Červen 2012

Další výlet do zoo

28. června 2012 v 19:58 | Atze |  Zachycené momenty
Tak jo, se školou jsme byli v úterý 26.6. v zoo.
Moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem šla a bylo to chvílemi i fajn. Šli jsme a potkali pár kluků, tak byla i sranda. Jenže ta nás přešla ve chvíli, kdy jsme dorazily na sraz a NIKDO tam nebyl. Prostě šli všichni dřív a my tam tvrdli o čtvrt hodiny déle, než jsme musely. Ale stálo to za to. Asi.

Když se podívám na ty loňské, když jsem tam byla s dědou, tak je mi to docela i líto.Že prý jsem krásná ..

23. června 2012 v 19:44 | Atze |  Napsal život
Tak jo. Už delší dobu chodím skoro jako naše mlsná kočka a přemýšlím, jak pojemnovat článek a napsat všechny ty (ne)podstatné věci, co se za poslení dobu udály.
A že jich bylo.

Nejvíc mě teď, jo teď těší fakt, že hned vedle (na balkoně) je můj přítel. Je to nepopsatelný pocit, když vedle něj usnu a ráno se vedle něj probudím. A hlavně - když je to v mé malé posteli, takže na sebe musíme být nalepeni. (nemusíme, ale chceme) .. To mi připomíná fakt, že příští neděli jsme spolu pět měsíců a v červenci slavíme půl roku. Tak k věci. Potřebovala bych radu, co mu koupit. Přemýšlela jsem, že mu nechám udělat prstýnek a na něj nechat vyrýt datum našeho výročí, ale přijde mi celkem brzo. A on mluví pořád o tom, že má pro mě něco velkýho (ne, že to bude velký, ale jak on říká, že to bude prostě mazec) .. Takže jsem celkem dost v koncích. Nejhorší je, že den před vročím mám narozeniny. Takže je to tak akorát tak na hovno.

Tohle mi ještě připomíná fakt, že oba dva (i brácha) dodělali závěrečné zkoušky. Oba úspěšně. Brácha 3, 3, 2 a přítel 3, 2, 2. Jsem na ně pyšná.
Taky jsme to byli včera zapít, protože ústní (poslední známka) měli až včera. Na jejich počest jsem se obětovala a dala si ruma.

Další věcí je asi to, že nemám za 4 z matiky. Jsem borec, co napsal pololetku na 3. Sice dvanáct bodů, ale nevadí. A fakt přísahám, že NIKOMU už neporadím. Když radím V, tak má samozřejmě o 4 body víc. Takže už na všechny kašlu a budu se soustředit sama na sebe. (ve druháku ze mě bude dobrá šprtka)
Pak mám uzavřenou angličtinu - za 2, němčinu taky za 2, ale čeština. Tam to vidím na 3. K smíchu, že? Mám tři jedničky z celkového počtu 15ti známek. Stejně mě nejvíc těší dvojky z fyziky. Mohla to být jednička, ale jsem spokojená. Na druhou stranu mě štve dvojka z ekologie. To mi udělaly ty dvě trojky no .. Ale nejvíc ze všeho mě fakt sere trojka z ekonomiky. Když někdo dostane za pět, a nechá se pak vyvolat - tak pětku škrtal. Mě ne. Jak jinak .. Jinak počítače, zbožíznalství a obchodní provoz zůstávají na dvojce.

Teď bych to měla celé smazat a začít psát znovu, protože jsem horní část psala 16. června a dopisuji to až teď. Už ani nevím, co jsem tam všechno psala, takže napíšu novinky a omlouvám se, kdybych se opakovala.

Takže .. Z češtiny mám tedy za 2 ze slohovky jsem dostala za jedna. Když jsem se na ni dívala, nebyla tam ani čárka červené, jen jednička a podpis. O to víc mě to těší, protože byla jediná ze třídy. (jo, jsem teď strašně namyšlená)
A mám trojku vážení z dřevařství. Takže jsem tak dobrá, že jsem to vytáhla na tři trojky, osm dvojek a čtyři jedničky.
čeština22
angličtina22
němčina32
dějepis21
fyzika22
ekologie12
matematika33
tělocvik11
počítače22
ekonomika23
obchodní provoz22
zbožíznalství22
dřevařství43
administratva provozu11
odborný výcvik11

Já osobně jsem spokojená. Mohlo to být lepší, ale pořád můžu říct, že se s průměrem 1,93 řadím mezi nejlepší ve třídě. (jo, jsem namyšlenej sobec, co nemá rád lidi kteří propadají a mají z primitivních předmětů pětky)
Takže mám i lepší průměr jak v prvním pololetí. Asi o desetinu :D
No a k tomu všemu jsem si teď čtvrtek, pátek udělala prázdniny. Ve čtvrtek jsem jela na kožní, protože se mamce nelíbilo jedno moje znamínko, tak jsme vyrazili. A pan doktor je fakt SUPER (ironie) že se mi podíval jen na TO znamínko co se mamce nelíbilo. Světe div se, ale ať byla ta kráva z Př jaká chtěla, dívala se mi na VŠECHNY znaménka. FUCK.
A v pátek jsem byla prostě doma.

Příští týden v pondělí jdeme normálně do školy, v úterý jdeme za 40 korun do zoo, středa a čtvrtek bysme měli malovat (seru na oranžovou, chci modrou) a v pátek pro vysvědčení. A tím pro mě začnou dvou měsíční prázdniny. Těším se !

Tak.
A teď k tomu důležitému.
Chci věnovat jeden odstavec plný keců a kravin klukovi, který pro mě dost znamená. Ne, neznáme se osobně, ale je to člověk, kterému můžu věřit i když bydlí přes půlku republiky. Jen mě mrzí, že jsme si nějakou dobu nepsali, samozřejmě, že kvůli mě. Už ani nevím co mě vedlo k tomu si ho zmazat z přátel. (zasranej facebook)
Ale jsem ráda, že jsme znovu v kontaktu. I když vím, že to nebude stejné jako předtím, jsem ráda, že to takhle dopadlo. A budu naprosto upřímná, ať s hraju na drsnou jak chci, ať mi přítel brečí na rameni - se mnou to ani nehne, ale ty slova, co napsal on .. ty mě rozbrečely.
Hlavně jedna věta - "Celkem dlouho jsem hledal patřičnou náhradu a spojil se se skvělou kámoškou, ale proč se zase nevrátit k originálu."

Díky.

No .. jinak něco pro pobavení. Je to na dlouho, takže to shrnu. V pátek jsme jeli (já, brácha, tata a přítel) do Uničova (tam bydlí) zavést listy na nabroušení a cestou zpět -světe div se- nám upadlo zadní kolo. Samozřejmě to, kde sedím já. A to jsem prosím pěkně nejlepší z těch, co v autě jeli. No. Takže jsme stáli za Chomoutovem na cestě od čtvrt na dvě do půl šesté. A já, jen v topíku na ramínka asi víte, jak jsem dopadla. Spálené ramena, záda za půlky a prsa. BEZVA !!!!! Vyspím se, ale když mi to někdo maže, tak umírám. Nejlepší pro mě je chodit bez trička (což jsem dneska mohla, protože jsem zůstala s přítelem doma) ale naši jsou tu, tak jsme na sebe hodila tričko a trošku se mi ulevilo. I když .. ne tak moc jak bych si přála. A při představě, že s tímhle mám jít do školy. BEZVA.
A ještě větší BEZVA je, že na nohách mám vypálené pásky od těch zasranejch bot ! Zlatý žabky ..

Jo. A ani bych se nedivala, kdybych za těch pár dní, co tu mám přítele přibrala snad tunu. To je každý den strakatelová (jsem debil, neumím to napsat) čokoláda, občas je to energiťák, sem tam grilujeme, takže maso a ten můj pohyb. Dvakrát jsem si byla zaplavat. AHA. Ani bych se nedivala, kdyby se mi roztáhlo to tetování. A to mě přivádí na fakt, že půjdu na přetah. Až po prázdninách ale. Serou mě ty jizvy po strupu, kurva !!!!!!!! Je to strašný a hlavně je to vidět. A já ty peníze obětuju !

Teď předemnou leží dvě jabka, jsem tu sama, protože všichni jsou dole a chystají oheň na opikání a já tady mlátím do klávesnice. Už chci se jít okoupat a trochu si zaplavat, protože ty záda jsou vážně z nevydržení.

Takže ATZE se loučí, možná večer napíše pár komentářů a zase někdy napíše.

Ahoj.

Atze
jj

Jen aby se neřeklo ..

5. června 2012 v 20:13 | Atze |  Napsal život


1.6.2012

Já fakt nemám náladu ani čas psát dlouhý články.
Jsem tak líná, až to bolí. Prostě i tohle co píšu mě teď unavuje. Počítám, že do půl hodiny jdu spát *zív* ..

Jen napíšu, že kluci (brácha a přítel) mají za sebou písemnou část závěrečných zkoušek, od včerejška do zítřka dělají praktické a patnáctého mají ústní.
Takže držím palce.

Ve škole je na to na hovno. Vidím to na dvě čtverky (matika + i t e) Dneska jsme psali diktát, ještě budem psát jednu písemku, potřebuju za jedna aby mi ta kráva dala dvojku. Když už mi dala krásnou čtyřku z písemky. Zítra mě čeká písemka z angličtiny - 100 slovíček a popis obrázku. Ve čtrvtek mě čeká fyzika. Bezva. A čtvrtletka z matiky.
Je toho moc a já na to nemám čas ani nervy.

Čau, Atze