Tohle že jsou prázdniny?..

15. července 2013 v 17:03 | Atze |  Napsal život II
Tak přesně to, co se děje venku se opravdu nedá nazývat prázdninami. Hnus, fuj, ble. Občas slunce sice vysvitne, ale stojí to za nic a stejně je pořád tak .. hnusně. Přestávám tomu rozumět.
Nebo se mě fakt drží taková smůla a čím jsem starší, tím musím mít horší prázdniny? Jinak tomu nerozumím.

Ještě vtipnější tomu počasí přidává fakt, že mi právě přišla úžasná letní - plážová taška z Avonu. Je nádherná, velká, praktická.. prostě láska na první pohled. Tak doufám, že ji ještě letos vyvenčím.
No.. Když jsme u toho Avonu, tak se stala jedna kurva nemilá věc. A to je ta, že si slečna Kašíková sestra mého přítele objednala zboží v hodnotě 600,- a když jsem jí psala, ať si pro něj přijede jen ke Kauflandu, tak mi napíše, že jde do děckého domova. A hned druhý den z ničeho nic mi napíše, že si ho mám strčit do prdele, že ho nechce. Tak začala hádka jako prase, já si totiž po štěstí šlapat nenechám a ze slečny vypadlo, že prý to je kvůli mému chování. Vtipný. Já tentokrát fakt nic neudělala, nic hnusnýho jsem jí neřekla a ona na mě takhle .. Když na to myslím, tak je mi zle, protože ty její důvody a nadávky a lži. HNUS. Největší kráva kterou jsem kdy potkala. Jsem ráda, že mi napsala, že na mě byla milá jen proto, že chodím s jejím bráchou. A víš co ty krávo z děcáku? Vem si chlapa, kterýho nemiluješ a táhni do pekla.

Jen škoda, že si to nepřečte.

A ještě jedna věc od Avonu. Tentokrát trochu pozitivnější.. Tedy o dost. Kdo si objednává z avonu tak ví, že světlo světa měla spatřit nová řasenka. A tahle společnost se zároveň rozhodla, že prvních 800 řasenek rozdá zdarma. A víte, co pro to musíte udělat? Sednout k počítači a počkat na tu pravou chvíli, sputit aplikaci, stisknout jednu řasenku, vyplnit adresu a je vaše.
Že je to lehké? Ani za hovno. První tři dny se mi aplikace nechtěla spustit, další den jsem u toho seděla snad 4 hodiny a nic.. No a další den jsem ji prostě získala. A už ji mám hezky doma, zdarma, k otestování. Tak to běžte taky zkusit.


Jinak další novinkou je asi to, že jsem obarvená. No..


Na té fotce vlevo to vypadá, jak jsem je měla znčený a úplně hnusný. Jen byly čerstvě umytý a vyfoukaný, tak proto tak vypadají. A jo, konce byly rezavé. Kdysi byli ještě červené no.. A vpravo je fotka po nabarvení a ostříhání. Mám sestřižené jen konečky, protože byly tak roztřepené až hrůza. Je to lepší. Jen mi ta barva nechytla všude, takže někde mám takové hnědé odlesky a vypadá to docela hezky. Tedy až na to, že přímo u čela mi ta barva chybí taky a to vypadám jak idiot. Ale je to vidět jen z blízka, takže je to OK.

A víte, co mě v poslední době nejvíc nasralo? Jedna holka. Vlastně, je to spolužačka. L.
Celý příběh je na dlouho, takže napíšu jen to, co mě fakt nasralo.
Nějak jsme se já, brácha a L. bavili, že bysme jeli na koncert naší oblíbené skupiny Dark Gamballe. No a nejbližší koncert byl teď v sobotu, 13.7. Takže jsme v pátek sedli s bráchou na motorku a jeli za L. se domluvit. Přemlouvali jsme ji ať jede, že ji to zaplatíme a bude to mít jakoby k narozeninám. Byly jsme tam snad tři hodiny, brácha mezitím zavezl motorku a přijel autem, abychom mohli rovnou jet k nám. Jeli jsme tam v pět a doma na mě od šesti čekal přítel. Takže jsme ji přemlouvali, pak nakonec že pojede. Ještě jsme se stavovali za rodičema, kteří byli v hospodě. Dali jsme si kofolu a jeli k nám. Všechno ok. Přítel troku zlobil, ale v pohodě. Dívali jsme se na film a pak šli spát. V sobotu ráno naši odjeli k dědovi a brácha jel koupit benzín a cigarety. Jakmile dojel, já umývala nádobí, snídali jsme a všechno ok. Pak se L. šla převlíct a pak přišel do kuchyně brácha. Oblečenej, že jede pryč. A pak přišla L., že jí není dobře a že jede domů. Prý se vyspí, dá si vanu (to samý jsem jí nabízela, aby udělala u nás) a odpoledne napíše. Bylo domluvené, že pro ni brácha o půl 4 přijede abysme mohli vyrazit na ten koncert. A dal jí cigarety, aby měla co kouřit, protože neměla peníze.
A ejhle.
O půl 4 čtu smsku, že s náma chce jít i její přítel a že je u něj. A to brácha už nebyl doma, byl u ní před barákem a docela šok, že není doma. Takže zase tak špatně jí asi nebylo, ne?
Gamballi začínali hrát v 9, což mi L. psala, že teprve vyjíždějí. Takže se nikam nejelo. Bylo to tam ještě trochu komplikovanější, ale v podstatě si vzala akorát cigára a beze slova a omluvy jela do piče.

Trochu podraz, ne? Člověk jí to chce zaplatit, užít s hezkej den a pak tohle? Prostě nebyl by problém, že by jel i on, ale problém je v tom, že je to dement, kterej ju mlátí, podvádí a ponižuje a pomlouvá nás za zády a chce ho s náma někam vzít? Tak na tom slečna jen vydělala..

A já jsem akorát tak nasraná, takže až bude něco chtít, tak si to vyžere.

A jako sladká tečka na závěr.. buchta, kterou jsem pekla za poslední dva dny dvakrát, protože je šíleně dobrá.A jakmile se mi bude chtít, tak se můžete těšít na recept i s fotonávodem.

Atze
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 2. srpna 2013 v 22:14 | Reagovat

Hrozně se mi líbí ty vlasy po obarvení, jak je máš na koncích trochu do růžova, tak přesně takovou barvu teď chci. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama