Vkročení do nového roku

4. ledna 2013 v 17:49 | Atze |  Napsal život II
Páni, ani se to nezdá, ale nějak rychle to všechno uběhlo. Před Vánoci jsme ve škole nedostali žádné volno, takže to bylo docela na nic, ale poslední den před prázdninami jsem zůstala doma. Ještě poklidit, dopéct cukroví a dodělat ostatní věci. A byl u mě přítel, takže to bylo takové víc na pohodu. Hned tu sobotu jsme jeli k dědovi, mladého jsme nechali v Olomouci, protože si jel nechat udělat další tetování jakože dárek od jeho sestry a přítele k Vánocům. A já za ním přijela o půl 1, protože mi spravoval toho mého motýla. A pak jsme chodili jak blbci, aby se nám na to nepřilepilo oblečení. Takže docela sranda pro ostatní. Ještě jsme spolu stihli koupit stromeček, letos se to otec snažil bojkotovat, což se mu povedlo, takže jsem stromek platila napůl s přítelem. Potom jsme spolu se stromečkem dojeli autobusem k dědovi, dělali jsme zemáčky a pak jeli ještě nakupovat poslední dárky do Olympie. A doma na nás čekalo akorát další cukroví.
V neděli jsme se s drahým chopili zdobení stromečku - letos je tedy do zelena i přes to, že byl otec proti. Ale mě se to strašně líbí. Máme červenou špičku, zlaté a oranžové baňky, světýlka, žluté a červené řetězy a takové ty copánky co se na to hází jsou zelené. Nikdy jsme neměli hezčí stromeček! Takže nádhera.
No a ještě v neděli večer mi odjel přítel k sestře, protože hned druhý den ráno přijel děda. Slavíme teď narozeniny vždy na 2x. Jeden den je děda na štědrý večer u nás a na boží hod u tety a další rok je to zase naopak. Tentokrát byla řada na nás. A to už jsme měli stejně už všechno skoro hotové, chyběl už jen salát, který jsem ráno udělala s mamčinou pomocí. A jak byl dobrý ! .. Docela mi teď ta chuť chybí no. Večer jsme slavnostně povečeřeli a vrhli se na dárky. U nás nehledíme na dárky, ale je pro nás hlavní, že jsme spolu. Dostala jsem papuče, knížky a sadu věcí na nehty. Odlakovač, flaštičku na něj, razítka, raznici, bílý lak na francouzskou manikůru, štěteček, knížku a gel. Jen ještě tu lampu a pár dalších drobností. Takže jsem spokojená, potom jsme se dívali na pohádky a já brzo ulehla. Protože hned další den ráno přijel drahý. Takže jsme měli ráno další vánoce s přítelem. To jsem dostala kabelku a trička, co jsme spolu kupovali a takové ty velké papuče co mají v dajchmanu. Bohužel mi byly malé. Ale úplně super jsem se měla. A ještě mi dovezl od sestry kosmetiku z oriflame. No ale největší a nejlepší dárek jsem dostala už 9. Prosince a to Denny. Moje štěně. Za ní jsem nejvíc ráda, je to moje radost a starost zároveň, ale za nic bych ji nevyměnila.
A poté nás už čekaly dny plné odpočinku, pojídání cukroví a chození ven se psem. Naučila se chodit bez vodítka na volno, tak i více poslouchá. Na tom vodítku se jí být prostě nechce. Nejlepší je, když jdeme běhat a potom si jen doma lehne únavou. To jí má člověk snad i rád.
No, další z dnů, co stojí za zmínku je čtvrtek, kdy jsme jeli ty papuče vrátit, vyměnili jsme je za peníze a potom vyrazili do kina na Rozbřesk - 2.část. Takže dojáček trochu. Dále jsme v sobotu jeli k sestře na návštěvu. Ta mi udělala gelové nehty a mám je ještě teď, takže sedím u notebooku v kuchyni a píšu jak osel, protože je mám dlouhé, že nemůžu skoro nic dělat. Docela na nic, ale jsou pěkný. Teď se mi už začali trochu odlepovat, ale zalepím je a ještě s je nechám. A pak možná půjdu na další. Začalo se mi to líbit a tak trochu na ně měním názor. Jen jsem zvědavá, jak budou moje nehty vypadat, až je sundám. Fuj.
No a jako poslední je tady silvestr. Chlastu bylo doma moc, ale dopadlo to stejně jako každý rok a to tak, že silvestra slavíme až 1.1. odpoledne. S drahým jsme se pohádali, takže jsem šla pět minut po půlnoci do postele. Ale toho prvního jsme si to doma užili, udělali jsme si chlebíčky, popíjeli šampáňo a koukali na televizi. A vůbec nás neštve, že jsme to nestihli na silvestra.
Takže já si prázdniny užila a teď už zase zpátky do školy. Včera jsem už byla, jen mi dnes není nějak dobře, tak jsem zůstala doma a léčím se. Už jsem stihla tátovi napsat to, co potřeboval, takže jediné, co mám teď v plánu je to, že si lehnu do postele a budu si číst. A po obědě vyrazím s malou na procházku a trochu ji zase unavit, aby nečertila, jako včera.


Atze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama