Červen 2011

Hej ty barevná hlavo !

29. června 2011 v 11:35 | Atze |  Napsal život
Ráno jsem byla sama doma, protože bratr jel do školy a naši k zubaři.
Pak si vyslíkám šaty, stojím v pokoji jn v kalhotkách a slyším, že v obýváku někdo je. Tak jen tak, v kalhotkách otevřu dveře a tak otec. Já měla smrt v očích, jsem se lekla jak nikdy ! Hrůza.

.. Pak jsem šla kole mdeváté rádoby s mamkou nakupovat a ještě za známou jí půjčit nějaké věci a světe div se, u ní jsme byli snad hodinu a půl, ne-li dvě hodiny. Má úžasnou kočku! A její syn je můj bývalý spolužák. Škoda, že byl ve škole. No, měla jsem kapučíno se skořicí, fakt dobrý! A pak jsme konečně šli nakoupit a domů.


No, takhle nějak jsem ostříhaná a takhle nějak budu vypadat v tom měšťáku. Hrůza. Všechno mi z těch šatů leze, hlavně jdou vidět moje krásný boky, zadek a břicho. Jdu v nich jednou a končím. Ale na té fotky mi koukněte na nohy, jak je mám opálený a jenom jak nosím kotníčkový ponožky ten pásek mám bílej .. Trapný to je.

Tak mi držte palce, protože na jednu mám být v měšťáku a budu tam do 4. Dostanu talo a mizím domů. A zítra se jde chlastat, těším se ! :)
A chtěla bych VŠEM poděkovat za komentáře k posledním dvou článkům, fakt mi to pomohlo a snad už bude líp :)

Atze

Vždycky se najde hňup, který ti tu náladu dokáže zkazit ..

28. června 2011 v 21:24 | Atze |  Napsal život
.. a já už jsem normálně myslela, že nemůže být ještě hůř.

Byla jsem se stříhat a barvit. Mám pěknou červenou barvu a sestříhanou afinu. Spokojená jsem.

Mám depku, vždycky mě něco nasere a je to hnus. Už z toho ani nejím, prostě nic. Ve škole žádná svačina, doma si dám rajče, oběd jím třeba v 6 večer. Mám staženej žaludek a je mi na blití. Hnus. Chce se mi spát a to budu vstávat až tak v 9.
Atze

Zamčená ve vlastním světě

24. června 2011 v 20:27 | Atze |  Napsal život
Jedná velká trágedie. Tak by se dal popsat můj život.

Prý se o mě povídají velice zajímavé věci. Děkuji vřele.

Nemám náladu, nejraději bych vybrečela celé moře a jsem unavená a ještě k tomu zamilovaná.
Všechno jsem zkazila, přes vysvědčení, až po kamarádství. Skoro nikdo se se mnou nebaví a já se vlastně ani nedivím. Chovám se jak namyšlená kráva!

Atze

Po dešti ..

22. června 2011 v 17:47 | Atze |  Zachycené momenty
Atze nemá náladu, takže vkládá jen fotky a jde dál užírat depresí.
Nechte komentář, jak se vám fotky líbí, díky.Šneci ..

Dvacátého prvního června

21. června 2011 v 21:16 | Atze |  Napsal život
Právě jsem dolepila učebnice do školy. Napoled. Zítra vyklidím skříňku a ve čtvrtek se naposledy přezuju. Atze končí základní školu. A právě jsem přišla na to, že mám na icq kluka, který chodí na tu školu, kam jdu. Tak snad se neztratím.

Pondělí proběhlo vcelku klidně. Nic neděláme, flákáme se. Aspoň tedy ve škole. Známky uzavřené. Krása. Řeknu vám, to je tedy pocit vědět, že uzavíráte kapitolu svého života. Základní škola je za mnou. Za týden dostanu vysvědčení a tím pro mě základka končí. Nadobro.

Odpoledne jsem byla venku s holkama a někoho strašně bavilo fotit, že J? Nový foťák, 13 megapixelů a jak se to fotí .. Ale jo, sice je začátečník, ale umí to celkem dobře.

Cesta na vlakáč, kde to mám nejraději.O tom, jak všechny ty věci ze sebe musí Atze dostat, a o tom, jak vy to potom budete číst a nebudete to chápat.

19. června 2011 v 17:04 | Atze |  Napsal život
Tak nějak až teď mi došlo, že jsem členkou autorského klubu. Jasně, mám ikonku v menu, ale .. Prostě je to zvláštní. Nemám návštěvnost jako LV, nejsme známá jako Nellie, nepíšu pro Krásná.cz i když můžu, jsem prostě obyčejná holka, co je člen AK. Jsem pyšná. Něčeho jsem dosáhla. Mám své čtenáře, snad, kteří sem chodí a čtou mé články. Jsem za ně ráda.


Moje úchylka na šneky

13. června 2011 v 16:04 | Atze |  Ze života
Když přestane pršet a opadává rose, je to pro mou osobu signál, že mám vzít do ruky foťák a vy razit ven. Stačí na zahradu. Rozhlídnete se po zemi a všude vidíte šneky ! Plno škeků ..(Animace ze včerejška) ..

Dvanáctého června

12. června 2011 v 17:00 | Atze |  Napsal život


Atze si hrála. S animací, která se jí moc nepovedla, protože formát gif je totálně na hovno. S designem, který ji zlobí, protože se stránka posunuje jinak, než chtěla. Ale zvykneme si. Stejně jí omrzí a změní ho. Asi v blízké době ..
V pátek měla ve škole pohodu. Suplovacé tři hodiny, a v těch ostatních stejně takové to nic nedělání. Do školy přišla s kámoškou pozdě, prý velká fronta v Bille. Pane učiteli, Atze vám chtěla poděkovat, že jsme to chápal. Celý den se nic nedělo. Dělala odpoledne buchtu, na kterou musela jít natrhat 2x třesně, protože jich bylo málo. Večer se chtěla jít okoupat, ale zjistila, že voda je totálně studená a není teplá, tak si jen umyla vlasy a vylezla ven. Chystala se, chystala a krátce po deváté vyrazila se bavit na diskotéku. Čtyřicet jedna dní uteklo jako voda a Atze se šla bavit. V kapse 130 korun. Mínus padesát na vstupné, rovná se 80. Do jedné si vystačila. Nic si nekoupila a přesto byla v náladě. Zatancovala si, pokecala, poznala fajn lidi. Objímala se s bývalým spolužákem, kecala se staršíma lidma a bylo fajn. Nechala se pozvat na pivo a doprovodit domů. Klukem. Prostě si to užila jak nejvíc mohla! :)
V sobotu se prospala do půl 9. Jela k dědovi, totálně unavená, ale zvládla to. Ještě potom jela s tatou do Makra nakupovat. Na oběd měla kuře, a potom to zalomila a spala do čtyř odpoledne. To byla pohoda ! Poté jela domů a nic nedělala.
A v neděli, tedy dnes, nedělala nic jiného, než seděla u počítače. Má sice další knížku na čtení, horu učení, ale kdo by se učil, když ve čtvrtek mají být napsané známky. Žádný stres. Dopadne to tak, jak to dopadnout má. Začalo pršet, pak přestalo, tak šla fotit šneky a proto vidíte tu animaci. Nic moc, no. A zase prší. Ve tři šla do vany, okoupat se. Totálně jí to prospělo, hned se cítí lépe. A teď stahuje Bastardy a mezitím si půjde číst tu knížku. A možná už napíše nějakou to povídku, nebo recenzi na knížky, co přečetla. Přece jen teď čte hodně moc. A nesmí zapomenout, že v úterý má odevzdat zápis o knížce, kterou přečetla. Takže to bude asi teď nejpřednější a bude se na to muset vrhnout, aby nedostala za pět.
A zítra ji čeká pololetní písemná práce z jazyka českého, města ze zeměpisu a zkoušení z dějepisu. Jasně, jen jí naložte. Tak to má být.

Atze

No tak lítej, zkoušej to dál ..

9. června 2011 v 21:50 | Atze |  Napsal život
Hádám se s Machajdou, ale to je fajn.
Jsem největší piča a je to fajn.
Do školy vstávám 6:35 a je to fajn.
Dostávám dvojky a je to fajn.
Zítra jdu na zábavu a bude to fajn.

Miluju svůj život. Ve škole se to všecho v pohodě. Nic neděláme, je nás tam většinu dne 14. V chemii děláme mapy do zeměpisu. Místo tělocviku chodíme na počítače. A serem na školu.
.. Včera jsem byla v Praze. Kámoška ve vzbudila o půl 4 a sama nakonec zaspala! Vtipné.
Je to tam hnusný, totálně jinej vzduch. Samý auta, šaliny, obchody jak prase, KFC-čka, drahota a hnus. Lidí jak sraček, že se nemůžete ani pohnout. Zlatá Morava!
.. Zítra máme tři suplovaný hodiny, takže krása. Zrovna teň koňský xicht tam není. To bude super den! A večer se to všechno spláchne pivem, protože to je 41 dní od poslední akce. Tak doufám, že tentokrát přijdu včas. Držte mi palce.

Atze

Člověk se mění a je jen na nás, jestli k lepšímu, nebo horšímu

6. června 2011 v 16:06 | Atze |  Napsal život
Moje dobrá nálada ze školy je v prdeli. Jeden člověk mě dokáže tak nasrat, že to snad není pravda.
Jasně, změnila jsem se, a to je sakra důvod, proč mě blokuješ na facebooku? To jsi teda velká patnáctka, když se nezmůžeš ani na to mi to říct do očí. Stojím si za tím, co jsem o tobě řekla i za tím, co si o tobě myslím a co dělám. Jsi mi ukradená, jsi nic, jsi nula, jsi troska.

Něco bych napsala, ale sere mě, že ten blog čtou lidi, kvůli kterým to nemůžu napsat.

Z hudebky mám za dva. Zase .. Z dějepisu to nějak hrotí a prostě mě chce zkoušet. Kráva. Takže zítra se uvidí. Fyzika za čtyři. Zítra jsem zvědavá na přírodopis a píšeme z matiky. Proč já se vůbec snažím, když to stejně počítá na procenta? Zbytečný ..

Budu si číst a možná napíšu povídku, nevím ..

Jdu se uklidnit do vany. A snad i utopit.
Atze