hnus.

Tak mi řekněte, jakej já mám život. Pořád v práci, teď budu ležet v učení, čas nemám na nic.

Atze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adina Adina | Web | 3. září 2014 v 20:35 | Reagovat

Máš opravdu náročný život :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama