Červen 2013

9.-14.6.

25. června 2013 v 12:24 | Atze |  Napsal život II
Ták. Konečně chvíle volna, klidu, pohody, přijatelného počasí a hlavně chuť napsat pár řádků. Neozvala jsem se dlouho, ale to je tím, že jsem byla pryč a o tom bude dnešní článek.
Měla bych začít tím, že jsem na žádný břestek se školou nejela, protože nám jej kvůli deštivému počasí zeušili. Týden před naším odjezdem už sice svítilo slunce, ale skupina, co jela před námi se vrátila ve středu, protože v těch podmínkách se tam být nedalo.

A teď zpátky k tomu, kde jsem byla a proč.
Zrovna v tom týdnu, kdy se měl konat břestek měl táta jet na školu v přírodě. Strašně jsem chtěla jet s ním, a tak se mi to nakonec vyplnilo. Balit jsem musela začít už v sobotu, 8.6. v neděli ráno byl totiž odjezd. A teď hezky postupně..


A může být i hůř ..

5. června 2013 v 13:47 | Atze |  Napsal život II
Ne že bych to pražákům vyloženě přála, ale dobře jim tak. Kolikrát se smáli nám tady na Moravě, že plaveme. Teď se to stane jim a my jim máme pomáhat? A to jako proč? .. Je to sice smutné, co se děje, ale proč tomu každý den věnovat 15 minut ve zprávách a hlavní stránku (celou) v novinách? Asi jsem debilní, ale fakt to nechápu. Ani nechci.

Každopádně vám chci konečně ukázat ten lak, který se nikomu nelíbí. Docela vtipné, protože mě se líbí čím dál víc .. Jen škoda, že mám zrovna nehty nalakované jinou barvou, takže to nemůžu vyfotit na nehtu, ale alespoň takhle.


Jinak se mi čím dál více blíží břestek, pořád prší .. Dokonce se spekuluje o tom, že nikam nepojedeme. A to jsem si koupila sportovní šusťákovou soupravu. Přemluvila jsem naše, aby byla trochu dražší, no a je to celkem pálka. Rovných 1300,- Tak doufám, že ji alespoň využiju.

Doma jsem se začala docela nudit, tak jsem si začala trochu zkrášlovat krabice od objednávek z avonu. Když už je mám, tak je aspoň využiji. A to rovnou na kosmetiku, protože té je čím dál více .. A už pomalu není kam dávat. Celá koupelna je zabraná, v pokoji už skoro taky není místo , takže krabice je jasná volba. Nastříhala jsem si novinové kousky a začala je lepit nepravidelně na krabici. A jak prokoukla! Haha. Pak postnu foto.

Atze