Červen 2014

Karel Žilák: Kleptoman

30. června 2014 v 18:07 | Atze |  Knihy


Zdroj fotky: Kleptoman
Autor: Karel Žilák
Počet stran: 258
Text: Atze
Hodnocení: 7/10
Žánr: Drogy
Zajímavý a napínavý příběh několika málo lidí. V knize najdeme i slovensky mluvícího muže, což je fajn zpestření.
Kniha je samozřejmě plná emocí, intrik a zajímavých situací. Nechybí ani krádeže, policie a vraždy? Možná k vraždě dojde, možná nikoli. Lidské tělo snese hodně a je jen na tom člověku, jak se k problému a zápasu s ní postaví.
Hlavní postavou je Eva již zmiňovaný slovák Peterko. Aby to bylo více napínavé, jejich vztah nemůže být dokonalý, protože Eva je vdaná za Tondu. Jak se tahle situace vyvrbí? A kdo že bude zmlácen a bojovat o život?
Tohle a mnohem více se dočtete v této knize. Kniha se čte dobře, má napínavý děj a určitě vás vtáhne. Ale rozhodně od ní nečekejte to, co od Pusinky a od Jehly. Tohle je jen slabý odvar .. Což je škoda. Dávám 7/10 bodů.
Atze

Když nastane čas uklidit učebnice ..

27. června 2014 v 13:02 | Atze |  Napsal život II
A je to tady.
Nevím jak vy, ale naše spešl škola končila a dostávala vysvědčení už včera. Když jsem v šatech, svetru a s kytkou v ruce dorazila na autobus, všichni na mě čuměli jak na idiota. A já se jim smála, protože jsem dneska, když oni vstávali spala do devíti.


Znáte ten pocit, když máte poprvé v životě ve třeťáku vyznamenání? Já jo. A řeknu vám, je to super. Škoda, že se to podařilo až teď .. Ale ten pocit.


Odměnou mi byly krásné 400,- na poukázce do Globusu...