Leden 2011

Jak se dá zničit vše, co jste tak dlouho budovali ..

24. ledna 2011 v 21:32 | Atze |  Napsal život
Chtěla bych mít skvělý rodiče, skvělý známky, skvělý kamarády, skvělý domov, skvělou školu, skvělý oblečení, skvělý život. Někdy mi přijde nefér, jak se lidé k sobě chovají. Kradou, šikanují se, zabíjí a raději nechci vědět co ještě.. 
 Lidi jsou svině. A já taky. Nevážím si toho, co mám. Neumím to, jen mě potom štve, že jsem to ztratila. Připadám si jako slunce bez záře .. Kdyby mi tohle řekl Michal, že jsem jeho slunce co září. Ty časy jsou pryč .. 
 Ten týden byl katastrofální .. Nic si nepamatuji, nic se nestalo. Doufám. Tomáš se na mě ani nepodívá a o tom, že by mě pozdravil není ani zmínka .. Asi nechápe, že mě to bolí. No jo, dělám ze sebe citlivku.
 Ve škole budeme konečně objednávat trička, super ! Taky si musím zařídit pas, protože pojedeme do Polska, sice v květnu, ale znáte úřady .. 

 No. Pololetí je uzavřené, známky jsou strašné !!!!!!! Kde jsem počítala s dvojkama, mám trojky. Kde jsem si myslela, že bude trojka, je čtyřka. Miluju fyzikáře ! Rozčilovat se nebudu, ať si to pan učitel užije. Snad mi vyjde alespoň dobrý průměr. 
 Jo a jinak .. dnes jsem měla na7 třídnickou hodinu. Paní učitelka mi řekla, že si myslí, že mám na víc. To mi říká brzo, teď, když jsou známky uzavřené .. Asi si myslí, že se budu v druhém pololetí učit. Ne, nebudu ! Kašlu na to. Zítra píšu prověrku z přírodopisu, na celou geologie a víte vy co? Mě je to jedno ! Mám skvělou kamarádku, mamku, která mě má ráda a otce, který mě bije jen proto, že jsem se mu smála, že po dvou letech neumí zapnout foťák. A bratr, ten, který mi věčně nadává do tlusté, hnusné krávy, toho mám přeci nejraději ! 

Půjdu spát, jsem unavená, nic neumím, jsem nula, k ničemu, nikdo mě nemá rád a jediný, co umím je šikanovat a ponižovat ostatní. Do pekla se mnou ! 

Atze

Český národ je plný stupidních lidí !

19. ledna 2011 v 21:02 | Atze |  Ze života
Že s chybami píší 12ti leté slečinky, které si myslí, že vládnou světu, bych možná ještě skousla. Když tak píše moje spolužačka, přijde mi to v jejím věku trapné. Ale když s chybami píší i dospělí, je mi to k pláči.
Možná jsem na chyby, které vidím až moc háklivá kvůli tomu, že mám otce učitele a hlídám si, co píšu, nebo opravdu nevím. Český národ je blbý ! Možná je to příliš kruté, ale já si myslím, že každý normální člověk by si mohl uvědomit, kde se píše jaké písmeno, jaká souhláska a kde se asi píše čárka.

Nenávidím, když moji spolužáci dostávají z diktátů pětky jen proto, že si to po sobě nečtou. To jsou tak blbí? V deváté třídy a oni si nečtou to, co píší. A jak to potom vypadá na internetu?
Na facebooku mám spoustu přátel, co píší rádoby chytré statusy, ale pozor - s chybami ! Je to děs, když to takhle píší a zveřejní to, kde si to můžu přečíst úplně každý. Strašně mě to štve, ale těžko s tím něco zmůžu.
Je známo, že nároky na nás, žáky základních dokonce i v některých případech středních škol klesají. To, co se učíme teď je lahoda oproti tomu, co se učili před X lety. Vedle jsem o tomhle diskuzi s mamkou, takže pár informací vím, proto si dovoluji tohle napsat.


Ještě teď si pamatuji, jak jsem psala své články. Pár chyb se najde vždycky, ale už to není tak hrozné jako dříve. A také jsem se naučila psát mezery za čárkami a tečkami. Tedy, jedna slečna mi psala, že je to lepší a přehlednější a mně se tak píše lépe.

A to jsem ještě nemluvila o "vypatlaném písmu" dnešní mládeže. Jen mě mrzí, že nás, "puberťáky" všichni hází do jednoho pytle. Píše tak ona, tak se rovnou napíše, že tak píší slečny ve věku 11-14 let. Moje smůla, že do této kategorie bych snad ještě věkem zapadala, ale .. nepíšu tak ! Nikdy jsem tak nepsala a ani nebudu. Je to hnus.

A ty chyby, co všichni píší, jsou taky hnus ! Snad nejsem sama, komu vadí chyby v článcích .. A nejhorší na tom všem je, že ti lidé si ani neuvědomují, že tam mají chyby ! A je jim to jedno. A to mívali ve škole dvojky z jazyka českého.

Atze

A tak jsme zakončili pololetí ..

16. ledna 2011 v 17:31 | Atze |  Napsal život
unemotional.blog.cz
Ta fotka se mi líbí. Má své kouzlo, i když jsem ji maličko ztmavila. Konečně byla zase příležitost něco vyfotit. Už by jich mohlo být více, focení mi chybí. 

 Ve škole mámu skoro všechny známky uzavřené. Byla jsem asi naivní, když jsem si myslela, že naše učitelka z angličtiny je normální. Není. Vážně by mě zajímalo, jaké známky bych tam musela mít, aby mi dala dvojku. Ne, ona mi prostě musela dát trojku. Kráva. V chemii to samé. Průměr mám 2.3 a dá mi trojku. Fakt super .. hlavně, že mi říká, že mám nejhezčí sešit. To je mi ale k ničemu ! Člověk se snaží, plní úkoly, hezký sešit má, známky taky a k čemu to je? Jen k tomu, aby člověk dostal ohodnocení za 3. Z matematiky to byla trojka na hranici, nějak se mi nedaří a ty slovní úlohy prostě nechápu. Jsem blbá na matematiku ! 
 Zítra musím odevzdat sešit do literatury a budu doufat, že mi alespoň z češtiny dá dvojku. A pokud ne, tak se naštvu, protože čeština je jediný předmět, který mě baví a který mi jde. Nemluvě o slohu, kde mám nejlepší výsledky, ale nechci se chlubit.

 Doma je to taky tak trochu nahnuté. Otec je už několikátý den po sobě ožralej. Tohle se už opravdu nedá .. Chodí už jen tak tak, neví, co říká a potom si to ani nepamatuje. Už na to nemám se na něj dívat a myslet si, že je to můj otec .. Končím s ním.

Odpoledne jsem spala s Drakem, to je moje kočka .. Se docela divím, protože jinak na mě háže ignoraci. No .. hodlám napsat druhou část vraha, tak mi držte palce.

 Atze

Život sériového vraha v podzemí - 1. část

11. ledna 2011 v 19:34 | Atze |  Vylévaní srdce
No, když jsem to začínala psát, myslela jsem si, že pozměním název. Ale ne. Nechám to takhle. Ještě uvidíte, co z toho vznikne. Tedy, já sama jsem zvědavá, co ze sebe vyplodím.
 Není to nic moc, jen takové kecy, ale ráda bych věděla, co si o tom myslíte. 

 Děkuji za každý komentář.

Já bych toho chtěla asi až moc ..

10. ledna 2011 v 21:11 | Atze |  Napsal život
Cestou autobusem domů jsem dostala bezvadný nápad, na mou rozjetou povídku. Nenapsala jsem ještě ani čárku, ale mám určitou představu, jak to bude vypadat. Takže - teď budu jen psát, psát, a psát. Povídku. Na pokračování. Těším se na to, jak mi to půjde. A mám takové menší překvapení, do letošních Vánoc možná stihnu dopsat ten příběh, co jsem začala plát už loni  . Ale možná to dopíšu dříve a podělím se snad ještě v "chladném" období.

Ve čtvrtek, mí milý jsem šla znechucena do školy. Mít osm hodin není žádná sláva. A dostat se domů o půl páté také ne. V tělocviku jsem zjistila, že neumím udělat kotoul letmo. Tedy, pan učitel si myslí, že neumím. Takže jsem dostala za 2. Na kotoul letmo z trampolíny a přes bednu, jsem dostala taky dvojku, jsem prostě amatér, který neumí udělat ani kotoul. Smířila jsem se s tím. Umím zase jiné věci. Celkově mám ale za jedna, protože jsem měla dobrý čas na osmistovce + pár další věcí a navíc, skoro pořád cvičím. Necvičila jsem snad 2x. V přírodopise, ještě ten den jsem psala písemku. S tahákem, jak je mým zvykem. Vidím to tak nějak všelijak. Docela se bojím, protože ani tak to nebude žádná sláva. Ale musím si věřit.
 V pátek to bylo velice zajímavé. Vstávat po válení se v posteli do odpoledních hodin hned v 5 není nejlepší. Ale zvládla jsem to. Ani jsem nebyla moc unavená, jak jsem si myslela. Celkem nic jsme nedělali, byl to prostě pohodový pátek. A poslední hodinu jsme byli na počítačích, ach, jak super zakončení pracovního týdne !

No, v sobotu mne čekalo rodinné posezení u tety. Rodinné oslavy přímo nenávidím! Bratranec měl 8 let, tak se to muselo "oslavit" .. Oslava spočívala v tom, že dostal pár dárků, my jedli, pili a nebavili se. A to, že jsem hrála s ním a ještě jednou malou holkou nějakou hru po 6ti leté děti, to beru jako úlet. Ale fajn. V 5 jsme vyjeli domů a byl klid.
 V neděli dopoledne jsem se učila. Věnovala jsem tomu hodinu a půl a stejně jsem dnes dostala za 3. Se stane jen mě. Nenaučím se to prostě. Také jsem se pohádala s bratrem, takže paráda, že.

A dnes? Hrůza .. V češtině jsme měli psát čtvrtletku. Napsali jsme si diktát, tak doufám, že to bude za jedna, aby se mi trochu vylepšila známka. No a mluvnici jsme nepsali, protože naše chytrá paní učitelka nakopírovala z obou stran to samé. Ach, jak je blbá. Ani jí nenapadlo se na ty písemky podívat a myslí si, že jsme rádi, že to píšeme až zítra první hodinu. K tomu píšu další písemku z chemie, angličtiny a semináře. Hned po sobě poslední tři hodiny. Mám já to štěstí. A to dostanu druhou hodinu ten přírodopis.

 Teď jsem naprosto vyčerpaná. Článek jsem psala asi na 4x - protože tu byla J, potom jsem cvičila doma a nakonec jsem šla cvičit s ženskýma. No, jsem unavená, bolí mě břicho a bicepsy a mám toho do školy ještě hodně. A to jsem si myslela, že ještě napíšu první kapitolu toho mého příběhu, ale to se asi nestane. Psát budu zítra v autobuse, těším se jako dítě na vánoční dárky.
 A potom snad napíšu nějaký NORMÁLNÍ článek, protože tohle určitě nikoho nezajímá :) 

+ fotka na závěr :) 

unemotional.blog.cz


Loučí se vyčerpaná Atze.

Sbohem mé vysněné povolání .. !

5. ledna 2011 v 20:01 | Atze |  Napsal život
Tak jsem si dnes v hodině fyziky zkazila šanci se dostat na školu a později vykonávat své vysněné povolání. Ano, zase pan učitel z fyziky mě potopil. Dělá mi to snad schválně. Včera jsem se s otcem učila, snad hodinu a půl, uměla jsem to. Před hodinou jsem si to zopakovala, přijdu k tabuli a za 4. Tak kde jsme? A velice mne nepotěšil, když mi oznámil, že bude i na vysvědčení. Nejvíc mě štvalo, jak si mě vychutnal, zmrd. Těšil se z toho, že mě zničil. Konec tohle. A ještě se vítězoslavně ptá, kolik budu mít čtyřek a kam chci jít na školu.
 Takže jsem se rozhodla, že zkusím tu Zdravotní školu, ale jiný obor. Uvidíme, co z toho bude. A další přihlášku si dám na nějaké učiliště, s maturitou, abych mohla jít dál a dokázala mu, že nejsem nula, jak si on myslí ! Že mi zkazil vysvědčení, je mu snad jasné.
 Ještě budu v pondělí bojovat o dvojku z dějepisu, to jsem tedy zvědavá. Zítra mě čekají dva testy, tak snad si to nepokazím, protože by se mi dvojky hodily jako sůl. A také mě čekají čtvrtletní písemky z matematiky a českého jazyka. Takže se budu topit v papírech a nevěřícně do nich koukat a studovat, jak že se to počítá. Já na to ale přijdu ! 

Tolik asi ke škole. No, včera jsem zažila něco .. neskutečného. Navlékla jsem si monterky, zakasala tričko a šla "pracovat" .. Prorvat své nebohé tělo mezi pár trubkami, zápasit s dvířky, vymést jakýsi bordel či co. No, práce na hodinu, protože ty dvířka tam vážně nešla nasadit. Ruce špinavé jako prase. A rozhodla jsem se, že opravdu půjdu na nějaký učňák, protože pracovat rukama mě baví ! A teď, po Vánocích jsem se rozhodla udělat něco se svým tělem. Takže, už si jedu takovou malou dietu, nejím sladké, tedy - snažím se tomu vyhýbat, a ještě začnu chodit do posilovny, abych nabrala nějaké svaly a budu cvičit. No, tak uvidíme, co z toho nakonec vyleze, protože moje vůle není moc pevná. 

A taky si myslím, že bych měla vylézt ven a konečně něco fotit. Pořád sedím jen doma, nikam moc nechodím, tedy, až na to, že jsem v pondělí mrzla venku s T hodinu a půl abych se dověděla, že jsem na něj moc mladá. 14ti letá holka je pro 18ti letého kluka prostě málo. To jsem na tom už asi hodně špatně.
 Žiji si dobře, sere mě tolik věcí, ale nic s tím dělat nebudu. Chci se změnit. A první změna přišla v tom, že se jinak maluji, a jinak chovám. Snad.


unemotional.blog.cz
Zítra přijde J, těším se na ní, kočka moje ♥

Mějte se krásně a skládejte básně. Pro mě, samozřejmě. Muhaha
Atze

Tohle mi tak nadzvedlo sebevědomí, že v tom budu pokračovat !

2. ledna 2011 v 13:51 | Atze |  Ze života
Možná si někteří z vás pamatují, že jsem napsala něco jako červenou knihovnu, Láska k učiteli . Příběh se týkal mé kamarádky.
Dílo jsem vložila i na piste-povidky.cz, kde získalo ohodnocení 2. Potěšilo mne to.

Ale .. o čem bych se chtěla zmínit je to, že jsem dílo poslala i do jedné soutěže na dětském portále kidsland.cz. Chtěla jsem to jen zkusit, za pokus se přeci jen nedá.
Když jsem se tam chtěla jít dnes podívat a skutečně to udělala, abych se podívala na výsledky, nevěřila jsem svým očím. Ano, Atze, tedy já, vyhrála v kategorii II - od 14ti let.

Chtěla jsem se pochlubit, ale ještě víc jsem tím chtěla říct to, pokud máte sen, něco vás bavím, měli byste si za tím jít ! Přesně tohle jsem já udělala a vidíte, vyplatilo se.
Jen mne mrzí, že nemohu jít na střední školu, která by se týkala žurnalistiky, ale bude to můj koníček.

Teď se chystám napsat povídku na téma "cizinec" a poslat jí do další soutěže, které se určite účastní více lidí, tak uvidím, jaké mám šance.

Jsem šťastná !
Atze

Za rok si to zopakujeme ! :)

1. ledna 2011 v 22:00 | Atze |  Napsal život
Tak snad jste to s alkoholem moc nepřehnali ! Já tedy ne.
 No, myslela jsem si, že letošního Silvestra strávím doma. Omyl. V 8 jsem šla za holkama k J. Pořád s domněnkou, že o půl 12 přijdu domů, připiji si s rodiči a pak na chvíli vypadnu ven. Jenže změna. U J. se trochu pilo, jedlo, bavili jsme se a neměli otvírák na víno. Já, jelikož bydlím kousek jsem pro ní šla se S. Dali jsme si čtvrtku slivovice, po níž mi bylo opravdu blbě a domluvila jsem se s rodiči, že s uvidíme na náměstí. 
 Pohoda, šli jsem zpátky k J. zase pít. Hlídaly jsme dvě malé holky, takže jsme si nemohli zpívat, ale nuda nebyla. Pili jsme to víno s kofolou a bylo nám fajn. Asi o půl 12 na okno zaklepali kluci, jestli jdeme ven. Šli jsme. Ještě jsme stáli před barákem a potom jsme se odebrali na náměstí. S byla mírně v náladě, to asi všichni, ale ona nejvíc.
  Odpočítávalo se, připili jsme si, dali si všichni pusu a byli spokojený. Pak jsme připíjeli i s rodiči. Ti potom odešli a já řekla, že přijdu rozumně. A to jsem ještě nevěděla, že domů dorazím ve 3 hodiny.
  Poté jsme zůstali na náměstí, pár lidí odešlo a postupně to mizelo. Nuda nebyla, kecali jsme s klukama a pili rum. Potom to nějak utichlo, každý se napárovali, takže já s T jsme šli bokem, abychom nerušili. No, samozřejmě jsme se dali nějak dohromady. Nejdřív to byla malá pusu a potom jsme se líbali .. Snad půl hodiny ! To vám byla síla. Nic takového jsem ještě nezažila. Pak jsme se přesunuli, aby nás nikdo nerušil a my měli to svoje intimní chvilky pro sebe. Jenže ti trotlové běželi za námi. Takže jsme se schovali u křáků a líbali se dál. Vyměnili jsme si telefonní čísla, to vám byl problém ! Jsem na to vůbec neviděla a klepaly se mi ruce, že jsem myslela, že ten mobil snad pustím. No, ale o půl 3 mě v mém líbacím rituálu vyrušila mama. Prý, že bych měla dorazit domů. Tak jsem šla. Moc se mi nechtělo, přemlouvali mě, ale nechtěla jsem si dělat problémy. Napřed jsem šla sama, ale potom mě T dohnal, že mě doprovodí. Ruce kolem pasu a šli jsme. U našeho jsme si dali poslední pusu, rozloučili se a já šla domů.
  Překvapivé bylo, že jsem byla střízlivá. Docela. Dole jsem ze sebe shodila oblečení a šla nahoru. Vzala jsem si deku, tričko na spaní a ulehla v obýváku. Přehrál se mi celý večer, co jsem dělala, s kým a kde. Bylo to zajímavé, no. Usnula jsem celkem brzy, ale hleděla jsem, když jsem se v půl 7 vzbudila, koukla na mobil a měla 4 esemesky. No, když vám přijde 2x stejná sms a potom jen "w" a "p" tak je to k smíchu. Ale ještě jsem usnula. 
 Totálně vzhůru jsem byla až v 9. Psala jsem si s J a odmluvili jsme se, že o třičtvrtě na 10 půjdeme ven. Prošli jsme docela kus, povídali si, smály se a pily coca colu. Domů jsem přišla o čtvrt na 11, do půl jsem seděla u počítače a potom jsem to zalomila u televize. Od jedenácti jsem spala do třičtvtě na 2 a potom jsem ještě do tří usnula. 
  Ve 4 přišla J a odešla zhruba v 8 .. To byly pěkný čtyři hodiny mého života. Ale jak jsme seděli, a najednou mi zvoní mobil. Volal mi T ! Celý dne jsem čekala, že napíše sms a on mě takhle překvapí. Prý jestli nejdu ven. Jelikož vím, že vypadám jak debil, ještě k tomu s olezlými rty jsem se rozhodla, že to necháme na zítra. Tak uvidíme, co bude.

 Jinak, jak jste si to užily Vy? Mám náladu číst dlouhé články, tak si snad něco počtu. Wau, zítra je neděle a hned v pondělí jdeme do školy, to je síla. Ale tak, snad to bude v pohodě. Jen se mi nebude chtít vstávat :) Jdu kotvit zase k televizi, dobrou.

Atze