Zavřená ve svém vlastním světě

4. dubna 2011 v 11:46 | Atze |  Napsal život
Změnil se čas a já od té doby nic nestíhám. Večer je tma později, což mě štve, protože vstávám za tmy. Zase si musím zvykat na něco jiného. Chci, aby bylo teplo, když s ráno vzbudím. Chci, aby pršelo jen když bude teplo a padaly teplé kapky. Chci zastavit čas a prožít některé chvíle znovu. V mysli si přehrávám ty nejlepší zážitky. Chci se vrátit do minulosti a napravit svoje chyby. Asi toho chci až moc. Musím žít s tím, co mám teď a co se právě děje.

V sobotu jsem spala do půl 8. Byla jsem unavená. Poslední dobou hodně spím. Přijdu si skoro už jako medvěd, co prospí celou zimu. A to jsem měla dobu, kdy jsem spala 6 hodin a stačilo mi to. Ty časy jsou už asi pryč, škoda .. Neměla jsem ani sílu si jít umýt vlasy. Takže jsem nasadila čelenku, namalovala se a šla. Jeli jsme k dědovi. Jela jsem bez mikiny, protože bylo teplo. Nějak se poslední dobou vážně nechápu. Dělám věci, které jsem nikdy nedělala. Nevím, ale jsem doopravdy jiná a změnila jsem se. Asi. Samozřejmě jsem se dívala s bratranci na nějakou pohádku. Nemám zdání, co tam hrálo, protože jsem normálně usnula. V křesle. Tlačil mě piercing, ale já spala. Vzbudila jsem se akorát na oběd. Co jsme měli, to si nepamatuju. Přijde mi, že se mi přes víkend vymil mozek. Asi ano. Odpoledne jsme hráli karty. Tedy žolíky. Nesnáším, když s náma hraje osmi letej bratranec a kvůli něm se musí na zavření čekat než vyleze. Z toho mám vždycky nerva. Ale zavřela jsem, jo, to je super pocit.
V kolik jsem byla doma .. To opravdu nemám zdání. Půlku soboty si ani nepamatuju.
Ale večer si pamatuju moc dobře. Seděla jsem uprostřed pokoje, chystala se, že si udělám ten zeměpis na A1. V tom mi přišla esemeska. Od jednoho kluka co dělám a jestli dojdu na icq. Tak jsem se dověděla, že mě chce vidět. Za hodinu jsem měla umyté vlasy, byla jsem namalovaná a oblečená a šla jsem na nádraží, kde mě měl vyzvednout. Vůbec se nezměnil, jen má trochu přištřižené vlasy. Vypadá pořád dobře .. Asi jsem divná, ale jeli jsme k němu. Nepamatuju si, o čem jsme se bavili. Nevím, připadala jsem si jako holka o kterou je zájem. Stála jsem u něj v pokoji, usmívala jsem se a čekala, co bude. Zezadu se na mě nalepil a vyměňoval si se mnou úsměvy. Pustil film. Sedli jsme si k němu na postel. Napřed se mě ani nedotkl, ale potom .. Chvíli to vydržel, kecal do toho filmu a pak mě vzal za ruku a začal mi ji hladit. Další půlhodinku si nechám pro sebe. Nakonec jsem zase seděla u něj v autě a jela domů. Dostala jsem pusu na rozloučenou a šla jsem. Pokecala jsem s kamarádkou. Domů jsem došlo v půl 10 a asi do 11 seděla u počítače. Nevím, jesrtli jsem si psali, ale asi jo, protože o třičtvrtě na 12 mi od něj přišla esemeska. Je to jedno co tam bylo.
Nelituju, že jsem u něj byla. Nikdy nebudeme spolu, ale věřím, že jsme se neviděli naposledy.

V neděli jsem asi dlouho nespala .. V jedenáct jsem už pracovala na zeměpisu. Dokončila jsem ho až ve 3 odpoledne a to mi tam ještě chybí jeden papír dolepit. Fotku sem hodím později, protože foťák má bratr zase na rybách.
Zbytek neděle je zase mimo mě. Ale jo, večer se brácha stříhal. Napřed na 3cm, ale to bylo dlouhé, tak to má na 16 mm .. K tomu se oholil. Prvně si oholil i kníra .. Ježiš, vypadá dobře ! Ne, nejsem úchyl, nešla bych do něj, jen se mi líbí. Je to změna. K lepšímu, každopádně.
Potom jsem vypadla na dvůr si nalakovat nehty. na fialovo. Červené bylo dost. Dostala jsem totiž fialový lak od tety, tak jsem ho musela otestovat. Vypadá dobře. Myslím, že nemusím ani dělat dva nátěry. Jeden bohatě stačí. Jen by to chtělo něčím "vytunit" aby to mělo grády.
Ne, kašlu na to. Nechám to takhle.
Do postele jsem se dostala asi až v půl 12, protože jsem převlíkala bráchovi postel. Ale i tak se mi nechtělo. Ráno jsem samozřejmě nechtěla vstávat, takže jsem ukecala mamku a jsem doma. Jen dneska. Vstala jsem v půl 10 .. Nedělám nic, jen sedím, koukám na videa a poslouchám. Mám v plánu se naučit fyziku, protože já tomu zmrdovi nedám šanci mě potopit !!! Prostě ne.
Všechno není fajn. Seru, co si myslí lidi .. S-core je fajn.
Ještě si vzpomínám, že jsem včera byla venku a domlouvali jsme s holkama náš výlet v pátek před Velikonocema. Měly by být prázdniny, takže jsme vyrali Rešovské vodopády. Hledali jsme spojení a byl by to vlastně dvoudenní výlet. Museli bychom přespat u dědy, což by mu snad nevadilo. Ještě se to musí dořešit ..

Jooo .. Večer bych mohla konečně napsat článek na téma, který slibuji už dlouho. Zatím píšu jen deníček a to je celé. Možná se i uráčím a napíšu článek na téma peklo. Nic neslbuji, protože sliby já neplním. Jako vždy.


Přikládám fotku mé žabičky .. Píchala jsem si jí sama. Mám jí pátý den a rodiče, ani bratr o ní neví. Nechápu, jak to můžu vydržet jím to neříct. Ale je to fajn pocit vědět, že mám něco a oni o tom neví.


Sice jsem místo článku chtěla napsat jednu takovou nadrženou povídku, kterou mám v hlavě asi dva dny, ale na to asi nemám náladu. Sama nevím. Koukala jsem akorát na video od Michala Šepse a musí říct, že je kolo od kola lepší.
A pokud to zítra vyjde, tak se uvidím s Mikym, o kterém jsem už taky psala .. Známe se rok. Asi. Takže bych ho mohla už vidět. Jinak si ještě píšu s jedním fajn týpkem. Je mu sice 25, ale nevadí mu, že mě je 14 a chce mě poznat. Věkový rozdíl by neměl být překážkou.

Tak mi držte palce, aby alespoň něco vyšlo a já už nebyla sama ..
Atze

PS: Možná už přestanu psát dlouhé články. Pořád si ale myslím, že je to lepší, než psát články jako Martine Togue.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vuittonka™ Vuittonka™ | Web | 4. dubna 2011 v 11:58 | Reagovat

držím ti palce ;-)

2 Tish Taylorová Tish Taylorová | Web | 4. dubna 2011 v 15:33 | Reagovat

Pěknej piers

3 Gwendoline Gwendoline | Web | 4. dubna 2011 v 21:36 | Reagovat

první odstavec jako by mi mluvil z duše a ten sobotní večer ti závidim... docela mi chybí tohle nezávazné to... :-D

jinak jak jses ptala, tak kouřím červený krátký startky :-D

4 Markét Darlletd Markét Darlletd | Web | 5. dubna 2011 v 13:54 | Reagovat

Pokud bys chtěla být porotou mohla bys mi pomoc někoho sehnat ať máme koho hodnotit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama