Září 2012

Tvůj názor na drogy a alkohol

28. září 2012 v 18:22 | Atze
Vlastně o tomhle vůbec Atze neuvažovala. Chtěla jsem, aby ty pocity, co právě čtete byly z její hlavy v ten moment, kdy je zapsala.

Ví, že je někdy těžké psát o něčem, co nikdy nezkusila, ale i tak si udělala snad i celkem objektivní názor na danou věc o které bude psát. Tak prosím berte ohledy na to, že je mladá, nezkušená a prostě neví, jestli se někoho nedotkne. (vlastně, to je jí jedno)
Tak příjemné počtení.


Jablková bábovka s pudinkem

27. září 2012 v 19:10 | Atze |  Recepty

Včera byl čas, nuda a chuť něco dělat. Tak jsem se pustila do pečení bábovky.
Recept je z jedné internetové stránky, tak jsem se rozhodla to vyzkoušet.Když text písničky je pravdivý ..

24. září 2012 v 16:29 | Atze |  Napsal život II
.. Pak si všichni můžeme sednout, zaposlouchat se a srát na všechno co se kolem děje.

A třeba i na to, že je škola, která ještě nějaký ten pátek bude.
Tady ale nastává problém, protože Atze pátky nesnáší. A to jen proto, že každý pátek musí vstávat v brzkých ranních hodinách, protože má školu na sedm. Jak velké klišé, že.

To by možná nebyl tak velký problém, jako momentální fakt, že místo angličtiny máme suplovanou matematiku. A fakt nevidí důvod, proč se musí v suplované hodině učit něco, co teprve budou brát v dalších hodinách. Prostě je to na hlavu. Celá škola je na hlavu.

Další fakt je ten, že se nehodlá vzdát svého blogu. V listopadu to budou tři roky. Jo, tři dlouhé roky, co píše svoje kecy sem. A rozhodně to nehodlá zahodit jen proto, že ztratila po své cestě životem pár lidí, co si říkala kamarádi. A už vůbec ne proto, že jí čtou blog. Vždyť jí to může být někde. I přes to, že zde nebyly žádné články už koncem srpna se návštěnost drží snad i výše, než kdy předtím. Takže se nevzdá.

Dále se rozhodla, že bude vždycky něčím výjimečná, proto se hodlá všem věcem, které ji baví více věnovat. Jako první je na řadě focení. Už má jedno domluvené se spolužačkou.
A časem to dotáhne i na zrcadlovku.

No a závěrem se dostává k takové radostné události. Tedy dnes už druhé - dnes je to osm dlouhých měsíců, co je se svým drahým přítelem.
A jako perlička na dortě - je šťastná.
Tak zas někdy.
Atze

Dopis na rozloučenou

19. září 2012 v 19:28 | Atze

Slova nejsou potřeba.

Atze

První dny střední ..

11. září 2012 v 19:34 | Atze |  Napsal život II
Jsem zpět - v plné síle. Docela mi to psaní chybělo.

Jen tak na úvod. Je to můj blog, moje psaní takže si sem budu psát co budu chtít a budu to psát stylem, jakým budu chtít já. Na kecy ostatních kašlu. Vlastně mi to, co se stalo o prázdninách dost pomohlo. Ale to je fuk, je to za mnou a je to minulost.

Nástup do školy byl poměrně .. hektický. Jo, každej mě sere a hned první den mě nasrala K. Radši bez komentáře. Ale fakt zajímavé bylo, že hned druhý den, protože byl sudý týden jsme valili na praxi. Jsem naštěstí tam, kde jsem byla loni, takže peníze mám zajištěné. Výborně.
Jako první padnou peníze na opravu tetování a na další přírůstek. No a pak by to chtělo ještě ten piercing, ale to je ve hvězdách a dám si ho asi až po maturitě.

Z nových předmětů mám chemii, občanskou nauku, učetnictví a psychologii. Jediné, co mě štve je tělocvik. Sudý týden jej máme až v pátek šestou hodinu a v lichém týdnu máme pondělí, středa a pátek. A další věcí je angličtina. Chápu, že je to maturitní předmět, ale cpát nám ho dvě hodiny po sobě v pátek a poté hned v pondělí + v lichém týdnu jej máme 6x a v sudém jen 2 je docela na hlavu.
A hlavně ta změna učitelů je na houby. Ale zatím v němčině je to možná i lepší, tělocvik rozhodně lepší, ale fyzika je o hodně horší. Hnus. A přitom ten předmět stááášně miluju.

Z dalších takových fajn věcí je to, že mám letiště. Dvě postýlky vedle sebe a hned se lépe spí. Jen je docela na ranu, když si kočka ve dvě ráno otevře dveře a lehne si vedle mojí hlavy na polštář. To bych vraždila. Se člověk ani nevyspí a ráno hned vstávačky o šesté ranní.

Jinak je to celkem v pohodě. Užívám si života, slavím jedno výročí za druhým s drahým a jsem šťastná. Co víc si přát.

Atze