Červenec 2013

Všechno nejlepší Atze ..

28. července 2013 v 15:39 | Atze |  Napsal život II
Aneb jak se z malé Atze stala ještě menší ..

V úterý jsem oslavila svoje 17té narozeniny. Docela to letí, ještě před chvílí jsem byla hotová z toho, že mám občanku a za rok mám být dospělá? Vůbec se na to necítím a ani se na to cítit nechci. Je to zvláštní pocit tak rychle vyrůst a najednou být zodpovědný za svoje činy.

Ale letošní rok byl přece jen o něco jiný. Místo toho, abych seděla doma, jedla dort, koupala se a dostala nějaký dárky (haha) jsem byla na brigáde a pracovala. ( o tom až jindy) takže jsem měla pracovní narozeniny, vydělala si nějaké peníze a ve středu večer odjela konečně domů na zasloužený odpočinek. Měli jsme malovat, ale to se ještě nestalo .. A možná ani nestale, ale máme koupenou barvu.

Žádná oslava se nekonala, žádné podání ruky a nic .. Jen mi v úterý ráno zapípaly smsky od mamky a od taťky, brácha v útery večer přijel na kofolu, popřál mi .. a tím celé narozeniny skončily. Děda mi dal peníze minulý víkend, miláček mi popřál ve čtvrtek večer, když jsme leželi u televize a to bylo vše.


Tohle že jsou prázdniny?..

15. července 2013 v 17:03 | Atze |  Napsal život II
Tak přesně to, co se děje venku se opravdu nedá nazývat prázdninami. Hnus, fuj, ble. Občas slunce sice vysvitne, ale stojí to za nic a stejně je pořád tak .. hnusně. Přestávám tomu rozumět.
Nebo se mě fakt drží taková smůla a čím jsem starší, tím musím mít horší prázdniny? Jinak tomu nerozumím.

Ještě vtipnější tomu počasí přidává fakt, že mi právě přišla úžasná letní - plážová taška z Avonu. Je nádherná, velká, praktická.. prostě láska na první pohled. Tak doufám, že ji ještě letos vyvenčím.Prázdniny, konečně !

5. července 2013 v 20:03 | Atze |  Napsal život II
Sice už se prázdniny trochu rozjely, to ale neznamená, že není ten správný čas napsat nějaký super článek. Dobře, možná pozdě je, ale já to dřív nestihla.

V týdnu, kdy jsme měli dostat vysvědčení jsem ve škole chyběla, protože .. proč jezit někam 25km, když se na film můžu dívat doma? Zameškané hodiny se stejně už nepočítají, takže je to jedno. Tak jsem si válela zadek doma. Byla u nás spolužačka L, pak jsme si trochu projezdili autem do Olomouce a tak různě. No a v pátek nás čekala ta hrůza.
Třídní jsem dělala náramek a náušnice. No jo, jsem kráva, protože jsem to nevyfotila :X
.. Ale zase jako vždy nezklamala tím, co mi řekla. Dost dobře si pamatuju její slova o pololetí, kdy mi tvrdila, že si pohlídá moje vyznamenání. A víte co mi řekla teď? Že si mám hlídat zdraví. Tak to bylo vážně k smíchu.

No a pro ty, co to zajímá jsem měla jednu trojku, pět dvojek a deset jedniček. Byla jsem docela naštvaná a asi jsem to ještě nezkousla, protože .. to, co se děje u nás na škole je fakt síla. Ale škoda slov. A postupuju do třeťáku :)

A když jsme u těch prázdnin, tak první den (1.července) jsem byla v Praze.