Mám se skvěle ..

28. září 2013 v 20:02 | Atze |  Napsal život II
Nazdáááár !

Po dlouhé době bych ráda napsala zase pár řádků. Docela mi to psaní chybělo, ale nějak nebyl čas, abych si v klidu sedla a napsala to, co jsem zažila. A že toho bylo.

Na konci prázdnin jsem poznala jednoho nového kamaráda, vlastně, je to bráchův kamarád, ale už ho znám taky. Má doma hada, takže jsem docela čuměla. A konečně nějaký kamarád, který je mladší než já. V hlavně to má ale urovnané až jsem docela hleděla. Takže vzhledem ani chováním mi nepřipomíná moje vrstevníky, které potkávám ve škole nebo někde na ulici.

O prázdninách se toho stalo tolik, že se mi ani nechce věřit, že jsem to všechno zažila. Poznala jsem, že i lidi, do kterých byste to neřekli dokáží být pěkně hnusní a využívat vaší dobroty. Nejhorší je, že tohle udělala moje kamarádka, což nasere daleko víc. Ale víte co? Život jde dál, překousla jsem to a po pár týdnech nebavení se ve škole, což bylo někdy docela těžké jsem to utnula a znovu se bavíme. Není to jako předtím, ani nebude, ale dovím se nové drby, chápete.Co se týče mého vzhledu, tak jsem ostříhaná. Vlasy mám po ramena a musím říct, že mě i mým vlasům to strašně prospělo. Cítím se skvěle a jsem spokojená.

Přeskočím ke škole.
Tam se zatím daří (musím zaklepat). Možná to bylo o štěstí, nebo o mé (ne)inteligenci. Mám za sebou dvě písemky z angličtiny a obě dopadly nad očekávání dobře - jedničky. Dobrý strart do nového školního roku. Nálada ve třídě je super, je nás 18, ale to se brzy změní, protože jeden spolužák ukončuje studium a druhá spolužačka, která k nám propadla je prostě piča. A netrvalo dlouho a už jí snad konečně sklaplo, když dostala důtku třídního učitele za odchod se školy kvůli kouření. Ve škole čipy, takže vedení i tř.učitelka ví, kdy jsme přišli a ona si odejde .. Nebyla sama, ale přeju jí to. No a v pátek se měli psát tři písemky. Psaly se dvě - jen z té angličtiny a asi to bylo štěstí, protože jsem se neučila, ale matematiku s němčinou píšeme až v pondělí, takže mám čas se na to ještě podívat. Díky, díky !

V osobním životě teď trochu pokulhávám.
Všechno je to tak nějak teď na nic. Možná blbé období, nebo jsem si konečně uvědomila to, co jsem si měla uvědomit už dřív. Lépe pozdě nežli vůbec, no ne? Ukončila jsem po 19 měsících vztah, který už byl neúnosný pro obě strany. Ne, nechci, aby se ke mě někdo choval jako k princezně, protože jí nejsem, ale chci, aby se ke mě můj partner choval ohleduplně a myslel na to, že nemám sílu ani chuť řešit jeho sestru, která mi nadává do kurev.
Ta tlustá čára za celou touhle životní kapitolou bude až ve chvíli, kdy si odveze všechny svoje věci, které u mě má. A že jich je .. Tak mě jen zajímá, kam je dá, když bydlí u sestry, věci má ve sklepě a už tak tam není místo. Dnes je to týden, co jsme bez sebe a já se cítím neskutečně volná a šťastná.
Tento víkend jsem totiž trávila tam, kde mi bylo a vždycky bude nejlépe s osobou, kterou mám neskutečně ráda.

Ve svém volném čase se teď věnuji výrobě kabelky zvané Candy bag. mám hotové tři řady s tím, že jedna není ukončená, protože se s tím vždycky seru strašně dlouho a nemám na to nervy. Mám nastříhané kartičky na další řadu, ale od čtvrtka jsem si nenašla čas, abych ji udělala. Ale zítra mám celý den, tak se na ni vrhnu a třeba ty řady stihnu i dvě. Možná i tři, ale musím se učit, tak uvidím, jak to celé dopadne.

Závěrem bych chtěla ještě jednou říct, že jsem šťastná.

A tímto zdravím Doru a Marka :*

Atze
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama