Trocha nostalgie na večer ..

14. srpna 2013 v 21:37 | Atze |  Napsal život II
Půl desáté večer, všude kolem mě tma, jen mi svítí lampička a hraje písnička. Vedle v obývacím pokoji je tma, neslyším zpěv ptáků, ani chrápat psa. Vnímám jen hudbu a zvuk mých prstů dopadajících na klávesnici. Zkouším přemýšlet. Vracet se k minulosti. Vzpomínat.

Listovat starými zprávami na facebooku mi přijde k dnešnímu večeru více než vhodné. Z kuchyně mi sem doléhá vůně švetkového koláče, který jsem před chvílí vytáhla z trouby. Sem tam na zahradě zaštěká pes, jinak je klid. Mrtvo. Dohrává písnička a v pauze, než spustím druhou slyším jen rachot z počítače. A přesně tohle mám ráda.
Tyhle večery nejsou moc časté, ale mám je ráda. Všechno se mi jakoby vyjasní a .. je to jiné.

V těchto chvílích mám chuť udělat něco, čeho bych pak mohla litovat, ale už bych to nevzala zpět. Teď je to třeba touha ostříhat si vlasy. Alespoň trošku .. Sedím tu a říkám si, proč to neudělám. Na stole přede mnou je 9% peroxid a čeká, až koupím melírovací prášek, abych si mohla zesvětlit konečky. A když to dobře dopadne tak celou hlavu.

Ráda bych někomu napsala, někomu, koho by to potěšilo a zároveň překvapilo a někomu, komu třeba chybím, nebo mě dlouho neviděl. Ale komu?

Zřejmě není ta pravá chvíle. Tak jindy ..

Atze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adél Adél | Web | 14. srpna 2013 v 23:45 | Reagovat

Páni.Ten článek přesně vyjádřil mojí situaci a ještě mě naprosto pohltil. :-) Palec nahoru

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama