Říjen 2012

Kapky rosy na zahradě ..

30. října 2012 v 19:35 | Atze |  Zachycené momenty
Tak jsem dvaadvatátého října zvedla zadek, vzala do ruky foťák a šla na zahradu fotit. Do teď si pamatuju, jak krásně svítilo sluníčko, až mě to sralo. Byla sice zima, ale nepadal sníh a tak nějak to bylo v pohodě. A já si chci připomenout ty teplé dny, proto tyhle fotky.

Jsem na ně pyšná.


Počasí a tak všechno ..

27. října 2012 v 22:10 | Atze
Už je to docela dlouho, co jsem napsala pořádný deníčkovský článek. Tak teď udělám všem, co mě nemají radost a napíšu zase něco ze soukromí.
A začnu oblíbenou větou - MÁM SE SKVĚLE.
Miluju tu písnčku od Bena. Znáte ji? Jmenuje se prdel. A mám ráda její text. "A že se tí nelíbím fakt je mi u prdele" Ach bože, nejlepší část prostě.

Ale dobře. Není to jediná písnička, která se mi poslední dobou hodně líbí. Posledních pár dní je to hlavně písnička od Adele - Skyfall. Já tu zpěvačku miluju a tahle je bezkonkurenční ! Bomba.

No jooo. Nebudu psát jen o písničkách.
K mému překvapení mi to jde i ve škole. Ani nevím, jestli jsem se stihla už zmínit, že máme nový zasedací pořádek. Fuck yeah! Sedíme holka s klukem a jen jedna šťastná (nebo nešťastná) spolužačka sedí sama. To ale myslím, že je jí u prdele, protože v té škole věčně není. A další fakt je, že se divím, že do školy chodí M, který když seděl na druhé straně třídy chodil do školy jeden den v týdnu. A teď je to spíše naopak. A tak světe div se, jsou na světě i lepší známky. Ono to jde tak nějak samo. Zatím. Ale jooo, Atze by se měla učit, ale je moc líná.
Teď by hlavně měla dočíst pár knížek, co se jí tu válí. A prostě začít něco dělat - nikdy to není na škodu.

Každopádně, o výlovu jsem psala. A co bylo po něm? Snad jen nudný týden ve škole. Dobře jsem přechcala jednu naši strašně neoblíbenou paní učitelku a nějak ten týden utekl. Jo, až teď mi došlo, že jsme byli ve škole jen chvíli. Super !
Jenže příští týden bude o to horší. Zkoušení z matiky, v angličtině umět slovíčka ze čtyř lekcí a rozhovor. Jooo, to zvládnu. Naštěstí je úterý a středa praxe. A už se těším, až budeme mít souvislou praxi. To teprve bude zábava.
Jooo, peníze !

No.
Poslední dny tady mám drahého. Pořád se jen válíme u filmů, takže v nejbližší době se snad dokopu a napíšu nějakou recenzi na nějaký film. Pokud se mi tedy bude chtít. No a to mi připomíná fakt, že jsme ve čtvrtek jeli na houby. Pár se jich našlo .. A byla dobrá smaženice.

A teď se jen směju. V Praze staví sněhuláky a my byli ještě před třemi dny na houbách. Díky matko přírodo, mám tě ráda.

No a dneska jsme byli celý den sami doma. Tak jsem umyli nádobí, udělali buchtu, udělali jsme si na obídek palačinky a váleli se u filmu. Ani nevím, jak je možné, že je už po desáté hodině. Fujky.

Jdu spát.

Atze

Výlov Hradeckého rybníka

23. října 2012 v 17:06 | Atze |  Zachycené momenty
O víkendu 20. a 21. října se u nás uskutečnil výlov rybníka. No a mě nenapadlo nic jiného, než vzít foťák a cvaknout pár fotek na památku.
Jen se mi zdálo, že letos tam bylo o hodně méně lidé než loni. Ale co. Počasí vyšlo krásně, vyšla jsem si jen tak v kraťasích a krátkém tričko a paprsky krásně svítily do tváře. Nechyběly ani kolotoče, různé stánky s kravinama a s jídlem. Letos jsem šla s drahým, takže jsme tam nechali docela slušnou sumu, zašli si na lavici a dostala jsem krásné srdíčko s nápisem miluji tě. O víkendu u nás byla ještě teta, takže nás byl opravdu celý barák. Ale bylo to fajn .. Všechno krásně vyšlo, bylo fajn a k tomu to počasí, náádhera.
A vy se pokochejte a zkritizujte, jak neumím fotit :)


Foceno až v neděli, takže nic moc záživné. Ale ze soboty mám videa, tak jestli se k tomu dostanu a sestříhám je, tak možná zde bude moje první video :)

Milujeme pokérované drsné ženské

16. října 2012 v 19:44 | Atze |  Ze života
Nadpis je stejný jako jméno jedné facebokové stránky. Tím se zabývat nechci.
Hlavní důvod dnešního článku je nečekaně tetování.
Vlastně - potetované ženy.

Nikoho nezajímá, kdy se u nás objevilo tetování. V podstatě je to i jedno. Hlavní je to, že dnes každá druhý holka má tetování. Na všelijakých místech. (ach, miluju svoje záhlaví)

Jen by mě fakt zajímalo, co se stalo, že najednou po něm touží každá holka. Vždycky jsem měla za to, že tetovat se nechávají jen chlapi a jen opravdu drsné ženy. A k tetování se mi ihned vybavila i tvrdá hudba (metal, rock ..) , drogy, sex, tmavé vlasy a drsná mluva. (kde jsou ty doby kdy jsem si na tohle hrála) ..
Jenže doba se změnila. Tetovat se nechávají i holky, o kterou by si nikdo neopřel ani kolo. V podstatě jim je jedno, kolik za malou vážku zaplatí, hlavně že budou drsné a všichni jí budou závidět. Ono ale není co. Dnes potkat dvacetiletou netetovanou holku je možná i problém.

A tetování nemusí být zrovna na viditelných místech. V poslední době je nejvíc oblíbené břicho (což se dá ještě pochopit), ale to, že si nějaká slečna nechá na prsa vytetovat červenou lebku je moc i na mě. Jasně, každého věc, ale když s takovou holkou chodíte do třídy, ona neustále nosí výstřihy, takže to tetování máte denně na očích a je ještě tak kurevsky udělané, tak je vám prostě na blití. Nebo když potkáte nenápadnou holčičku, prohlídnete si ji pozorněj a spatříte na ní tetování. Nemá jak zaujmout, tak si prostě nechá něco vytetovat. Nejčastěji něco hnusného, aby se lidi za ní otočili, podívali se ještě jednou a stejně to zhodnotili ne zrovna přívětivým slovem.

Achjo.
Jsem děcko, mám vytetovanýho motýla a jo, je na břiše. Na druhou stranu jsem dospělá holka, protože jsem si to platila sama.
Už jen za fakt, že si skoro dospělá holka vymyslí tetování a nechá chudou matku samožiitelku tetování zaplatit je na víc než na facku. Vítej v realite.
Takže slečny, jestli chcete tetování, tak zvedněte prdel a běžte si na něj vydělat. Jakmile se vás někdo zeptá, kdo vám to platil, a vy řeknete že matka, tak se vám každý vysměje.

A to, že si necháte něco vytetovat z vás nedělá drsnou ženskou. Drsná ženská z vás malých holčiček nebude nikdy. A prosím, nesnažte se o to, protože ty vaše ubohé pokusy si hrát na něco, co nejste jsou opravdu k smíchu někdy až k pláči.


A jo, jsem velkej sráč, co miluje krásný holky s tunelem v uchu, piercingem všude po tělě a tetováním přes celý záda. Plus když k tomu má třeba krásný červený vlasy a je krásně namalovaná.
Ty vole, skoro jako bych popisovala sebe :D

Tetování zdar.


A miláčku děkuju, že jsi mi to zařídil. Miluju tě
Atze

Trochu z jiného konce

2. října 2012 v 20:07 | Atze |  Napsal život II
Když nepíše ty svoje krávoviny ze života, přijde jí to tady nějaké moc chudé. A to chce změnit.
Ze všeho nejdřív začne svou velice oblíbenou činností a to je škola. Vlastně to není činnost, ale je to taková ta nudnější část dne.
Tedy jak pro koho a jak který den. Některé dny má skvělé, kdy se baví a čas rychle utíká. Na druhou stranu se najdou dny, kdy se to vleče a Atze se nudí.

Vlastně se nedá říct, že by se nudila. Pořád se něco děje, ať už ve škole nebo kdekoli jinde. Jen ve škole to začíná mít rychlý spád. Ani jí nepřijde, že do školy chodí už měsíc.

Hlavní věcí asi je fakt, že jí začalo bavit péct. Poslední dobou sedí u internetu a prohlíží všemožné recepty, stahuje si je a brousí si zoubky, až je vyzkouší. Momentálně chce vyzkoušet "ovocný dortík" .. Docela jí zajímá, jaké to bude, protože to bude první těžší věc, co bude péct. Alespoň bude mít nový přírůstek do již velké knihy receptů.

Další věcí je již zmiňovaná škola. Atze má důvod tam chodit. Je tam její přítel a brácha. Na chodbě nuda není nikdy. Vždycky se něco děje. O to jsou hodiny potom horší. Sedí na místě, nudí se, nebo píše esemesky, sem tam napíše zápis, a nakonec stejně zkončí na chodbě. Kromě toho se jí podařilo napsat nejlépe diktát z celé třídy. Měla devět chyb a tak se milá paní učitelka smilovala a další jí čtyřku. Zato pan fyzikář si zahrál na kreténa a za písemku, do které napsala všechno, co věděla jí dal za tři. No a dále by tu byla paní němčinářka, která ji nadala za to, že dostala trojku z písemky. Vždyť je začátečník ! A mít dvacetosm bodů z třicetipěti je slušný výkon. Alespoň pro ni. No a nakonec by měla zmínit i ekonomiku. Písemce se dvakrát vyhla, protože byla tak líná, že si udělala minulý týden volno už v úterý a ve středu. Ve čtvrtek se šla tedy jen ukázat, aby se neřeklo.
A ono se neřeklo.
Písemka se psala až tohle pondělí, posadila se do první lavice s novým hezkým, ale namchrovaným spolužákem a psali písemku. Smutné je, že oba měli taháky, M jí radil a stejně dostal horší známku. Jo, teď machruje, protože je lepší než někdo z obchodky. YES !
Dál rozhodně stojí za zmínku její nová učitelka, která si na učitelku jen hraje z angličtiny. Mluvit tím stylem, že všecořeknebudeprostěvsešitěavynestíhátezapisovat je na facku. Ať žije kráva, která je ve škole týden a už krade. A světe div se, rovnou i chlastá.

A jako třesnička na dortu by mělo být nové tetování. Všichni se klidně poserte, že si hodlá potetovat další část svého těla. Pro smůlu všem nemůže napsat co a kam to bude, protože by nějaká kurvička přišla a dala by si to vytetovat čtyřikrát dráž, hlavně že to bude mít na druhý den.
Ne, fakt na nikoho nenaráží.

No a měla by se ještě zamyslet nad tím, že za chvíli budou Vánoce. Asi to vyřeší tím stylem, že se na všechny vysere, nebo každému koupí ponožky. Vždyť ponožky jsou velice oblíbeným dárkem, tak proč jím nepotěšit své milované blízké?
O tom jindy.

A jako úplně poslední věc zůstává fakt, že teď nasere všechny, kteří ji nemají rádi. Je šťastně zamilovaná, oslavila s přítelem osm měsíců krásné lásky a má se skvěle. Tak se mějte, kurvy.

Atze