Třicátého prvního července

31. července 2011 v 18:11 | Atze |  Napsal život
Tak. Tento článek jdu psát napodruhé. Ten první jsem psala hodinu a tak trochu jsem to nezkopírovala, takže mě to vyhodilo. Ani nasraná jsem nebyla, jen mě to spíš štve.
Děkuju za všechny komentáře k minulému článku. Moc mi to pomohlo a bratr toho nechal. Naštěstí. Asi si něco uvědomil, nebo já fakt nevim.
Mám chuť jít fotit. Ať už zvířata, lidi, nebo domy. Nebo prostě přírodu, hlavně něco. Chci vypadnout z baráku aspoň na chvíli.

Jo a užijte si zbytek posledního červencového dne.

Pátek byl zajímavej den. S maminou jsme stříhali keř co máme před barákem do takové kuličky. Ha, dobře mi to popíchalo prsty. Akorát jsem se nasrala. No to je jedno.
Odpoledne jsem byla u holek. A barvili jsme hlavu. Tu moji, samozřejmě. Jeden bod ze seznamu splněn. Mám to takové .. hodně tmavé. Je to sice fialová a chtěla jsem, aby to bylo světlejší, ale i tohle je super. Místy je to černá, místy fialová a místy je tam nechaná ta červená. Takež to vypadá docela dobře. Víte co je na tom nejlepší? Nikdo o tom nevěděl, prostě jsem si koupila barvu a šlo se na věc. Kámoši říkali, že to mám lepší než předtím a že vypadám starší. Doma mi vlasy ohodnotily slovy "vypadáš jak piča" a mohla jsem pokračovat dál. No. Na mamu jsem čekala do půl 12 než přišla z vinárny s paní B se kterou pojedeme pod stan. Už v úterý. Takže bude paráda. Snad bude už teplo, aby nám vyšlo hezký počasí. Tak držte palce!


Sobota byla v pohodě. Vlastně to byl dobrej den.
Na to, že jsem šla spát v půl 12 jsem byl vzhůru nějak brzo. Jeli jsme směr k dědovi, ale napřed do obchodu. Takže mám nový boty. Díky tati. A kraťasy, za který jsem vysolila dvě kila. Ale jo, jsou pěkný. Takový .. fialový. Ne pohoda prostě. Odpoledne jsem jela s tatou do Makra. Kdyby jste to viděli - těch sudů s pivem! Jééé. No, nakoupili jsme masenko a o tom, že jsme reklamovali jakejsi salát raději nebudu ani psát. Vzali jsme si zmrzlinu, kterou jsme potom chálovali u dědy a mě bylo totálně blbě, tak jsem si lehla a usla.
To mi připomíná, že jsem chtěla jít spát.
Doma jsem šla do vany a takovy ty sračky a v 9 jsem jela s holkama směr Citov. Sice mezi staříky, ale proč ne. Jo, mám radu. Nikdy nejezte před akcí párek v rohlíku s kečupem. Na to nikdy nepijte rum a nikdy to nezapíjejte bílým vínem. Tedy alespoň pokud máte žaludek jako já. Hned to letělo ven a mě bylo pak už dobře. Překvapivě jsem si dala jen kofolu a seděli jsme naše partie u stolu. Kecali jsme, kouřili a já čekala na B. V půl 11 jsem se zdejchla s B k němu. Pohoda prostě. V 1 jsme se ale sebrali a jeli zpátky do Citova. Cestou jsme nabrali jeho kámoše ještě. Seznámila jsem ho s mýma kámošema a seděli jsme. Drželi se za ruce a bylo fajn.
A to nevíte, že s ním mám fotku! Ne, neukážu.
No pak odjel a nechal mě tam. Hledali jsme S a V protože se zdejchli. Samozřejmě nebral V mobil takže to bylo fakt hustý. Byly tři hodiny a kdyby nedošli, tak se nikdo z nás nedostane domů. Já věděla, proč mamě říct, že dojdu v půl 4. Doma jsem fakt byla až o půl 4. Asi tak. Prostě pohoda. Za večer jsem utratila 120 korun .. Svých! Pffffffffff. To jako ne tohle. Ale užila jsem si to.
No a ráno se v půl 12 vzbudím a jdu na facebook. Jak jinak! Sednu a hned vidím - žádost o přátelství. Tak si pomyslím, kterej kterén zase a ono hovno. Potvrzení o vztah. Já na to čuměla jak debil. Prostě slzy v očích. Pro vás je to asi normální, ale víte .. já to mám složitější. Až bude ten správný čas, tak to všechno napíšu a pochopíte to. Teď jsem ale šťastná. Mám to, co jsem tolik chtěla.
Dokoukala jsem se na film P.S miluji tě. Parádní film tohle. Slzy jsme držela na krajíčku. Prostě parádní film. Po obědě - teda pro mě polívka - vývar, ze který mi bylo blbě jsem se chtěla dívat na film. A to jsem zjistila, že je půl 3. Pak najednou bylo půl 4 a teď je 6. Nějak to utíká. A to nedělám vůbec nic. Tak jsem si pustila Na plný plyn, ale totálně mi blbl zvuk, že v celém filmu byla taková zkurvená ozvěna, že jsem se nasrala a asi po 15ti minutách to vypla. Pak jsem se chtěla teda dívat na kruh 1. Jo, jsem machr když jsem se dívala s holkama na Kruh 2 az světla. Jenže já kretén jsem tam nějak zastrčila tu mechaniku a ono se to celý posralo. Spolko to to DVDčko a nechtělo se to znovu otevřít, abych to mohla vytáhnout. Tak jsem zpanikařila a psala kámošovi, co s tím. Ten mi napsal, že jsem šikovná a já to spravila. Takovou radost jsem měla! Ježiši mě by kleplo kdyby to nešlo.

Chtěla jsem si odlakovat nehty, ale jsem tak unavená, že na to seru. Takže jdu napsat pár komentářů a pak se uchýlím do postele a budu luštit osmisměrky.

Atze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adelaine Pierce Adelaine Pierce | Web | 31. července 2011 v 19:03 | Reagovat

Jop, promiň toho jsem si ani nevšimla, že to tam mám blbě. O.o Jáj.

2 modepolice modepolice | Web | 31. července 2011 v 19:34 | Reagovat

hezký blog (:  prosím kukni aj môj (prepáč za reklamu)

3 Peter Cross Peter Cross | Web | 1. srpna 2011 v 16:49 | Reagovat

[2]: Oh. Takovýto komentář potěší u srdce. Fakt že jo. :)

No. S tím žes to neřekla rodičům souhlasím a schvaluji ti to. Tak je to totiž nejlepší. 8-)

4 ratuska ratuska | Web | 1. srpna 2011 v 18:58 | Reagovat

V posteli bych toho teda moc nevyluštila :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama