7. září | Ne, opravdu mě to nebaví

7. září 2010 v 19:55 | Atze |  Napsal život
Předem upozorňuji, že článek na téma týdne "Poprvé" psát nebudu!

Ráno mě v autobuse pozdravil jeden kluk, se kterým jsem se potkala na Castle party. Ach, proč já si všímala Aleše a ne jeho. On mi teď přijde tak .. dokonalý! Jsem naštvaná sama na sebe.

Ve škole nám dávají zabrat, budu se už muset učit. Aspoň tedy do přírodopisu a fyziky. Nemámty předměty ráda, ale snažit se budu. Snad. 
 A víte, co mě štve? *nevíte, jak by jste mohli* .. Včera, mi Kečup něco slíbil .. a nedodržel to. Nějak mě to vzalo, protože on slovo vždycky plní. No, prý mu klekl mobil. Takže fajn. Zítra mi prý napíše, jestli mě teda počká před školou nebo ne. Pořád nechápu, jak si to představuje!

Do toho mi píše Miky. Ach .. paráda. Do školy jsem dorazila až před půl 9tou, protože autobus měla tak trochu zpoždění. Nesnáším MHD! Desetiminutové zpoždění ještě skousnu, ale když bylo víc jak půlhodinové .. to se nedalo. Pak jsem hned ve škole měla číst jakousi básničku, takže jsem měla sucho v krku. Nesnáším to.


Pak jsem se nasrala, protože v přírodopise nám napsala zápis, že se to máme naučit a potom z toho bude i písemka. Takže jsem učitelku nazvala slovem "píča" .. A pokud mě slyšela, což asi jo, je mi to jedno! Dále jsem se nasrala v angličtině, protože ta učitelka vůbec neumí výslovnost. Komolí každé slovo, má divný přízvuk a o angličtině nic neví! Takže jak to tak vidím, budu se učit sama doma. Do toho si dám ještě němčinu a bude. Chci umět ty jazyky, protože nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit, že ano.

Potom jsem také zjistila, že "Machajda" se přetvařuje. Když jsem se s En zpozdila, tak hned prý řvala přes celou třídu moje příjmení a jaká jsem kráva a podobně. Tak jsem si řekla, že to víc komentovat nebudu. Nemám na to náladu, čas, chuť ani žaludek. Ať se přetvařuje klidně dál. Ale na to, že s ní chodím na nádraží jsem jí byla dobrá. Každý dobrý skutek má být po zásluze náležitě potrestán, že.

Pak jsme také dostali přednášku, co smíme a co ne. Nesnáším naši třídní učitelku. Ona je tak .. arogantní. Nechci ji mít, stejně jako další spoustu učitelů. Jediné, co mě uklidňuje je to, že je to poslední rok základní školy. A pak, to, co bude jí může být jedno. Nebude mi do ničeho mluvit, nebude se starat o to, jaké mám známky a už vůbec ji nebudu potkávat! Na to se těším asi ze všeho nejvíc. Až vypadnu. Od ní. Od spolužáků, od těch debilů, kteří mají problém, když mám na triku flek. Vážně trapné a ubohé.

Na nic nemám náladu, jen bych chtěla dopsat jednu povídku, kterou jsem načala. Jen si musím do školy vzít ten "sešit" s pevnými deskami a dopsat to. Doma na to nemám čas ani klid. Už totiž začíná teror. Otec včera rozbil sklo, když se ožral. Sice se mnou dneska napsal úkol, ale chci ho vidět, až tu mama nebude. Ne, já to nepřežiji! Ach, nechci aby odjela. Ale přeji jí to. Aspoň ona se bude mít dobře, když už já se mám špatně. Pořád mám deprese, což je stará, dobrá věc. Ani to, že jsem třeba hodinku venku nepomáhá. Já teď nemám na nic čas. Vůbec nic nestíhám. O kroužcích snad ani nemluvím. Já na nic nemám čas! A přitom se tolikrát nudím .. Jsem divná. O tom ale až jindy. Teď se jdu s kámošema provětrat ven. 

A jak mamka přijede z dovolené, půjdu fotit. Nebo možná ještě tento týden, ale jak říkám, nemám na nic čas, takže nic neslibuji.

Atze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mattybo Mattybo | Web | 7. září 2010 v 20:25 | Reagovat

Uvidíš až za rok, jak nastoupíš na střední školu, tak se ti bude po základce stýskat. Možná ti teď ty děcka ve třídě zdají úplně hrozné, ale věř mi, až budeš na střední, bude se ti stýskat... Proto si užívej každý den na základce, podle mě je o 100% lepší než střední...

2 Blackness Blackness | Web | 8. září 2010 v 13:50 | Reagovat

Ano.. také se těším až vypadnu od těch debilů ... a učitelů.

3 An(N)dy An(N)dy | Web | 8. září 2010 v 14:53 | Reagovat

Není to šikana, musela bys u toho bejt ;))
Koukám, ty tu školu asi hodně nesnášíš, co? Mě zabíjí jen fyzika a chemie... Na angličtinu mam dobrou učitelku a přidala sem si ještě dvě hodiny angličtiny ještě s jednou určitelkou, nestěžuju si.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama