Květen 2012

Když život píše šťastné chvíle ..

29. května 2012 v 21:26 | Atze |  Napsal život
Tak jo. Konečně mám čas napsat článek. Chtěla jsem dřív, ale pořád jsem si říkala, že nebude o čem psát. A teď najednou si myslím, že toho bude až moc, takže většnu stejně zapomenu nebo to nebude důležité a já se do toho tak strašně zamotám až z toho budu zmatená a budu psát nesmyslně dlouhá souvětí, která jsou češtinářsky blbě napsána. Což je mi ale jedno, protože se mám skvěle.

když se na tu fotku teď dívám připadá mi fakt hrozná
ale je památeční

Co víc si přát ..

15. května 2012 v 19:31 | Atze |  Napsal život
Tak jo. Začalo se mi líbit začínat fotkou, která nemá absolutně nic společného s článkem.
Takže Kevin.Zlepšeme si náladu ..

13. května 2012 v 19:57 | Atze |  Napsal život
.. alespoň trochu se sedmikráskou.Sadista život.

10. května 2012 v 19:34 | Atze |  Napsal život
Měla jsem rozepsanej článek. S fotkama.
Jenže mě chytla tak zasraně blbá nálada že nemám náladu to dopsat. Do prdele s náladama.
Šla bych ven. Jenže je dusnu a jsem děsně líná.
Na druhou stranu jsem se přemohla a dneska jsem cvičila. Po té pauze to byl docela záhul, ale teď se mi dýchá docela o dost líp, když nekouřím.

Kde jsou ty časy, kdy o mém blogu nevěděl nikdo z okolí a já si mohla napsat všechno to, co jsem chtěla anž byc hse za to později styděla a nebo se o tom jen pak nechtěla bavit?
To by mě zajímalo.

Tolik věcí bych chtěla napsat, ale ze strachu nemůžu. Už jen kvůli rodině a těm pár kámošům, co mám. Ale věřte tomu, že se jednou naseru, sednu a napíšu na sebe všechnu špínu a všechny špatný věci, co jsem kdy udělala. Ovšem kdy to bude to je ve hvězdách.
Na tohle seru.

Všechno je teď divný. Nebo se mi alespoň zdá a já začínám přemýšlet o pičovinách.
Například přemýšlím proč není střední taková, jakou jsem si jí představovala.
A to jsem prosím pěkně na učňáku, na maturitním oboru. A připadám si tu jako na gymplu, až na to učení.
Chápu, že omluvenku mám donést do druhého dne, ale kdo mi vysvětlí, proč, když nejdeme do školy máme třídní napsat smsku s tím, že tam nejdeme? K čemu?
A ko mi vysvětlí že potřebuju propustku abych mohla odejít ze školy. Chybí mi ze základky říct učitelce první hodinu že po páté odcházím a pak jen po někom vzkázat že jsem fakt šla.

A fakt doprdele nechápu, proč nám pořád něčím vyhrožují jako bysme byli trestanci nebo já už fakt nevim. Jsem z toho všeho docela zklamaná.
Hlavně ze školy a toho prostředí. Co mě sere ale ještě víc jsou ti lidi tam. Serou si vzájemně na hlavu, baví se spolu a přitom se navzájem pomlouvají.

Potřebovala jsem si zlepšit náladu tak jsem šla na zahradu fotit a vůbec to nepomohlo. Takže na všechno seru a jdu do vany.
A mimochodem, dneska jsou to 3 týdny co mám kérku.

Atze

Mám motýlky v břiše a teď i jednoho na břiše ..

2. května 2012 v 21:43 | Atze |  Ze života
.. aneb nechala jsem si udělat tetování.
Mluvila jsem o něm dlouho a pak - jakmile jsem dostala peníze z praxe jsem se odhodlala a s mladým jsme se šli domluvit. V úterý jsme přišli a hned ve čtvrtek jsme měli přijít.

Přišla jsem, tatérovi dala návrh, chvilku počkala a už na mě stříkal několikrát desinfekci. Ani jsem se nestihla zorentovat a měla jsem na břichu obtisknutého mého vysněného motýla fialovou čárou - předlohu.
V momentě jsem už ležela na lehátku a dívala se, jak se jehla namáčí do barvy, hučí a pomalu se mi blíží k tělu. Měla jsem strach - přiznávám, ale opravdu jsem čekala bolest větší. Většinu času jsem se usmívala nebo koukala na Z, jak se na mě dívá. Jen jsem se trochu zapotila když m kůžu natáhl na bok - to docela zabolelo.

Za necelou hodinu byl hotov i s vybarvováním mého sedmicentimetrového kámoše.
Dostala jsem pokyny, vyplázla jsem patnácet, nechala jsem si to přelepit a šla jsem.

Tak do dvou dnů se mi udělal strup, který jsem si chtěla seškrábnout, ale nemohla jsem. Nechtěla jsem si kámoše nějak poškodit, takže jsem to vydržela. Začalo mi to na jednom místě i hnisat, asi tím, jak jsem na tom měla kalhotky - tak se prostě zapařil. (pa kale stačilo na víkend odjet k příteli a bylo po hnisu)

Zítra to budou dva týdny co ho mám a jsem spokojená. Jen teda nemůžu nějaký ten pátek na slunce, ještě to není zcela zahojený, ale je vypadá dobře.

Jo .. a fotku.


Atze