Září 2013

Mám se skvěle ..

28. září 2013 v 20:02 | Atze |  Napsal život II
Nazdáááár !

Po dlouhé době bych ráda napsala zase pár řádků. Docela mi to psaní chybělo, ale nějak nebyl čas, abych si v klidu sedla a napsala to, co jsem zažila. A že toho bylo.

Na konci prázdnin jsem poznala jednoho nového kamaráda, vlastně, je to bráchův kamarád, ale už ho znám taky. Má doma hada, takže jsem docela čuměla. A konečně nějaký kamarád, který je mladší než já. V hlavně to má ale urovnané až jsem docela hleděla. Takže vzhledem ani chováním mi nepřipomíná moje vrstevníky, které potkávám ve škole nebo někde na ulici.

O prázdninách se toho stalo tolik, že se mi ani nechce věřit, že jsem to všechno zažila. Poznala jsem, že i lidi, do kterých byste to neřekli dokáží být pěkně hnusní a využívat vaší dobroty. Nejhorší je, že tohle udělala moje kamarádka, což nasere daleko víc. Ale víte co? Život jde dál, překousla jsem to a po pár týdnech nebavení se ve škole, což bylo někdy docela těžké jsem to utnula a znovu se bavíme. Není to jako předtím, ani nebude, ale dovím se nové drby, chápete.


Prázdniny 2013

2. září 2013 v 18:46 | Atze |  Napsal život II
Ráda bych udělala takové poohlédnutí za letošními prázdninami. Shrnula bych to do několika bodů a něco málo k nim napsala. Přeci jen, prázdniny byly docela zajímavé, chvilku docela krušné, ale celkově jsem si je užila. Jen ten skok do reality, což znamená nástup do školy byl trochu složitější ..

1.7. jsem byla v Praze. (trochu osobní záležitost, o tom mluvit nechci), ale zavítala jsem s mamka do pár obchodů a něco málo jsem si odvezla. Z NY jsem si odvezla černou sukni se zipem do pasu (250,-) a růžové tričko s děrovanými zády (350,-). V Gatu toho moc nemají, ale v těch slevách se nakupuje fajn, takže odsud mám jedno krátké tričko (68,-), jedno tílko s potiskem (68,-) a neonově růžovou sukni do pasu (150,-) .. Na oběd jsem si dala smažený sýr, který byl dobrý, ale u nás na Moravě je prostě nejlepší. Každopádně to byl moc fajn den :)
9.7. jsem od Avonu vyhrála řasenku Mega Effect - No, recenzi bych napsat mohla, ale já to shrnu do pár slov. Je bezvadná.. Občas bych ji nejraději vyhodila a vzala si zase normální řasenku, ale tohle je fakt super a jsem ráda, že ji mám.
17.7. jsem šla na svou první brigádu vůbec. Dělala jsem v Olomouci na stavbě Šantovky. Byly chvíle, kdy bych se na to nejraději vysrala, jindy to bylo fajn. Týden jsem byla u přítele, týden u dědy. Za těch pár dní, co jsem tam byla jsem si vydělala slušné peníze. Zkušenost dobrá, ale už bych do toho nešla. Nejsem ten typ, co si nechá jen tak pro nic za nic srát na hlavu ..
23.7. jsem "slavila" svoje 17. narozeniny. Jelikož jsem byla na brigádě, tak jsem celý den pracovala a odpoledne přijel brácha na motorce, aby jsme dali alespoň kofolu. Naši mi poslali smsku, tehdy mě docela mrzelo, že nepřijeli všichni, aspoň na blbou kofolu .. Ale co. Asi jsem už na oslavy velká, nevím.
24.7. jsme s přítelem slavili výročí - rok a půl