Oni lákají, do fronty na štěstí ..

25. listopadu 2011 v 14:46 | Atze |  Napsal život
.. je tak dlouhá, všichni se v ní ztratíme.
Miluju Dark Gamballe. Skvělé písničky mají, což dneska má málokdo.
A na živo .. to snad není třeba ani komentovat. Achjo, jela bych zase.

*Jo, to monstrum vlevo jsem já. Se třeba poser*

Tento týden byl .. dá se říct fajn.
V neděli jsem sice chytla jeden ze svých záchvatů, kdy jse to ze sebe prostě musela dostat a rozbrečela jsem se jen z tak mizerného důvodu. Nechtělo se mi na praxi a jak jsem si ten týden nakonec užila! Musela jsem všechno probrat s tatou, přišlo mi rozumné si o tom popovídat s ním.
To je ale jedno.
Praxe je fajn. Vlastně mám praxi v tom sedět, koukat do zdi a čekat na poledne, abych mohla vypadnout. Z šesti hodin, co tam mám být jsem tam 4 a půl hodiny. Přičemž nedělám vážně nic.
Sem tam nějakou menší práci, nebo větší.
Na začátku týdne jsem nosila tak 20 krabic plných kabátů dovnitř a myslela jsem, že mi upadnou ruce. Jedna ta krabice mohla mít tak 6,7 kilo a to se vám pronese.
Některý den jsem třídila šéfovi nějaké papíry. A nejlepší je, že jsem ho od té doby neviděla.
Pak jsem s Radkem vydávala kabáty, ty, co jsem nosila dovnitř.
A pak jsem nosila ty krabice do skladu. A měla jsem je vyskládat. Tak mi řekněte, jak holka, co má 162 cm má došáhnout až ke stropu. Nijak.
Myslela jsem si, že si stoupnu na krabici a hodím to tam, ale prd. Krabice se prohla. Tssss. Tak jsem se na to vysrala, nechala kabáty v krabicíh a šla pryč.
Včera jsem byla ve firmě sama po celou dobu. Dostala jsem pokyn, že po dvanácté můžu jít, tak jsem se sebrala a šla.

No a dneska. Nedělala jsem fakt nic, jen seděla a poslouchala, o čem se všichni baví. Kolem poledne jsem vyslechla několik vtipů na téma sex, zasmála se a pádila na bus.
A celkem mě i mrzí, že tento týden už končí a já budu už na praxi vždycky jen jeden den. Strašně pomalu to totiž ubýhá. Ale to bude asi tím, že další den bude škola, kdežto tady jsem nic nedělala celý týden.

Ale dne, co opravdu stojí za zmínku je úterý.
Třídní schůzky.
Myslela jsem, že to bude v pohodě, jako vždy, ale jak naši přijeli domů, tak jsem se nestačila divit. Z tělocviku nemám známku, z ikt mám za 4, dvě trojky a zbytek dvojky s jedničkama.
Nejvíc mě ale dostal fakt, že jsem prý drzá.
By mě zajímalo, kdo si na mě stažoval. Nebo jestli si to myslí sama třídní, tak to je fakt super. Pořád se tváří, jakože se nic neděje, největší kámošky a rodičům navykládá kravin jak nasraných.
A pozor, to hlavní je, že kouřím před školou prosím pěkně.
Učitelka má tak dobrý zrak, že vidí přes sto metrů, přes strom, jak kouřím. Jo paní učitelko, my budeme mít problém.
Taková fajn ženská a vykládá kraviny.
A s tím, že jsem drzá pravdu neměla. Na střední ještě nezažili, jaká dokážu být. Pořád se krotím a k čemu mi to je? Jen k dalším lžím ze strany učitelů.
Seru na ně.
Hlavně že u nás ve třídě propadá 7 lidí, kteří mají dohromady 15 pětek a jestli neudělají prvák, tak půjdeme do prdele všichni, protože nám zavřou obor.
Takže za rok půjdu zase do prváku. Proč ne.
Atze si hold umí vybrat. Jako by ale nestačilo, že jsme poslední ročník tohohle oboru. Od dalšího roku se budou totiž rušit, protože polytechnická škola přeci nemůže učit obchodní směry.

Už fakt nevím, co si mám o těch pičovinách ohledně školy myslet. Měla jsem se na to vysrat a jít někam daleko do školy na intr. Možná bych to měla i jednodušší a třídní by nevykládala do očí rodičům kraviny.
Nejvíc bylo ale fajn, jak se mě mama ptala, jaký mám známky a kontrolovala si to z papírku, co jí dala třídní.
Takže to fuck.
Ale největší gól, co mě fakt nasralo je to, že třídní prý pochválila Martinu, bůh ví za co. A ona sama tvrdí, že má dobrý známky. Ty vole ona dostane 4 ze zkoušení, ale má dobrý známky. Z ekonomiky byla zkoušená na dvakrát, protože je blbá jak prdel, ale má dobrý známky.
A jak k tomu přijdu já? .. Nechci se chlubit, ale my, co jsme byli v popředí seznamu na přijetí si fakt připadáme debilně, když tohle tvrdí holka, která mi nešahá ani po kotníky.
Fuck.

No a jako vrchol týdne je to, že zítra jedeme k tetě. Ne k dědovi, ale tetě, kde zase bude CELÁ rodiny. Omfg nejvíc miluju rodinné oslavy. Sice má narozky bratranec, ale i tak. Bráchovi je 17, mě 15 a pořád nás nutí se s ním fotit. Připadám si jak ve školce. Seru na to.

A ještě musím zmínit včerejšek.
Z praxe jsem byla doma ve čtvrt na 11 a šla jsem nakoupit. Což není to podstatné.
Jela jsem do Olmu za J. Zašli jsme do čajovny, kde jsem si dala rekordní čaj za 25 korun. Dobře, za dvacet tři, ale nechala jsem jí ty dvě kačky. J si dala taky čaj a tousty. Byly dobrý :P ..
Pak jsme šli do Prioru, všechno jsme prolezli. Nejvíc jsem se smála, když jsem viděla ty ceny. Jsem málem dala prodavačce za ty ceny po tlamě, tak mě to nasralo. Pak jsme šli do Meka na hambáče, sežrali je uprostřed náměstí. Kde se mi snažil nějakej dement do plůných ruk vecpam papír a ještě se nasral, když jsem to nechytla a spadlo to na zem. Idiot. Pak jsme prošli stánky, koukali, jaký mají punče a čekali na rozsvícení stromku. Které bylo mimochodem o hodinu dřív, než jsem si myslela. Pak si J dala punč, kde jsem zjistila, že mi to prostě nechutná.
A šli jsme na bus. Fronta jak kráva, lidí jak sraček. Pecka. Do toho se na mě lepil nějakej kluk. blbec.
A když jsem si sedla, seděla vedle nějaká holka, slečna, paní .. nevím se psem. On prostě spal v takovým tom nosítku a ta mladá dáma se se mnou začala bavit. Tak jsme pokecali a pohoda.

Teď počkat do pěti, jet do Přerova za R na rande a pak už budu snad šťastná.

Atze
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Xixien Kershaw Xixien Kershaw | Web | 25. listopadu 2011 v 15:29 | Reagovat

Vždyť si krásná.
No jo škola. Taky nesnáším školu.

Víš jakej je rozdíl mezi vězením a školou?
Ve vězení aspoň víš, za co sedíš.

2 Lil Lil | Web | 25. listopadu 2011 v 18:18 | Reagovat

Jasné, že mám ještě ty linky :) mám ještě aspoň 4, tak jestli máš zájem tak odepiš :P ;)

3 tlb5 tlb5 | Web | 26. listopadu 2011 v 11:34 | Reagovat

ospravelnujem sa za moju dlhšiu neaktivitu ,viac info na blogu ,taktiež prebieha kontrola affs  ;)

4 Sashay Sashay | Web | 26. listopadu 2011 v 20:58 | Reagovat

DAKUJEM :))

5 lenkafashion lenkafashion | 26. listopadu 2011 v 21:39 | Reagovat

Máš supér blog !

6 laurdes laurdes | E-mail | Web | 26. listopadu 2011 v 22:00 | Reagovat

Nabízím ti pomoc při shánění ozdob na tvůj stromeček/nebo v jiné soutěži. Až 100 ozdob téměř za nic. Mrkni na poslední článek na mém webu. Měj se :) ... a pokud nesbíráš, prosím, přesto mi dej hlas-odkaz,poslední článek :)

7 Ming Yu.^^ Ming Yu.^^ | Web | 27. listopadu 2011 v 13:09 | Reagovat

nechtěla by ses zapojit do velké vánoční soutěže u mě na blogu ? :]

8 Ming Yu.^^ Ming Yu.^^ | Web | 27. listopadu 2011 v 16:20 | Reagovat

na blogu už je první kolo Velké Vánoční soutěže, tak nezapomeň odpovědět na otázky.:]]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama