Červenec 2012

Zase o rok starší ..

25. července 2012 v 10:58 | Atze |  Napsal život
Napřed jsem tady psala fakt sračky, ale vezmu to tedy stručně.

V pondělí jsem slavila své 16té narozeniny. Přijela rodina, zapili jsme to, dali si chlebíčky, dort a špičky.
Od miláčka jsem dostala dort, roládu a ty špičky. Těch bylo mimochodem 100 a dnes ráno jsem dojídala poslední 4. Byly ořechový a fakt dobrý. A ta roláda stojí taky za to ..
Dorty moc nemusím, takže jsem si dala kousek a tím jsem skončila.

Přkládám fotku dortu.


(za tu Janičku jsem mu málem ustřelila hlavu .. )

Ale jsem ráda.

A aby toho nebylo málo, tak největší dárek bylo úterý. To jsme oslavila společně půl roku našeho vztahu. A nakonec miláček dostal básničku, kterou jsem snad stokrát přepisovala a stejně s ní nejsem spokojená. Mu se ale prý líbí, tak jsem i ráda.
A večer jsme dělali maso. Sice se to trochu zvrtlo a začala jsem na otce řvát, protože kopl do psa (!!!!) .. Ještě jsem se mu pak (já kráva) šla omluvit, ale prý omluvu nepřijal. Hlavně, že jsme tím prý "slavili" moje narozeniny ..

A stejně můžu říct, že jsem šťastná.

Atze

Navždy spolu ..

21. července 2012 v 0:03 | Atze |  Napsal život
.. tolik ujetá fráze, tak nepravdivá. Tedy - jak pro koho. Ježiši, píšu nesmysli. To bude asi tím, že jsem fakt zamilovaná. Krásnej to pocit. Konečně u srdce cítím to teplo, ten příjemný pocit, že je někdo, komu na mě záleží. A někdo, kdo mě miluje a udělal by pro mě všechno.

No.
Minulý týden - tedy konec minulého týdne byl celkem poklidný. Nic moc se nedělo, v sobotu jsme jeli k dědovi jako obvykle. Akorát jsem potom nejela domů, ale mamka mě hodila do Ol na autobusák a já jela do Uničova. Tam na mě čekal přítel. Celou sobotu jsme potom byli u něj. Na večeři nám strejda donesl kačena se zelím, tak jsme se dobře najedli. No a zbytek dne jsme leželi v posteli a dívali se na filmy.
V neděli jsme si trochu pospali, i když měl jít mladej od 7 makat. Jenže to by nesměl mít strejdu co měl volno, takže šel on a my šli až na 9. (dělá v takové menší hospůdce) Došli jsme tam, všechno bylo v klidu. Měla jsem kafe a pak přišla majitelka. No a šlo samozřejmě o peníze tak se začali všichni hádat a já tam jen seděla na židli a dusila se smíchy. Fakt zábava jak padesátiletá ženská řve bezdůvodně na mladýho kluka jakej je to debil. A pak po něm chtěla klíče, takže jsme se Z sebrali a šli pryč. No takže od půl 10 ráno jsme neměli co dělat. Vlasntě jo, leželi jsme v posteli, koukali na filmy a pak se dokonce sebrali a šli jsme nakoupit. Úspěch !
A to jsme vlastně dělali až do středy. Akorát jsme v úterý šli do města na poštu a nakoupit. Miláčkovi trenky, takový krásný (má v nich nádhernej zadek) a mě podprsenku. Fakt miluju, když s ním jdu do obchodu. I kdybysme neměli co žrát, tak mi něco koupí. Blázen.
No takže jsme těch pár dní nedělali nic jiného než se jen váleli v posteli, sprchovali se a smáli se. Fakt že jo. Tak moc jsme se ještě nenasmáli za celou dobu co jsme spolu. Nesnáším, když mě lechtá ! A stejně nejlepší bylo, jak jsme si koupili růžové víno, já ležela na posteli, on byl na křesle a dívali jsme se na Chvění. Měla jsem na sobě položenou sklenici vína, všechno ok a pak byla scéna, jak vyletěla hlína do vzduchu. JENOM TA HLÍNA. A já se prostě lekla tak moc, že jsem sebou cukla a vylila to víno. A nestačilo, že jsem měla tričko totálně mokrý, já musela polít i deku ! Jsem fakt šikovná. A můžu vám říct, že dvě třídecový sklenice růžového vína fakt stačí k tomu, abyste měli dobrou náladu a chtěli dělat fakt nechutný věci.
Štěstí, že jsem v ty dny zrovna mentstruovala. Ale vynahradili jsme si to análním sexem. Oba jsme to chtěli zkusit, tak jsme to zkusili. (ne, prdel si fakt nedělám) .. Divnej pocit, ale něco novýho.
Bezva, to by o mým sexuálním životu stačilo.

Tak .. Teď se dostávám už ke čtvrtku, kdy jsem jela domů. Strašnej pocit sedat do busu s pocitem, že jedete sami. Achjo. A fakt miluju, když sedám do plného busu a na konečné zastávce vystupuju sama. Připadám si jako nemožnej a sobeckej člověk. Se stává. No a jak je mým zvykem, tak jsem si lehla na lavičku a čekala na spoj domů. A mezitím volal s kým jiným než s mým drahým.
Fakt nechápu, proč mám potřebu psát pořád o něm :D ..
To je fuk.

Doma bylo všechno - dá se říct v pohodě. Přišli mi nějaké vzorky od nějaké firmy, kterou ani neznám, takže je ještě vyzkouším a uvidím, co to udělá. Je to na problematickou pleť, tak jsem fakt zvědavá. Pak dám vědět. No a ještě z mamky vypadlo, že v sobotu (zítra) jedeme do Dlouhé Loučky na sele. NASRAT !!!!!!
Prostě se mi tak moc chce, že zůstanu u dědy a je mi fakt jedno v kolik se vrátí. Prostě tam nepojedu ani za boha. I kdybych měla sedět celou dobu v autě prostě dovnitř nejdu. Nejde mi o to sele, ale o ty lidi, co tam budou. Všichni 30+ takže nebudu mít si s kým povídat. Možná tak s bráchou, ale bude tam Míša, něco jako sestřenice takže má o zábavu postaráno. A znáte to, když jsou někde tři lidi, tak vždycky jednoho vyřadí. Takže je jasný, že bych to byla já. No pro jistotu tedy zůstanu v klidu u dědy a budu se věnovat mé knížce kterou bych už ráda dočetla. Tak snad.

A ještě musím do úterka napsat básničku pro milého. Alespoň tu básničku k výročí mu chci dát. Takže musím zapojit mozkové buňky a přemýšlet. Něco mám už vymyšleného, ale vůbec se to nerýmuje. Je to spíš takový dopis, což se mi zdá být i lepší. Prostě jen aby to zahřálo u srdce. Tak uvidím, co vyplodím. Mám na to tři dny ! Jo, zvládnu to. Už mám před sebou deník a tam to busu psát. Zítra na to budu mít celej den u dědy. Není tam totiž počítač, takže mě nebude naštěstí nic rozptylovat.

Tak jo.
Už jsem chtěla napsat, že jsem dneska celej den nic nedělala, ale proč bych lhala. Ráno jsem vzhůru od půl 6, protože jsem budila Z. A ten byl stejně už vzhůru, takže jsem si ještě lehla do sedmi. Pak jsem si umyla vlasy a o čtvrt na 8 jsme vyrazily směr Olomouc. Brácha a Z jeli na plazmu a my s tatou jsme šli do města. Došli jsme skoro na druhý konec Ol až do parku, asi kilák a půl od plazmy a v devět nám volá brácha, že ho nevzali. Tak letíme jak paka zpátky abysme zjistili co se děje. Tak že prý vysoký tlak. Takže si bude muset v 18ti!!! zajet k doktorce na prášky. Pěkně mu to mládí začíná. Pak jsme čekali ještě na Z, toho jsme nabrali a pak vyhodili na zastávce a my pokrčovali v cestě. Jel jsme na oleje do auta a pak směr Přerov. Brácha si šel vyzvednou řidičák. No potěš. Takže hned jak měl řidičák v ruce pět minut sedl do auta a jel. Ještě jsme jeli nakoupit do hypernovy nebo jak se to jmenuje a dostali jsme dvě kuličky !!! Pak ještě na benzín a domů. Doma akorát na oběd, takže tak. A já měla stejně jen polívku. Neva. Odpoledne jsem šla spát a pak jsme sedli já, brácha a mamka do auta. Jeli jsme na Skalku na pivo. Teda já s bráchou na kofolu a mamka pivo. No a pak jsme to vzali okružní jízdou až do Prostějova do rybářství a pak ještě do intersparu. (pšt, ale měli jsme zákusek) .. A pak zpátky domů. Brácha nás vyložil a pak jel pro jednu kámošku ke koním.
No a já čekala, že až přijede tak se staví doma a prostě řekne, ať jdu jezdit s ním. Takže to neudělal, přišel asi okolo desátý hodiny, naježděných 150km po okolí a prý vozil moje rádoby kámošky.

Fakt mě to nepotěšilo, protože včera se mě ptaly, kdy chci slavit narozky. Tak jsem oznámila že ve středu. A prý jestli nechci až ve čtvrtek že jedou pryč. Ne, chci je slavit ve středu a nějaký jejich stanování mě nezajímá. A to měli jet v srpnu .. Bez komentáře.

Na dobrou noc přikládám fotku. Snad nebude nikoho pohoršovat ..
Sorry za to břicho, měla jsem své dny takže nafouklá až to hezký není ..


V úterý to bude půl roku, co jsme s ním.


A jo, už jsem unavená takže vypínám kompl a jdu si lehnout. A můžu v klidu říct, že jsem článek psala půl hodiny.
Atze

Filmy - part 1 - akční

20. července 2012 v 19:16 | Atze
Tak fajn. První článek do této rubriky, kterou zde mám již nějakou dobu.
Teď mám takové filmové období, takže se buď dívám sama nebo s přítelem. Prostě inspirace není nikdy dost, tak jich sem pár napíšu.

Na všechno jsem se vysrala a sem budu postupně připisovat seznam filmů AKČNÍCH :)Pár zajímavých chvil

13. července 2012 v 21:12 | Atze |  Napsal život
Vážně nechápu, proč článek, který píšu po určité době chci začít větou "Teď.."
Takže udělám výjimku a vezmu to postupně.

Prázdniny utíkají jako voda a já se an nestačím divit. A to vlasntě skoro nic nedělám.
Minulý týden tu byl Z, v pátek jsme jeli všichni (nás 5) do Olomouce, tam jsme kluky nechali a my jeli k dědovi. A oni za náma dojeli. No, naši šli nakoupit, já zůstala v autě, sluchátka v uších na nejvyšší hlasitost a v tom mi volá otec. Prý jestli chci žabky. Že mají černý s růžovým a vypadají dobře. Tak jsem si řekla, proč ne. Žabky potřebuju a bylo mi to jedno. No a oni vám přijdou do auta vesela s žabkama, který jsou o číslo menší než mám nohu. A řeknou mi, že větší byla jen 42ka a ta by mi byla velká. Tak nechápu, proč nevzali jinou barvu. Achjo a takový pěkný žabky za 30 kaček nikde už nebudou .. Hold smůla.

V nedělí a v pondělí jsme se se Z váleli pořád v posteli a dívali se na filmy. Máme shlídnuté celé tři díly Stmívání a první část čtvrtého. Taky jsme viděli Zastav a zemře 1,2 (fakt doporučuju!), Kurýr 1,2,3 .. A já nevím co ještě.
Vlastně jo.
V pondělí se k nám nějak nachomýtli holky, že budeme chlastat, protože jsme měli melounovou vodku, nakonec jsme tedy seděli já, Z a S v posteli a dívali se na Sucker Punch. A fakt naschvál, viděli jsme asi dvacet minut, protože V má novou motorku tak pořád jezdí k nám machrovat. No a holky jsou takový krávy, že se pořád chodí dívat .. No a to nemluvím o tom, jak J a Ž byli u nás nahoře na bráchovym počítači a my ostatní dole. Jak doma prostě .. To je fuk.
V ten den jsme šli ještě na dombas se okoupat a Z vzal S do náruče že ji dá do vody, když se nešla koupat a jen se dívala. No a ona měla v kapse mobil a NIC neřekla. Takže se v klidu potopila i s mobilem. Pak vylezla a my říkali, že je to už jedno ať jde. A mobil byl stále ve vodě. A až za chvíli, tak 2 minuty si ho Z všiml. Sranda. Tak jsem jí půjčila kraťasy a tričko. (a mám ho zpátky až dnes. vtipný)

.. už mě to psaní nebaví, ale dopíšu to

No, mobil zůstal u nás naložený v rýži. V úterý ráno byly docela zmatky, protože se Z balil a já jakože jedu s ním alespoň do Olomouc. Doopravdy od sebe bydlíme 50km :) Tak jsme se teda uráčili a jeli. Vzali jsme to přes tržnici a dalisi výbornou pistáciovou zmrzlinu, prošli se parkem, seděli, smáli se a fotili se .. Pak jsme šli až do tetovacího studia. A ejhle. Návrh, na který měl snad měsíc ještě není hotový. Řekl mu, že na něm teprve začal pracovat a prý se má stavit později. A já s ním jela do Ol jen kvůli tomu návrhu. Stejně jsem věděla, že ho mít nebude. Ale prostě .. bez komentáře. Potom jsme šli na nádraží koupit pití a nakonec jsem dostala i párek v rohlíku.
Přikládám fotku.


(miluju tě ♥)

To bylo úterý ráno.
Nevím, teď mám krátkou paměť, ale mám pocit, že jsme se odpoledne šli koupat. Bez plavek a bez ručníku. Kousek od lidí a vlezli jsme tam ve spodním prádle. Normálka .. A pak jsme myslím zakotvili u nás.
Ve středu mám ten pocit jsme dělali krupici. Takže jsme byli zase u nás.
No a včera .. Odpoledne mě holky v půl 4 vytáhly ven. Seděli u J v hospodě a nudily se. Tak jsem to ve 4 zabalila a šla domů. A večer začalo už foukat, ale že půjdeme o čtvrt na 10 ven. Tak fajn, šli jsme. Sedli jsme si na náměstí a seděli. A v tom to přišlo. Brácha projel na kole, že jde naproti klukům, že jdou k nám na pivo, kdžy nám umývali auto či co. No a holky tam byly taky. A prý že jdeme taky k nám.
A to jsme už byli u nás před barákem, kluci u nás a otevřený dveře. Tak holky že prej jdeme a moje NE bylo fakt k hovnu. Doslova. Prostě se k nám vecpali. A to já nemám zapotřebí, tak jsem jim řekla že jdu nahoru. Pak mě ještě přišel otravovat brášin a kdesi cosi. Prostě tam s něma nebudu, když se k nám vtírají. (delší příběh, to sem psát nebudu) ale i normální člověk by pochopil, že je tam nechci a proč by tam být neměly. Konec prostě ..
Akorát jsme se zase nasrala.

Dneska ráno mě v nehezkou hodinu (půl 9) vzbudila esemeska od přítele. A to jsem šla spát snad v půl 12, takže jsem nebyla vyspaná a vzbudily mě vibrace !!!!!!!!! Tak jsem šla nahoru, nasnídala se a zakotvila to u počítače. Psala jsem si s mladým, a pak jen hrála. Odpoledne jsem spala, ale nemohla jsem usnou takže z plánované hodiny a čtvrt to byla jen třičtvrtěhodina. A kočka mi spala v nohách. Je teď hodný (je to kocour), protože včera dostal kousek párku když jsme večeřela. Tak je teď kámoš.
Od té doby sedím u počítače a čekám na miláčka až se vrátí z práce a chvilku si napíšeme.

Zítra jedu k dědovi a potom rovnou k němu. Byla jsem u něj naposledy na začátku června, tak se těším, jak budeme chvilku sami. A bude to fakt romantika, zrovna to mám dostat :D
Řeknu vám tajemství, řekli jsme si, že spolu spát nebudeme až do září. Tedy - on to navrhl, že na to nemá chuť. A já se vsadím, že jak ke mě přijede (23.7. - protože mám narozky) tak na to bude mít chuť a prostě to nevydrží. Pak dám vědět :D ..

Budu u něj asi do středy nebo do čtvrtka, nevím. Podle toho, jak to vyjde. A snad se alespoň trochu umoudří počasí a bude fajn.
Takže se mějte dobře a nezlobte.
Atze

Proč brečíš?" "Protože jsem šťastná"

4. července 2012 v 8:31 | Atze |  Napsal život
.. tohle byl ranní rozhovor s mým milým. O tom později.

Úspěšně jsem ukončila první ročník na střední škole. Mám 41 omluvených hodin. Zhoršuju se, v první pololetí byla jen jedna ! (nekecám) .. Jinak jsem spokojená. Mohlo to být lepší, ale i horší.
V druháku se chci snažit nemít alespoň žádnou trojku. Na vyznamenání to nevidím, ale byla bych ráda.
Dost o škole, teď jsou prázdniny.

V pondělí mi přijel přítel. A hned jsme se stihli moc pěkně pohádat. Kvůli kravině, ale když se jdete koupat s přítelem, bráchou a kámošem .. A brácha řekne, že vás má přítel hodit do vody a on to fakt udělá a ještě k tomu v žabkách a po břichu, tak moc šťastné asi nebudete. Jo, Atze se nasrala nechala tam šaty i ručník a prostě šla jen v plavkách domů. Samozřejmě mě Z. doběhl a začali jsme se hádat. Fakt nevím, co všechno jsme si vyčítali, ale bylo to fakt hnusný. Nevím proč, ale v tomhle citlivá moc nejsem. Jen jsem tam stála, říkala stále dokola ať na mě nešahá a on mě objímal a brečel mi do ramene a říkal, jak mě miluje.
Já tebe taky, neboj se.

Docela mě to ranilo, ale asi ne dost, protože včera jsme se pohádali znovu. Ne, fakt nevím proč. Jen vím, že jsme leželi a dívali se na film. Byl k noťasu blíž, takže bych čekala, že vstane a pustí tam jiný film on. Ale on to neudělal. Raději řekl, ať to udělám já. Jenže to bych ho musela přelézt a pustit to. Je to zbytečně složité, ale přesto jednoduché. O nic přece nešlo. Jen o tom dát do mechaniky jiné cédéčko.

A to nemluvím o tom, jak jsme v pondělí zapíjeli tátovi jednapadesáté narozeniny. Tak jo, tři panáky Myslivce mi stačili k tomu, abych byla tak trochu na vážkách. Pak padla i melounová vodka, která mi fakt zachutnala, takže už vím, co budu pít místo rumu. Je to i cenově přijatelnější, ale zase obsahuje jen 15% alkoholu. Ale tak bylo to fajn. Koupili jsme mu ze srandy rychlé špunty - ty dětské, bez alkoholu. No a večer jsme seděli na dvoře, pili a dělali maso. Kuřecí. Tedy Z. měl vepřový, protože kuřecí nejí. Nechápu to, ale je to jeho věc.

No a teď se dostávám k nadpisu. Včera v noci mi bylo staršné vedro, nebyla jsem ani zakrytá a o půnoci jsem se prostě nahoře sebrala a šla si lehnout dolů, kde bydlela babička. My tam spíme, protože je tam chládek. Chvilku jsem se sice převalovala, ale pak jsem usnula. Měla jsem budíka na půl 7 kvůli práška, v šest jsem ho vypla s tím, že si prášek vezmu prostě později. Jenže to byl omyl. To bychom nemohli mít ročního souseda, který mě vzbudil i přes dvoje zavřené dveře. A světe div se, vzbudil mě a já šla nahoru za milým. Je nádhernej, když spí. Lehla jsem si vedle něj a prostě se na něj dívala.
A začali mi téct slzy. Ptal se proč. Napřed jsem mu to nechtěla říct, protože by mi nevěřil, ale prý věřil. Tak jsem mu to řekla a dál se na něj dívala svýma zamilovanýma očima. Je to moje sluníčko, někdo, kdo mi dává sílu každé další ráno vstát a radovat se z maličkostí.
Lásko, miluju tě. Za dvacetjedna dní to bude půl roku a mě to tak ani nepřijde. Nevím, jestli je mi to přijde jako chvilka, nebo jako roky. Ale jsem šťastná.
S ním jsem šťastná.

Teď sedí u mě u počítače, brácha zrovna šel koupit povolenku na ryby, mamka umývá sklenice, protože budeme zavařovat meruňky a mě tu slzí oči, protože jsem šťastná.

Atze