Květen 2014

Když je toho moc ..

18. května 2014 v 18:49 | Atze |  Napsal život II
Cítím se vyčerpaně.
Zhruba poslední měsíc. Fakt je toho na mě moc a už to nedávám. Jak fyzicky, tak psychicky. A to jsem chtěla začít běhat a udělat něco se svým zadkem. Tak snad v příštím životě.
Asi mi nebylo souzeno mít krásnou postavu a být dokonalá blondýna. Zato mi bylo dáno, že jsem šikovná v kuchyni. No to jsou mi vyhlídky..

Momentálně mám dvě brigády. A k tomu nastupuju 26.5. do autoškoly. Z čehož mám docela strach a přemýšlím, že bych se na to vysrala a řidičák si udělala, až se na to budu cítit. A ne teď, jen proto, že mi v červenci bude 18 a budu velká holka.

Ale co mě těší se fakt, že v té hrůze stíhám číst. Do menu jsem přidala nějaké informace abyste viděli, co čtu a na co chystám recenze. Knihy jsem přečetla docela rychle, protože měly okolo 200 stran, ale teď čtu konečně Ambru a je to síla. Knížka je navíc těžká, takže se blbě tahá. A v mojí kabelce obzvlášť. (máte tip na nějakou super kabelku do 400,- ?)

A s mojí únavou souvisí i spánek. Spím moc. Když mám čas, tak spím. Když čas nemám, tak usínám v autobuse a vypadám jako idiot, protože mi klesá hlava a hýbe se ze strany na stranu. Potřebovala bych, aby den měl tak 36 hodin, to by pro mě bylo ideální. 12 hodin spánku a 24 hodin na práci a ostatní věci. Prostě nestíhám.

A maturito, těš se. Seru na matiku, takže moje milá paní učitelko, přeji vám na příští rok hodně pevné nervy. Protože jestli já odmaturuju z angličtiny, tak pojedu na rok jako aur-pair.

Amen. Atze

Karel Žilák: Jehla

9. května 2014 v 9:08 | Atze |  Knihy
Když mám před brigádou čas a zajdu do knihkupectví, tak jsme nemohla odejít s prázdnou i když je moje peněženka prázdná. Regál "sleva" přímo vybízí nějakou knihu ulovit. Strávila jsem výběrem snad 10 minut než jsem si JI všimla. Byla tam, krčila se úplně vzadu, ale ulovila jsem ji. S úsměvem na tváři jsem došla k pokladně a z krásných 48,- bylo najednou 33,- díky 30% slevě. Nekup to.
O první díle, o Pusince jsem psala zde. (text nestojí za nic, ale alespoň něco)
A teď vzhůru na Jehlu !