Listopad 2011

Emoce ..

30. listopadu 2011 v 20:27 | Atze |  Zachycené momenty

Konečně fotky z adapťáku. Některé jsou hezké, chci je tady mít.
EMOCE

Atze

Symbolické dva roky, co tu Atze straší

28. listopadu 2011 v 17:19 | Atze |  Ze života
Dva roky.
Změnilo se za tu dobu toho spousty. Jak ohledně blogu, tak i mého osobního života.

28. listopadu 2009 v 16:50 jsem zveřejnila první článek. Tehdy ještě pod přezdívkou They*. (jak roztomilé s tou hvězdičkou)
Články stály za nic (samozřejmě stojí i teď..)
Ty časy byly fajn, měla jsem své oblíbené blogy, kam jsem chodila. Většina z nich je zrušena, nebo se autoři přestěhovali neznámo kam.

K dnešnímu dni, když nepočítám tento článek jsem napsala 368 článků. Z čehož byl rekordní říjen tohoto roku s 44mi napsanými články.
Zato nejméně článků bylo napsáno v listopadu 2009 a to byly celé tři články.

Nikdy jsem nečekala, že by můj blog mohl být na takovéto úrovni.
Jsem v AK, což bych nikdy nečekala.
Ale také bych nečekala, že budu nenáviděna za to, že mám svůj názor.

A víte vy co? Jsem tu dva roky a počítejte s tím, že tu budu ještě .. dlouho.
Atze

Oni lákají, do fronty na štěstí ..

25. listopadu 2011 v 14:46 | Atze |  Napsal život
.. je tak dlouhá, všichni se v ní ztratíme.
Miluju Dark Gamballe. Skvělé písničky mají, což dneska má málokdo.
A na živo .. to snad není třeba ani komentovat. Achjo, jela bych zase.

*Jo, to monstrum vlevo jsem já. Se třeba poser*

Tento týden byl .. dá se říct fajn.
V neděli jsem sice chytla jeden ze svých záchvatů, kdy jse to ze sebe prostě musela dostat a rozbrečela jsem se jen z tak mizerného důvodu. Nechtělo se mi na praxi a jak jsem si ten týden nakonec užila! Musela jsem všechno probrat s tatou, přišlo mi rozumné si o tom popovídat s ním.
To je ale jedno.
Praxe je fajn. Vlastně mám praxi v tom sedět, koukat do zdi a čekat na poledne, abych mohla vypadnout. Z šesti hodin, co tam mám být jsem tam 4 a půl hodiny. Přičemž nedělám vážně nic.
Sem tam nějakou menší práci, nebo větší.
Na začátku týdne jsem nosila tak 20 krabic plných kabátů dovnitř a myslela jsem, že mi upadnou ruce. Jedna ta krabice mohla mít tak 6,7 kilo a to se vám pronese.
Některý den jsem třídila šéfovi nějaké papíry. A nejlepší je, že jsem ho od té doby neviděla.
Pak jsem s Radkem vydávala kabáty, ty, co jsem nosila dovnitř.
A pak jsem nosila ty krabice do skladu. A měla jsem je vyskládat. Tak mi řekněte, jak holka, co má 162 cm má došáhnout až ke stropu. Nijak.
Myslela jsem si, že si stoupnu na krabici a hodím to tam, ale prd. Krabice se prohla. Tssss. Tak jsem se na to vysrala, nechala kabáty v krabicíh a šla pryč.
Včera jsem byla ve firmě sama po celou dobu. Dostala jsem pokyn, že po dvanácté můžu jít, tak jsem se sebrala a šla.

No a dneska. Nedělala jsem fakt nic, jen seděla a poslouchala, o čem se všichni baví. Kolem poledne jsem vyslechla několik vtipů na téma sex, zasmála se a pádila na bus.
A celkem mě i mrzí, že tento týden už končí a já budu už na praxi vždycky jen jeden den. Strašně pomalu to totiž ubýhá. Ale to bude asi tím, že další den bude škola, kdežto tady jsem nic nedělala celý týden.

Ale dne, co opravdu stojí za zmínku je úterý.
Třídní schůzky.
Myslela jsem, že to bude v pohodě, jako vždy, ale jak naši přijeli domů, tak jsem se nestačila divit. Z tělocviku nemám známku, z ikt mám za 4, dvě trojky a zbytek dvojky s jedničkama.
Nejvíc mě ale dostal fakt, že jsem prý drzá.
By mě zajímalo, kdo si na mě stažoval. Nebo jestli si to myslí sama třídní, tak to je fakt super. Pořád se tváří, jakože se nic neděje, největší kámošky a rodičům navykládá kravin jak nasraných.
A pozor, to hlavní je, že kouřím před školou prosím pěkně.
Učitelka má tak dobrý zrak, že vidí přes sto metrů, přes strom, jak kouřím. Jo paní učitelko, my budeme mít problém.
Taková fajn ženská a vykládá kraviny.
A s tím, že jsem drzá pravdu neměla. Na střední ještě nezažili, jaká dokážu být. Pořád se krotím a k čemu mi to je? Jen k dalším lžím ze strany učitelů.
Seru na ně.
Hlavně že u nás ve třídě propadá 7 lidí, kteří mají dohromady 15 pětek a jestli neudělají prvák, tak půjdeme do prdele všichni, protože nám zavřou obor.
Takže za rok půjdu zase do prváku. Proč ne.
Atze si hold umí vybrat. Jako by ale nestačilo, že jsme poslední ročník tohohle oboru. Od dalšího roku se budou totiž rušit, protože polytechnická škola přeci nemůže učit obchodní směry.

Už fakt nevím, co si mám o těch pičovinách ohledně školy myslet. Měla jsem se na to vysrat a jít někam daleko do školy na intr. Možná bych to měla i jednodušší a třídní by nevykládala do očí rodičům kraviny.
Nejvíc bylo ale fajn, jak se mě mama ptala, jaký mám známky a kontrolovala si to z papírku, co jí dala třídní.
Takže to fuck.
Ale největší gól, co mě fakt nasralo je to, že třídní prý pochválila Martinu, bůh ví za co. A ona sama tvrdí, že má dobrý známky. Ty vole ona dostane 4 ze zkoušení, ale má dobrý známky. Z ekonomiky byla zkoušená na dvakrát, protože je blbá jak prdel, ale má dobrý známky.
A jak k tomu přijdu já? .. Nechci se chlubit, ale my, co jsme byli v popředí seznamu na přijetí si fakt připadáme debilně, když tohle tvrdí holka, která mi nešahá ani po kotníky.
Fuck.

No a jako vrchol týdne je to, že zítra jedeme k tetě. Ne k dědovi, ale tetě, kde zase bude CELÁ rodiny. Omfg nejvíc miluju rodinné oslavy. Sice má narozky bratranec, ale i tak. Bráchovi je 17, mě 15 a pořád nás nutí se s ním fotit. Připadám si jak ve školce. Seru na to.

A ještě musím zmínit včerejšek.
Z praxe jsem byla doma ve čtvrt na 11 a šla jsem nakoupit. Což není to podstatné.
Jela jsem do Olmu za J. Zašli jsme do čajovny, kde jsem si dala rekordní čaj za 25 korun. Dobře, za dvacet tři, ale nechala jsem jí ty dvě kačky. J si dala taky čaj a tousty. Byly dobrý :P ..
Pak jsme šli do Prioru, všechno jsme prolezli. Nejvíc jsem se smála, když jsem viděla ty ceny. Jsem málem dala prodavačce za ty ceny po tlamě, tak mě to nasralo. Pak jsme šli do Meka na hambáče, sežrali je uprostřed náměstí. Kde se mi snažil nějakej dement do plůných ruk vecpam papír a ještě se nasral, když jsem to nechytla a spadlo to na zem. Idiot. Pak jsme prošli stánky, koukali, jaký mají punče a čekali na rozsvícení stromku. Které bylo mimochodem o hodinu dřív, než jsem si myslela. Pak si J dala punč, kde jsem zjistila, že mi to prostě nechutná.
A šli jsme na bus. Fronta jak kráva, lidí jak sraček. Pecka. Do toho se na mě lepil nějakej kluk. blbec.
A když jsem si sedla, seděla vedle nějaká holka, slečna, paní .. nevím se psem. On prostě spal v takovým tom nosítku a ta mladá dáma se se mnou začala bavit. Tak jsme pokecali a pohoda.

Teď počkat do pěti, jet do Přerova za R na rande a pak už budu snad šťastná.

Atze

Oko do duše .. dá se říct

22. listopadu 2011 v 18:28 | Atze |  Zachycené momenty

6.11.2011 .. Divný název pro fotku. Ale je to tak. Oko do duše.

Atze

Věř čemu chceš ..

21. listopadu 2011 v 14:37 | Atze |  Zachycené momenty

6.11. Divná a přesto se mi líbí.

Atze

Originální nadpis nečekej .. týden 46

20. listopadu 2011 v 14:31 | Atze |  Napsal život
Nejraději bych teď na moment nepatřila do AK, abych na plnou hubu mohla napsat, co si o pár jedinců myslím. Kvůli nejmenované osobě jsem měla dokázat, proč by měl můj blog být v AK. Jako jediná jsem poslala odpověď. (není to vychloubání) ..
Takže těm, co se nelíbí můj blog vzkazuju aby sem nechodili a nestarali se o moji osobu. A děkovat nebudu. Tím bych to uzavřela a dál bych se k tomu nevracela.

Novinky? ..
Něco by se našlo. Ve škole mi to jde (což musím zaklepat) .. Mám jedničky, ale taky čtverky. Pětka ani jedna, zatím. Však ono to přijde :)
Další co by tak stálo za zmínku je moje ucho. Roztahuju a tímto bych chtěla udělat takovou menší reklamu slečně, od které jsem si roztahováky objednávala. Jedná se o Sweete, tak se tam mrkněte! Jinak jsem momentálně na 4mm a chtěla bych mít 8. Jenže to je blbý číslo, tak to dám tak na centimetr. Tak snad ..

Tento týden ? .. Ale jo, měla jsem se fajn. Rozhodně líp než polovina z vás.
V pondělí jsem jela na praxi, nic jsem nedělala, jen seděla a četla si. Hm, začíná mě to štvát. Pak mi bylo oznámeno, že pro mě není práce, tak že se mám hodit marod. Tak jsem poslechla a v úterý jela k doktorce. Mám razítko a do pátku jsem byla doma.
To byla pohoda spát tak do devíti a celý den nic nedělat. No .. kdo by to nebral.
A ještě lepší je, že teď mám praxi ještě jeden týden a to snad taky nebudu nic dělat.
Fakt nemám zdání, co jsem celý týden dělala. Asi fakt nic.

Akorát jsem se včera snažila udělat oběd. Ale fakt jsem se snažila.
Dala jsem vařit brambory, který ani za hodinu vaření nebyly udělaný. No Atze prostě dělala zemáky na nejslabším hořáku .. Tak jsem se nasrala, hodila to na pánvičku a posypala jsem to s brášinem americkýma bramborama. Jakože kořením .. A bylo to dobrý !!! Maso jsem smažila a pak ještě jednou, protože jsme ho potírali hořticí. Takový chálky neskutečný. K tomu pivko a bylo fajn.
Pak se brášin sebral a šel pryč, takže jsem byla ZASE sama doma. Jak já to nesnáším. Ještě že nebyla tma. Pouštěla jsem si hudbu na max, jak to mám ráda.
Vzala jsem si prášek, protože jsem myslela, že se pobliju a spala. Od pěti do půl osmý, než přijela mamka. V osm jsme se dívali na Novu a pak jsem spala s ní, protože tata je v Oplocanech a spravuje tam auto.
To je na dlouho, ale prostě máme zasranýho stréca, kterej nám nechtěl půjčit svářečku, takže jsme my, co žijem z ruky do huby koupili svářečku za 10 tisíc. Teď se asi 4tý den svařuje naše rozbtý auto a dneska to bude už snad hotový.

Hm, ale stejně na pátku byl nejlepší večer. O čtvrt na 10 jsem chtěla jít ven, ale nemohla jsem. Tak jsem šla na Castle. Jaj v 1 jsem byla doma, ten dj stál az hovno. Doslova.

No .. Teď jsem si vzpoměla, že jsou v úterý třídní schůzky. Jsem zvědavá, co bude třídní říkat. A budou to snad první třídní schůzky kam mamka půjde, protože na zbytek co jsem byla na základce by se mohla vysrat. A já se jí ani nedivím.

To by bylo asi tak vše, co jsem chtěla napsat.
A víte vy co? Jsem zlá, sprostá, namyšlená, naivní a pomlouvám.
A ne, neumím nic jinýho než psát trapné články, kritizovat a dělat ze sebe krávu.

Atze

Připomenutí léta ..

17. listopadu 2011 v 10:21 | Atze |  Zachycené momenty

29.10. A jak bylo ještě hezky ..

Atze

Bisexualita jako nemoc? Proč? ..

14. listopadu 2011 v 12:58 | Atze |  Ze života
Dá se říct, že každý z nás byl vychován k tomu, aby miloval pouze opačné pohlaví. Jde to pochopit, protože který rodič by chtěl dobrovolně dítě, které se orientuje na obě pohlaví?

Ovšem mě mrzí fakt, že nekteří lidé berou bisexualitu jako nemoc. Nevidím na tom nic špatného. Lidé nemůžou za to, jak se narodí. Mám za to, že jeto dáno geneticky a člověk se s tím narodí. Buď to v sobě má, nebo ne.
Tak mi řekněte, proč se na světě najdou pokrytci, kteří tyto lidi nenávidí? Nikdo není tak dokonalý, aby mohl tvrdit, že ten druhý je špatný a jakoby ho vylučovat z komunity lidí na světě.

Upřímně, přála bych si mít nějaké bisexuální kamarády, nebo klidně homosexuální. Podle mě je na tom něco .. extra. Ten člověk je stejný jako ostatní a přesto je jiný. To se mi na tom líbí nejvíce.
Ruku na srdce, kdo z vás se třeba v opilosti nebo jen tak z hecu nelíbal se stejným pohlavím? Já to zažila a nepřijde mi to nějak špatné. Je to určitý projem náklonosti, jestli se to tak dá nazvat. Ukazujeme tím, že nám není stejné pohlaví lhostejné.
I když si třeba nedovedu představit svůj sexuální život s partnerkou, láká mě představa to alespoň zkusit. Je to něco nového, dá se říct, že je to skoro až zakázané ovoce. A to přeci chutná nejlépe.

Podle mě se o bisexualitě málo mluví. Mělo by to být otevřené téma a nikdo by se neměl stydět říct svůj názor, nebo se k bisexuálnímu životu hlásit. Je to normální člověk, který má touho skoumat stejné, ale zároveň i opačné pohlaví. Tak proč mu v tom bránit? ..

Čistě a jednoduše. Nenávidím lidi, co odsuzují homosexuály, lesbičky a bisexuály. Sama jsem si jednu dobu přišla jako bisexuál, když se mi hodně líbila jedna slečna. Přešlo mě to, ale cítím, že to ve mě pořád je.
Hlavní je, aby se člověk nestyděl ukázat, jaký je.

A teď mě všichni ukamenujte, že je mi 15 a tvrdím, že jsem bisexuálka.
A taky za to, že jsem v AK kde podle vás nemám co dělat.
A taky za to, že mám svůj názor a nestydím se ho napsat.
A napodledy za to, že jsem namyšlená a nesnesu kritiku.

Atze

45. týden

13. listopadu 2011 v 18:13 | Atze |  Napsal život
Ani nevím, jeslti se dá říct, že byl tento týden dobrý. Lichý týden prostě nemám v lásce a nikdy mít nebudu. Nenávidím hlavně úterky. Kvůli praxi musím mít každý týden jiný rozvrh, člověk si zvykne, ale štve mě, že mám každý týden jeden den praxe. Kdyby to bylo tak, že v jednom týdnu dva dny praxe a další týden celý škola - byla bych radši. Ale nenadělám nic.

V pondělí jsem se nevyhla praxi. Myslela jsem, že mě klepne. Zima byla a ještě k tomu jsem musela být venku a dělat práci tam. Bezva. Dostala jsem čtyři křídy a měla jít počítat nějaký tyče. Kovové tyče a na tu, kterou jsem spočítala udělat čáru. Člověk by řekl, že to bude lehké, ale pár tyčí bylo vystrčených, další byly zaražené. Tak zkuste počítat co nejpřesněji. To prostě nejde.
V úterý to bylo celkem zajímavé. V dějepise nám učitelka dala písemku na doplňování z papíru, jako posledně. V češtině jsme nic nedělali, protože jsem ukecali učitelku, že se musíme učit. Tak jsem se tedy učila ite, porotž v autobuse jsem toho moc nestihla. Učila jsem se poslední látku jak blbec a ona nám potom dala tu samou písemku jako minulý týden. A pak mějte tu učitelku rádi. A na můj účet prohlásila větu: "Kdyby jste uměli alespoň z deseti tak, jak umíte paštěkovat" .. Si asi nevidí do huby, paní učitelka.
Ve středu jsme měli psát z němčiny, byla jsem vyklepaná, protože jsem se to učila jak hňup a přesto si napsala tahák. Jenže písemečka se nekonala. Byli jsme spojení, tak jsem si místo práce, co jsme měli dělat četla. Ve zbožíznalství jsem byla aktivní a zapojila se do zkoušení, až jsem dostala lepší dvojku. Dobře já. Ale nejvíc mě naštvalo to, že si dějepisářka přišla jako největší hvězda, rozdala nám papíry a pište. Jí se to řekne, ale apište jí z hlavy , jaké rody vládly v 18. století ve Francii, Rusku a Rakousku. Když to byla látka, co jsme brali v úterý a ona měla naše sešity. Tak mám 60% a za 3. Díky bohu za to.
Ve čtvrtek jsem si v angličtině pospala. Byla jsem prostě unavená tak moc, že se to nedalo. Stejně jsme psali věty, pár jsem jich přeložila a pak jen psala to, co učitelka diktovala. V němčině jsme už psali tu písemku, kterou učitelka hned opravila. 51% a za 4. Tak nasraná jsem ještě nebyla a já s myslela, že to tu trojku prostě hodí. Sakra! V tělocviku jsme byli v posilovně, tak jsme s holkama dávaly bench. Maximálku jsem dala 27kg a zvedla to 6. Asi před půl rokem jsem dala jednou 35kg a k tomu se chci zase dopracovat. Tak držte palce.
No a pátek byl asi ze všech dní nejlepší. Ve čtvrtek jsem se rozčilovala, protože jsem neměla sešit do fyziky a hned nultou hodinu jsme psali. Tak jsem si napsala tahák a všechno opsala. Stejně to bude při nejlepším tak za 3. V matice jsme psali čtvrtletku, tak jsem se dívala do sešitu, jak to má být a pak výsledky opsla od L. Snad budou dobře. Taky mě pobavil učitel na ikt, když nám řekl, že nás nemá z čeho známkovat a začal říkat něco o testu na hardware, že je to na stránkách školy. Jasně!!!! V češtině jsme měli suplování, takže jsme zase nic nedělali. No a v ekologii jsme psali první písemku. Měla jsem tahák, ale nebylo v něm to, co bylo v písemce. Ale tak doufám, že to bude dvojka. Prosím!!!!!!!!!
Teď mi nezbývá nic jiného než čekat, jaké známky se objeví na netu, protože mám teď 2 týdny praxi. A doufám, že tam uvidím maximálně dvojky.

A stejně - pátek byl nejlepší. Odpoledne jsem si pospala, začala se chystat a v 9 vyrazila do Olomouce. Prošla jsem se a došla k budově, kde měla J taneční. Počkali jsme na její mamku a vyrazili do Přerova na akci. Dorazili jsme kolem půl 11 a o třičtvrtě jsme už pařili na parketu. Totálně mě bolely nohy, ale užli jsme si to. Potkala jsem zase pár spolužáků ze základky, poznala V, tu kámošku od holek a chlastala vodku. Nevypili jsme to, sice byla dobrá, ale bavili jsme se prostě bez chlastu. Domů jsem dorazila v půl 3, kdy nás přivezla mamka. Lehla jsem a spala. No a ráno mě strááášně bolely nohy. Ještě teď mě brní, když na to pomyslím.
Jeli jsme ale k dědovi, kde jsem se odpoledne snažila usnou v obýváku, protože si nahoře hráli bratranci. Mohla jsem spát snad hodinu a půl, než mě vzbudili. Tak nasraná jsem zase byla. Rozmazlení smradi to jsou. Odpoledne jsme to vzali přes hřbitov a pak domů.
A dneska jsem nedělala nic. Fakt. Přes obědem jsem si chvilku četla, po obědě smažila koblížky a zase nedělám nic. Nemám důvod se učit, když se teď budu 2 týdny válet. Takže je to všechno v pohodě. Ani ven se mi nechce ..

Atze

Podzim je tu ..

13. listopadu 2011 v 13:50 | Atze |  Zachycené momenty

6.11.2011 U dědy na dědině. Je tam fajn.

Atze