Únor 2011

Konečně mohu říct, že mám nejlepší kamarádku ..

28. února 2011 v 21:37 | Atze |  Napsal život
Ono je to fajn jít ven v šusťákové bundě, do očí vám svítí sluníčko, v kapse mít foťák a po boku nejlepší kamarádku.Ráno jsem měla pocit, že nevstanu. Kočka v pět ráno dělala takový hluk, že se tam nedalo spát a při pocitu, že za hodinu mám vstávat .. hrůza. Ve škole jsem dostala zapsanou pětku z fyziky, a taky moje chování pan učitel okomentoval. Prý se mu vůbec nelíbí. Taky se mi nelíbí to jeho .. nemá ně rád a já jeho taky ne. A je mi to jedno. Odsedím si tam dvě hodiny týdně a ahoj.
Po škole jsem kecala s Adél, stará kamarádka, no .. Suša dostala prý kopačky, chudák, ale jednou to přijít muselo. Proto jsem tak ráda, že jsem svobodná !

Doma jsem snědla hnusnou rajskou omáčku a vyrazila ven. Naši jeli zároveň do Litovle, nemám zdání proč .. a brácha byl doma. Přišla jsem v půl 6, brácha odcházel do posilovny a já byla sama doma ! Takže hudbu jsem si dala na max a dala si rifle do pračky, omáčku dala psovi, ten se tedy tvářil a uklidila nádobí. Potom jsem si přepsala sešit a byla chvíli na webkce s Lukášem.▲ Tovačov .. Fotka z vlakového nádraží, které se už dávno nepoužívá.

* Fotky jsou z dneška, takže čerstvé .. Menší vycházka s kamarádkou. Bylo fajn.Janička. Já. Jediná slušná fotka u těch dveří ..


▲ To bylo v areálu Prefy, kam jsme vlezly oddělaným pletem .. Škoda, že tam někdo byl a my zdrhli. V pátek se tam chystáme večer, v černém, s batrkama. Těším se !

A nakonec ještě jedna fotka, výhled z toho areálu na slunce .... Kdybych měla shnout dnešek, tak to byl jeden z nejlepší dnů. Vím, že vás tohle bude zajímat, ale mě je tak fajn a musím to napsat .. Dala jsem si na večeři dva chleby manší s marmeládou a potom ještě utopence ... Á paráda. Zase přiberu, ale to je jedno. Ani cvičit jsem nebyla ! Bych to měla jít vypotit a pokud bude zítra hezky, tak jdu běhat. Konečně !

A jinak .. rekord ! Za únor jsem napsala 5 článků, včetně tohoto. Divím se sama sobě .. A na zítra plánuji článek na téma !

Atze

Nic nečekej

27. února 2011 v 21:30 | Atze |  Napsal život
Ta dnešní 6ti kilometrová procházka mi jen prospěla. Být tři hodiny na nohou a jít po kolejích, to napadne jen mě s kamarádkou .. No jo, když tam vlaky nejezdí, tak se toho musí využít. Bylo to fajn odpoledne a já byla ráda, že jsem konečně vypadla z domu. Achjo, mama po mě řvala .. Nechápu. Prý jsem rozmazlená kráva. Jasně, nejím zelený lusky co dala do polívky a jsem rozmazlená. Tse.
Potom jsem šli s kamarádkou k nám a nalakovaly si nehty. Škoda, že jsem nenašla ten nový bílý lak, protože tenhle stojí za nic. Mám to škaredý, ale ten modrý se mi líbí :) A potom jsme se zmalovaly jako prostitutky. Jo, baví nás to ..

Ale pšššt, slíbila jsem, že tu fotku nikam nedám :) Ale je to památka.

No .. při té procházce jsem potkala Zdeňu. Achjo, asi ho pořád miluj. Úžasnej kluk, sice cikán, ale je skvělej. Achjo :// Jsem byla nemožná, jako vždy .. ale jsem ráda, že mě poznal :)

No .. zítra ve škole píšu IQ test, tak mi držte palce..Fakt by mě zajímalo, jak nízké bude.
Jdu spát, dobrou.
Atze


Všeho moc škodí ..

26. února 2011 v 22:46 | Atze |  Napsal život
Ano, mám ráda pohádky. Jsem dítě, chci se na ně dívat. Ale proč se mám k sakru dívat každý týden na Gumídky, na kterých jsem vyrůstala? Všechny díy znám nazpaměť, vím, kdy, kdo, co řekne. Tak proč to mám každý týden v sobotu trpět dvě hodiny před obědem? Fajn, bratrancům jsou 4 a 8, ale tohle je i na mě moc .. Když mi odvykládá, kdo co řekne, nechápu, proč se na to dále dívají.
Možná jsem hnusná, ale cítím to tak ..
U dědy je to celkově fajn. Člověk se tam i vyspí, protože tam nejsou kočky, nechrčí tam počítače a je tam celkově klid a pohoda. Mám to tam ráda.

Taky jsem zjistila, že jsou mi moje rádoby upnuté rifle čím dál větší ! Se normálně zmenšuji, hlavně v pase .. Je to krásný pocit cítit, že jste hubenější. Tolik práce a konečně vidím výsledky. Je to fajn si pohladit břicho a necítit tam žádnou pneumatiku. Chtěla jsem mít pěkné svaly a teď to bude možné, když jsem už překročila první fázi - zhubnout. Když jsem koukala na staré fotky, musím se pochválit, je to opravdu kus práce. Ono to snažení vidět doopravdy jde ..
Včera večer jsem se dívala na film Příběh psa - Hačiko nebo tak nějak .. Brečela jsem snad 6x a když to skončilo, musela jsem jít do koupelny, kde jsem ještě pár minut brečela jako malá holka. Vzpoměla jsem si na svého psa, který již není mezi námi a slzy tekly a tekly ..

A teď se chystám napsat další povídku. Na pokračování to není nic pro mě, spíš jednotná kapitolka.. To je pro mě nejlepší ! Takže se máte na co těšit, tedy, jestli to někdo bude číst. Nějak jsem to tu zanedbávala a už to skoro nikdo nečte, ale těší mne, že alespoň někdo sem občas zavítá. Děkuji.

► Chystám sama sebe ostříhat a obarvit, tak snad ..
Atze

Když si myslíš, že jsi na dně, zjistíš, že může být ještě hůř ..

25. února 2011 v 19:51 | Atze |  Napsal život
Myslela jsem si, že budu mít čtyřku na vysvědčení. Nemám ji , ale i tak mám průměr 2.00 .. Nikdy jsem netvrdila, že jsem chytrá, nejsem. Vím to. V pondělí budu pro jistotu dělat IQ testy, tak uvidíme, jak dopadnu. Docela se i těším ..
Teď ve škole sbírám jednu pětku za druhou. Ano, pololetí mám za sebou, jsem velká holka tak na školu kašlu. Neučím se, kašlu na to .. Dnes jsem dostala pětku z matematiky .. Z chemie mám z písemky pětku a ještě mám pětku z fyziky. Z laboratorních prací mám nečekaně za 1, z informatiky 1 méně a z diktátu podtrženou jedničku. Dějepis umím, ten jsem se učila v posteli, než jsem šla spát a skoro všechno si pamatuji. Začnu si více trénovat paměť a půjde to samo.
Jo, jinak nás tam dnes bylo 12 .. Slušný výkon, lepšíme se !
Jo, pročítala jsem si dnes blogy .. Opravdu se mi líbí, jak každý na ty nové změny nadává. Jo, je to fajn si přečíst vaše názory na změny, když jsou tu pár dní .. Vážně je to k smíchu. Ale, nebudu vás ztrapňovat, vy to jiste uděláte sami.
No a chystám se vypadnout někam ven a fotit ! Konečně ! Je zima jak prase .. Jak teď řekla mamina.
Jinak dnes .. je velký den ! Moje mamina má narozeniny. 44 má člověk jen jednou, vážně .. Koupila jsem jí svíčku ve tvaru krychle jakože kafe, včera jsem dělala Krtkův dort a dnes jsem koupila dvě růže :) jednu jakože ode mě a jednu od bráchy. Od tatika dostala něco do kuchyně, myslím, že nový mixér, tak já ho hned vyzkouším a doufám, že nerozbiju ! :P
Jinak .. asi umím vařit. Snad. Smažit řízky umí každý, ale neosolit brambory jen já ! :D Jsem šikovná. Ale nakonec to bylo dobrý. Dokonce jsem i umyla potom nádobí, což se tak často nevidí .. Zase umyju zítra, aby se neřeklo, že nic nedělám a potom se naučím fyziku, zeměpis a přírodopis.
A teď si letím vyčistit pleť a koukat na film. Nemám zdání, jak se jmenuje, ale prý u něho bratr brečel jak malý kluk .. Takže se těším. Mějte se.
PS: A buďte rádi, že jsem nepsala o tom, co jsem dělala ve škole, po škola a tak. Byl by to 3x tak dlouhý článek. Napřed se do té psaní eufórie musím dostat.
Atze

Mám ráda změny ..

24. února 2011 v 21:29 | Atze |  Napsal život
Člověk si za život projde hodně změnami .. Ať už ve škole, doma nebo mezi kamarády.
Jo, všeho moc škodí. Měsíc bez psaní na blog je trochu moc .. Nechybělo mi to. Ale jsem tady. V plné síle.
Momentálně se bojím přijetí na střední školu, takže to zde bude zase plné krávovin .. Už se těším, jak to nikdo nebude číst, to je na tom to nejlepší !
.. Miluju, když někdo změní názor během půl hodiny. Bejvalej je dement.

Jo, miluju svoje světlý rifle, který se hned zašpiní. Miluju svoje fotky, kde vypadám jak kráva.
Miluju svůj život !
Atze