Říjen 2010

Ako sa cítim? Ako totálne nevyužitá, zničená, nepoužiteľná, nudná, k ničomu 14tka

26. října 2010 v 18:37 | Atze |  Napsal život
Naozaj sa tak citím.
 Jsem nula. Budiž k ničemu. Nic neumím. Nic jsem nedokázala. Všechno pokurvím. Zničila bych se.
Nechápu, jak někdo jako já může vůbec existovat. Tolik věcí jsem pokazila, tolik věcí jsem řekla, tolika věcí lituji. Největší smůla je, že to nejde vzít zpátky. To mě štve. 
Ve škole to flákám. Sama si podepisuji důležité papíry, neučím se, na všechno kašlu. 

 Blogový svět mě už nebaví tak moc. Nevím, fakt nevím, čím to je. 

V pondělí 18tého října jsem vyrazila s J. do přírody. Původně se mi určitě moc nechtělo, ale pořídili jsme pár hezkých fotek. Bylo to fajn odpoledne. Holky šli myslím zrovna do posilovny a to se spolu tak nějak nebavily, prostě holky. 
V úterý 19tého října jsem měla asi hodně veselou náladu. Sice jsem se učila, opravdu! Ale co já jsem měla za náladu .. 
Ve středu 20tého října jsem se pohádala se S. Už opravdu nevím proč, ale vím, že to bylo kvůli kravině. Jako vždy.
Co se dělo ve čtvrtek 21ho října je ve hvězdách.
V pátek 22ho října jsem měla depresi a potom zase dobrou náladu. Všem jsem všechno komentovala, ze všech jsem si dělala srandu. Ach, to bylo fajn. Strašně mě to bavilo. 
V sobotu 23tího října jsem byla venku. Otec byl ožralej, mama pryč, brácha venku. V 10 jsem sebrala flašku vína a šla jsem k M. Byla tam sama, jen sestra s jejíma kámoškami byly dole, tak my byli v pokoji. Víno, vodka, slivovice .. A už to jelo. Asi si umíte představit, jak to dopadlo. Ve 2 ráno jsem klečela u záchodu a zvracela. 
V neděli 24tého října jsem celý den prospala, jen jsem šla odpoledne na chvíli ven. Bylo mi tak blbě! 

17. října | Zevlák žije

17. října 2010 v 17:33 | Atze |  Napsal život
Dobrý podvečer drazí přátelé.
 Představení začíná.

unemotional.blog.cz
▲ Z 10. října jak jsem šla s přáteli pouštět draka. 

 Ne, nezbláznila jsem se, jen jsem se rozhodla zase napsat. Dlouhý článek. Shrnutí posledních čtyř dnů. 

13. října | Pěkně sedřené koleno

13. října 2010 v 14:46 | Atze |  Napsal život
Zdravíčko.
 Pořád mám zmrzlé prsty, proto se mi nechce psát.

 Dnes jsem do školy nešla, místo toho jsem jela do Starého Města na florbal. Hm, poprvé a naposled. Učitelka pro jistotu ani nevzala hokejky, že jí to nikdo neřekl. Paráda. Takovou cestu jsme šli, strašné a ještě k tomu do kopce. Taky dobrý. Aspoň jsem si zahrála, dva zápasy jsme prohrály, fakt se stydím, protože 10:0 můžeme prohrát jen my. Ale máme 3tí místo. Jen škoda, že nepostupujeme, postoupili první dvě místa. Jak řekla ta ženská, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Znám pár nových holek, zabijárny.
 Nejlepší bylo, když tam jedna holka spadla a já na ni zařvala "Co padáš?" a všichni se začali smát.

Potrat: Vražda, nebo nikoli?

12. října 2010 v 21:37 | Atze |  Ze života
Jedna holka od nás ze školy, co loni vyšla je prý těhotná.
Další šla na potrat v druhém měsíci. Nějak jsem se s holkami do tohoto téma zabrala a zajímalo by mne, jaký na to máte názor vy.

JSEM PROTI POTRATŮM!

I když je to zatím ještě embryo, je to život. Člověk to sice není, ale prochází vývojem. Všichni jím prošli nebo prochází. Každý musí dostat právo žít! KAŽDÝ MÁ PRÁVO ŽÍT.

Potraty bych zakázala, každý by si chtěl jen užívat a následky neřešit. Takže .. souložíš? Neseš si i následky. Proto je prostě lepší počkat.

Mě potraty přijdou zbytečné. Každý by zde měl nechat nějakou "památku" na sebe a svůj život. Nějaký odkaz v podobě dítěte. Každý, kdo může.

Opravdu, měli by jste se nad tím zamyslet. Fakt by mne zajímalo, co si teď o tom myslíte a co jsme si mysleli, než jsme si přečetli můj názor.

  • Jsi proti potratům?
  • Myslíš, že potrat je vražda?
To mě opravdu zajímá a byla bych ráda, kdyby jste se o tomhle "problému" rozepsali.

Tohle je jen můj názor, nikoho tím nechci pobouřit, pomluvit, ani nijak poškodit. Nikomu moje řádky nevnucuji!!

Edit 13.10. - 14:18
Heh, nikdy bych neřekla, že se tu sejde tolik komentářů. Díky. Ale .. Nemluvila jsem o daných případech, ale obecně. Samozřejmě, že když je holka znásilněná, tak si to dítě asi nenechá. to dá rozum. Ale chápejte, tohle je prostě můj názor!

Atze

Mám si užívat? A jak? - 10. října

10. října 2010 v 14:48 | Atze |  Napsal život
 V sobotu jsem si spala až do 9ti. Nikdo mě nebudil, takže nebyl důvod vstávat. Pak jsem si umyla vlasy a nějak kolem 10 jsme vyjeli. Ha, rekord, protože jsme vždycky kolem desáté byli u dědy. Jeli jsme dvěma auty. Já jela s mamkou seatkem a brácha jel s otcem favouškem. 

Moc se mi tam nechtělo, to je pravda. Ale nakonec to bylo fajn. Ráno jsem byla s klukama a dívali jsme se na jakousi pohádku a pak jsme si hráli. Co jiného. Ráda bych se vrátila do dětských let. Na oběd byl guláš, 7letej bratranec toho na oběd sní tolik, jako já. Dva knedlíky. Jsem docela hleděla. 
 Potom šel malej spat, jsem mu četla pohádku, ale tak trochu nechtěl usnout. Tak přišel strýc a uspal ho. Já jsem šla dolů pokecat za zbytkem. Mamina s dědou seděli u počítače, tak jsem kecala s otcem, tetou a strýcem. No, zajímavá diskuze. 

Já chci být prostě jiná - 8. října

8. října 2010 v 22:09 | Atze |  Napsal život
Zanedbávám to tu. Design je otřesný, píšu strašné články, nepíšu komentáře. Kam spěji?
 Ve škole strašné výsledky. Mám pětku. Z češtiny. Měla bych se začít učit. 
Deprese mám čím dál častěji. Strašně rychle se mi mění nálada. Někdy je to až k nasrání. Ve škole se směji, pomlouvám, jsem v pohodě. Dojdu domů a jsem naštvaná. Proč? Protože já jsem vadná. Opravdu. Měla bych vyhledat nějakou odbornou pomoc, protože to se mnou už není normální.

 Já na všechno kašlu. Opravdu na všechno. 

 Dnes jsem jela na 7, kroužek psaní všemi deseti. Tak máme základní písmena: FJDK .. To bylo na zbláznění. Asi 6 řádků a psát to pořád dokola. Už se mi mírně pletly prsty a bolely mě potom. Fakt paráda.


unemotional.blog.cz
↑ Danča, jediná dobrá holka z 9.C kterou mám ráda.

Ve výtvarce jsem konečně dokreslila výkre. Už bylo na čase. A další hodinu budeme kreslit nějaký blbý žampiony! Nesnáším výtvarku. V angličtině jsme zase nepsali, máme to až na úterý. A já to chtěla mít za sebou. V informatice jsme dělali svatební oznámení. V malování. Se divím, že jsem to vůbec pustila, protože jinak jsou ty počítače strašně pomalé. Škola, co bych chtěla. V matice jsme dostali písemku, měla jsem  bodů = 1. Aspoň něco. Teď mám nějakých 70% .. Měla bych zabrat. V češtině jsme psali zápis, opravdu se těším, až budeme psát popis nějakého obrazu. Prostě debilita. A v rodince jsme měli hrát nějaký scénky. Já kráva jsem se Sabinou a jako fakt paráda. Brečela jsem tam smíchy, protože Adéla volala jakože na linku důvěry, že se jí zabil přítel a Filip se začal smát. A ten jeho smích, hrůza! Prostě se to nedá v té třídě.

Tento týden je na hovno. Nedaří se mi. Všechno je na hovno. Nemám náladu, všem nadávám a sama jsem ta nejhorší. 

 Včera jsem se vezla s Kufrem na motorce. Se divím, že mě svezl, protože jsem na něj opravdu hnusná. Přitom mi nic neudělal. Nechci taková být! Sakra.

 Sprostá jsem. Hnusná. Ježiš, mám depku. Stejně vás to nezajímá. Píšu to pro sebe. 
Alespoň jsem pro sebe začala něco dělat, chodím do posilovny a makám na břišních svalech a potom ještě na ruce. Takže .. snad budu mít nějaké pěkné svaly. Ou. Paráda. Docela se těším.

Ale naopak se netěším na zítřek. Jedeme ke strýcovi, protože má narozeniny, bude nás tam málo, takže se asi nezašiju. Snad pojedeme brzo domů, protože chci jít večer pařit. Měl přijet Kečup, ale ten mi tak trochu nebere telefon, není na icq, takže na něj seru.
 Také jsem se stihla pohádat s kamarádkou. Už na to opravdu nemám nervy. Jako by nestačilo, že se ve škole hádáme kvůli školním tričkám. Ne, my se budeme hádat i teď. Kašlu na to. Jednou se s ní pohádám a kašlu na ni. Nebudu se s nikým usmiřovat. Nemám na to.

 Jdu spát, jsem unavená a opravdu nevím, jestli zítra vstanu. Moc se mi tedy nechce.

unemotional.blog.cz
↑ Ta, s kterou jsem se pohádala. Hm.

Atze

6. října | A já bych se na to mohla vysrat

6. října 2010 v 21:19 | Atze |  Napsal život
Miky nepíše, nálada v pi**, známky na nic, zdraví si ničím. Kašlu na to.

 Ve škole se mi mírně řečeno všechno sere pod rukama. Hádáme se kvůli barvě trička, nápisu apod. Fakt paráda. A to je teprve začátek roku. Skoro.

 Známky stojí za hovno, seru jednu písemku za druhou, místo toho, abych se učila, tak lítám dvě a půl hodiny po venku. A pak jdu spát. Nějak je mi to jedno. A to jsem v devítce.
   
 Úterní nahrazená hodina tělocviku se zase posunula. Na příští úterý. Už teď vím, že se mi nebude chtít cvičit, tak si napíšu omluvenku a zdar. 

Jinak je všechno fajn. Až na to, že nemám čas. Há. Žádná novinka. 

Napíšu někdy jindy, jsem unavená a jdu si dát teplou vanu. To jsem zase zvědavá, kdy se dohrabu do postele. To bude jistě až po desáté hodině a ráno v 6 se vidím, jak vstávám. Dnes jsem se vyhrabala z postele o čtvrt na 7 .. Nemálo jsem nestíhala.

 A zítra, snad, snad, snad .. pojedu si vybrat brýle. Áááááááááááá. 

 Atze

4. října | den Blbec

4. října 2010 v 20:37 | Atze |  Napsal život
Chci vymazat 4. října z kalendáře. Blbý den! 

Tragédie. Všechno. Bych se na to mohla vykašlat. Achjo. 

V matice to bylo všechno v pohodě. Učitelka v klidu, aspoň neřvala.
V češtině jsem psali, jo, dostanu za 5. Ani jsem se na to nepodívala.
V zeměpise jsem se chvilkama i nudila, nevidím na tabuli, takže nic.
Ve fyzice jsme se dívali na dokument o zvířatech, učitel tam nebyl.
V dějepise jsme psali, věřím si na 3. Hm, krása.
V hudebce byla nuda, akorát mě potom bolelo v krku.

Dobře začínám, ne? .. Zítra dostanu čtverku z přírodopisu. Potom další písemka z chemie, to snad raději nechci vědět co mám. Taky píšeme ze SVP a samozřejmě to neumím.

 Fakt paráda. Člověk jde 16:45 k očnímu a vyleze z tam až 18:15 .. Proč ne. Psala jsem úkol do matiky, a nějak je už půl 9. Přečtu si češtinu, přírodopis a svp, abych ve všech předmětech nezačala špatně. By mě to nebavilo opravovat.

 A v sobotu jdu kalit! Jo! Doufám, musím jít! Těším se.

Mám se špatně. V pi*i to je. Všechno. Břicho mě bolí celý dva dny, nic nepomáhá. Jdu pryč.

Atze

Kamil - charakteristika

3. října 2010 v 12:00 | Atze |  Vylévaní srdce
On ví, jak jsem se ve čtvrtek večer o reklamách mezi Ordinací stresovala, že nemůžu nic vymyslet.
On sem chodí a čte si moje články.
On si tohle přečte a bude se mi smát, že jsem blbá.
On je pako, ale je to všechno pravda.


 Známku snad nemusím ani komentovat. Jsem s tím spokojená tak na 75% .. Že je to Kamil, mohla jsem to napsat lépe.

 A mimochodem - měla to být charakteristika blízké osoby!

2. října | Nechci být taková!

2. října 2010 v 21:54 | Atze |  Napsal život
Sedím tu, poslouchám staré písničky, zpívám si, přemýšlím, co mám dělat, komu napsat a přemýšlím nad životem. Na mým zpackaným životem.

Myslela jsem si, že aspoň u dědy to bude fajn. Člověk žertuje a hned se to obrátí proti němu. Už nebudu nic říkat, nemá to cenu.


  A víte vy co? Já nechci být taková, jaká jsem.

Pomlouvám, chovám se jak piča, nálada se mi mění každých 5 minut. Pořád se nudím, nic mě nebaví. Vymýšlím si, lžu. Mluvím sprostě, jsem drzá, panovačná. Stojím si za svým. Ukrývám se za písmenka napsaná na počítači. Jsem cholerik. 

 ŠTVE MĚ TO!

Já taková nechci být. Chci být ta malá 14tka, která žije svůj bezproblémový život. Chodí do školy, baví se s přáteli, nekouří, nepije, nefetuje. Nechci se ukrývat za virtuální svět. Chci si najít vztah, být šťastná, aspoň chvíli. 

ATZE