Září 2010

29. září | Já jsem prostě spokojená

29. září 2010 v 19:11 | Atze |  Napsal život
Jsem šťastná! lepší větu na začátek jsem napsat nemohla :) 

Teď se nějak daří. Ve škole mě nikdo nezkouší, neučím se, kašlu na to. Ale jo, budu se učit. Zítra mě čeká malá písemka z matematiky, to je v klidu. Potom chemie. Štve mě, že je hned druhou hodinu. Neumím ani slovo, ale na trojku to snad napíšu. Držte mi palce! 
 Angličtina bude snad v pohodě, zeměpis přežiji. Češtinu .. snad nebude zkoušet, kdyby jo, mám za pět, že. A potom přírodopis. Hm, tak to se naučím ve škole, doma jsem ještě jak debil dělala úkol. A potom mám ještě odpoledko, ale jedou pro mě zase naši, takže pohodičky.


 A POTOM PÁTEK! YES ..

A příští týden v sobotu přijede Kamil a snad i Adél na Castle party, ožereme se jako prasata, těším sa :) 

 Zítra mám dvouhodinovku tělocviku a potom ještě jdu do posilky. Tak to jsem zvědavá, jak si to budu dávat. Maximálně mě to zabije :) 

 Fakt nechápu, jak můžu sedět u počítače a nudit se. No jo, Atze perlí. Nechci mít pátek! Nesnáším pátek! I když se nemusím učit. Blbý den. 

A teď jdu do vany, aby mi bylo teplo a potom se usádlím k televizi, povečeřím, podívám se na Dokonalý svět, Dr. House a půjdu spát. A stejně .. nesnáším plánování! 

Atze

28. září | Státní svátek

28. září 2010 v 21:48 | Atze |  Napsal život
V pondělí jsem šla do školy. Tedy - jela. Hm, autobus byl skoro prázdný. Aspoň tak. 

 Ve škole se to dalo, sice jsem nic neuměla, ráno jsem házela stresy, že chci být doma atd. ale nakonec to bylo v pohodě. V češtině naštěstí nezkoušela, v zeměpise také ne, ve fyzice taky ne a v dějepisu taky ne. V hudebce po nás jen učitel řval, že jsme neměli doplněnou látku, jinak to bylo v pohodě. Musím se ale ještě naučit texty těch blbých písniček. Nechce se mi!

Odpoledne jsem šla s holkami a kluky do posilovny. No, byla jsem docela zklamaná, když jsem zjistila, že zvednu jen 20 kilo. Achjo. Ale na to, že je mi 14 a byla jsem tam po druhé si myslím, že to ujde. Ve čtvrtek to zopakujeme. 
 Odcházeli jsme myslím v 7 hodin a v 8 jsme šli ven. Všude jsme se procházeli jak trubky, pouštěli písničky, kradli jablka, smáli se, kecali a hádali se. Bylo to fajn, úplně mi to připomnělo ty prázdninové procházky. Chci prázdniny! pořád jen něco chci, achjo. Doma jsem byla asi o půl 10? Těžko říct, nepamatuji se.

 No a dnes. To byla jedna velká nuda! V posteli jsem se válela do půl 9 a potom jsem seděla u počítače. Pořád jsem říkala, že mám čas, že se učit budu večer. No a jak to dopadlo? Ani jsem se na to nepodívala. Achjo. Naštěstí mám zítra skoro pohodové předměty, tak se to naučím před hodinou a zdar. 
 Pohádala jsem se s mamkou, mojí vinou samozřejmě. Já tak nemám ráda, když se s ní hádám. Je to ten nejlepší člověk na světě!

Navečer jsem začala přepisovat hudebku, a pak ještě češtinu. Potom jsem od kámošky vyžadonila úkol do matematiky, já bych ho měla dobře, ale měla jsem tam blbě znamínko, takže mi to logicky celé vyšlo špatně. Potom jsem psala úkol do češtiny, který je sice na čtvrtek, ale aspoň to mám za sebou. A nakonec ještě úkol do volby povolání. Achjo, to je tak blbý předmět! Já ho nechci! Úkol na známky jsem dostala snad naposledy v 5té třídě! Docela mě to štve, ale trochu jsem se paní učitelce rozepsala, ať má radost (:D) 

 Zítra vstávám o půl 6, protože jedu v 6 busem do školy. Mám na 7 třídnickou hodinu jak nějaký trotl! A nejhorší na tom je to, že tam být musím, jinak by jsme to měli ve čtvrtek, místo volné hodiny, krása! A to já nechci! A když to špatně půjde tak v pátek jedu zase na 7, protože budu mít kroužek. Krásné čtyři dny školy. Ale měla bych si zvykat, bude to jen a jen horší.

Teď bych si ještě nejraději četla, ale asi už budu spát. Mám mokré vlasy, barva se mi vymýmá, což se mi nelíbí, ale nenadělám nic. Mobil bliká, vybitá baterie. Nejvyšší čas jít spát. 

Jo a ta Adéla nepřijela, protože měla v pondělí výtvarku a zapomněla na to. Škoda.

 Ještě k designu - na fotce je Miky, kdy měl ještě kudrnaté vlasy, takže nekopírujte!

Atze

Diskuze: Internetové hry?

28. září 2010 v 11:08 | Atze
Jistě každý z vás hrál nějakou internetovou hru. Určitě ano. (Co byste jinak na tom počítači dělali?)
 Ať už se jedná o travian, divoké kmeny, grepolis, nebo nějakou hru na "slavném" facebooku.

 Ale každý jedinec něco takové hrál, nebo hraje.  Jen mě zaráží otázka "K čemu je to dobré?"

Nepřijde mi to zbytečné, tedy, jen z části. Trávíte u toho určitý čas, který byste mohli využít jinak. Ale na druhou stranu poznáte nové lidi, nové zkušenosti .. 

 Stojí tohle za to?
  
Stojí vám každodenní sezení u počítače za to? Za pár přátel z internetu? Ano? V tom případě by jsi se nad sebou měl zamyslet.

 Asi ještě nejsem na takové "úrovni" abych mohla posuzovat, co je a co není dobré, ale názor na to mám jasný. Internetové hry tady budou pořád, pořád u nich někdo bude sedět a pořád je někdo bude hrát. Ve svém volné čase.

 Je to závislost i když si to někteří neuvědomují.

Já hraji divoké kmeny, znovu teď chci zkusit travian a na facebooku hraju rybičky a Shakes - Fidget. Nesedím u toho 24 hodin denně, ale hraji.


Co mne tedy zajímá?

  • Hraješ nějakou hru? (jakou)
  • Jak dlouho jsi ochoten prosedět u počítače kvůli nějaké hře?
  • Co říkáš na lidi, kteří jsou doslova na internetových hrách závislý?
Lidi, uvědomte si, že u toho nemůžete sedět celý den! Žere to čas, který můžete využít jinak! 

Atze

26. září | Žádný prodloužený víkend

26. září 2010 v 18:26 | Atze |  Napsal život
Venku je počasí pod psa, já tu sedím, před sebou otevřený sešit do dějepisu a nevím, co dělat dřív.

Mám se dobře, dnes jsem byla u dědy, dočetla jsem jednu knihu Narnie a předposlední rozečetla. Do konce září to mám přečtené. Už teď mne mrzí, že to dočtu. Chtěla bych, aby těch knížek bylo nekonečno. Ten děj, postavy, okolí, vymyšlený svět. Chtěla bych se tam podívat. Mluvit se zvířaty. Prožít tam několik let a vrátit se do stejného času. Jsem jako malé dítě. Já jsem dítě! Já nikdy nehodlám vyrůst.

Zítra jdu do školy, takže žádný prodloužený víkend se nekoná. Aspoň že se mnou pojede Adél a bud u mě spát, musíme udělat totiž prezentaci do přírodopisu. Pokud ji překecám, tak se mnou půjde do posilovny :) 

 V úterý by to měly být hody, ale to si tak trochu nejsem jistá. 

Je mi fajn, částečně jsem nasraná, je mi teplo. Ach, ty kamna byl dobrý nápad. 
 A víte vy co? Já se budu učit. Ale nechce se mi. Achjo. Ale budu to aspoň umět. Zítra nenapíšu, takže až v úterý odpoledne. A to bych měla napsat nějaký delší, rozumnější a kvalitnější článek. 

 Loučí se Atze

25. září | Save me

25. září 2010 v 13:10 | Atze |  Napsal život
Hlásí se čerstvá červenovláska. Nemohla jsem tomu uvěřit, ale opravdu, mám červené vlasy. Mám to zkrácené, o hodně. Ale líbí se mi to, a to je to hlavní. 

unemotional.blog.cz
Až se mi do ruky dostane foťák, tak udělám lepší, ať vidíte i tu barvu. 

23. září | Jedno překvapení vedle druhého

23. září 2010 v 19:40 | Atze |  Napsal život
Čus.
 Mám dobrou náladu - kam to napsat :P

 Ve škole je to láčes. Z chemie jsem chytla trojku, hm, mohlo to být lepší. Psali jsme z matiky. Tak jsem zvědavá. A potom ještě angličtinu. Tak z té mám za jedna, p. uč, mi to řekla než odešla. Krása.

 V tělocviku jsme šli ven mimo školu hledat nějaké doklady či co. Pěkný no. P. učitelce někdo ukradl peněženku, takže to bylo její. Pak jsme se jen proběhly a druhou hodinu jsme hrály vybíjenou. 

Dnešek byl fajn, nemám depku, nejsem naštvaná, skoro až mi to chybí. Chtěla jsem jí běhat, ale nějak z toho sešla. No jo, zítra prostě toho uběhnu víc :P 

A jen aby jste věděli, budu mít brýle. Já jsem taková píča! Prostě jsem si zkazila oči. Ne, já nevstanu od pc a nejdu si číst, já si čtu až večer, až je tma a prostě si kazím oči. To je konec. Nevidím do dálky.

Vkládám fotku. Nemám zdání ze kdy je a schválně, kdo uhodne, co na tom je. Někdo mě bude chtít zabít, ale to je jedno. Mě se ta fotka líbí.

unemotional.blog.cz
A jistě jste si všimli, že nemám nějak o čem psát. Já prostě .. nemám co. Každý den dělám to samé. Sedím u počítače a učím se ve škole. A víte vy co? na všechno kašlu, ruším facebook, takže to bude krása. Těším se na tu pohodu, bude mi to chybět, ale to je šumák.

Atze

Tak jsem přemýšlela ..

22. září 2010 v 20:22 | Atze |  Ze života
Dobřé.
Píšu hned dnes.
Nedalo mi to a musím to sepsat, nebo bych to všechno zase zapomněla.

Jak jistě víte, nebo většina z vás ví, baví mě psaní. Příběhů, povídek, teď zkouším i básně teď jsem mimochodem jednu napsala :P, ale to je jedno.
Jen mě napadlo, že bych psala povídku na pokračování. Nebyla by to jednorázová povídka jako do teď bez propracovaného děje.

Teď bych si vedla notes, kam bych si všechno zapisovala, popřípadě k tomu dokreslila obrázek a psala příběh delší, než jste ode mne zvyklí - ale myslím, že bez obrázku to bude lepší.

Vím, píše to dnes každý a já chci zjistit, jestli bych něco takového dokázala. Protože já jsem schopná napsat příběh na A5 a konec. Musím se jen naučit věci rozvádět do detailů, pořádně je popsat a tak.

Takže bych chtěla znát váš názor, jestli je to dobrý nápad a jestli by jste ode mne něco takového četli.

Vůbec nemám zdání, jak moc bych toho psala, protože jsem docela se školou vytížená, ale čas bych si samozřejmě našla.

Opravdu nemám zdání, o čem by to bylo, zatím se jedná o TEORETICKÝ návrh a chci, aby se k tomu někdo z vás, mých *smích* čtenářů vyjádřil.

Atze

22. září | To se povedlo

22. září 2010 v 18:23 | Atze |  Napsal život
Ono je opravdu krásné přijet domů ve tři hodině, zapnout počítač a zjistit, že nejede internet. To se mi dlouho nestalo a doufám, že už dlouho nestane.

 Ano, jsem na počítači závislá. Denně potřebuji tolik informací a na televizi se už moc nedívám, maximálně na nějaký seriál na Nově. Internet se rozjel až dnes asi o půl 4. Aspoň, že tak!

Z angličtiny jsem dostala za 2. Krása. Neříkám, že ta písemka byla lehká, protože byla. Tu učitelku tak strašně nemám ráda, ach. Nic nenaučí a opakuje s námi všechno .. To je na zabití. A diví se, že se bavíme. Kdo by se nebavil, když si paní učitelka neumí sjednat pořádek. Není mi jí líto.


V chemii jsme psali. Počítám se čtverkou. Učila jsem se, ale opravdu nevím, jaký oxid má vliv na skleníkový efekt. Heh, o tom jsem opravdu neslyšela. 

Dnes to bylo v pohodě. Měli jsme volbu povolání. Opravdu budu milovat, když mi někdo bude kecat do toho, kam se chci přihlásit. Ne, nenechám si do toho kecat. Já na tu školu půjdu, já pak budu litovat, ne oni! Je to moje věc, tak ať se mi do toho neserou. Chci mít už devítku za sebou. 

 V občanské výchově jsem perlila. Na obrázku byl útulek pro psy a já myslela, že je to útulek pro bezdomovce. Hm, zajímavé. Jsem trapná! 
 Potom jsem zjistila, že asi pojedu na florbalové závody. Sabinka mi to domluvila. Paráda. 

Zítra mě čeká dvouhodinovka tělocviku. Já tak nechci! Nesnáším tělocvik! Sice chodím běhat, což mi připomíná, že jsem dlouho nebyla, takže dneska musím jít. Ale stejně, nemám tělocvik ráda. S učitelem je sice sranda, ale prostě .. potím se. To asi každej, ale já to tak nesnáším. Vyškrtla bych tělocvik ze školních předmětů. Sice je to pro nás, ale určitě není pro nás mučení na hrazdě, běhání jak srn a mučení. Prostě my si nezahrajeme fotbal, nebo něco, my musíme běhat jak debilové s prominutím.

Jo a zase se mi chce brečet! Brečím teď pořád. Včera jsem brečela snad půl hodiny. Dneska ráno to bylo deset minut a už bych brečela zase. Jen najít důvod a už to bude. A víte co? 
 Jdu běhat! Všichni mi vlezte třeba na záda, mě je to jedno :P 

A ten článek, s tím překvapením napíšu až se vrátím a zveřejním ho zítra. Há, omlouvám se, ale měla jsem v plánu to napsat včera, ale nešel internet, takže se omlouvám.

+ fotka na závěr z Černé hory.

unemotional.blog.cz


Atze

20. září | Ulejvací den

20. září 2010 v 20:59 | Atze |  Napsal život
Dneska jsem se měla na jedničku. Nebyla jsem ve škole, uf. 
  Odpoledne jsem proseděla opět u počítače. Stydím se! 

Ale co, v 5 jsem vyrazila pryč. Do posilovny. V 7 jsem vylezla. Bolí mě záda a ruce. Ach. Nohy jsou zvyklé, takže budu posilovat jen ruce a nohy. Mají tam skvělý běžící pás .. Krása

Zítra jdu do školy. Hm, hned budu psát dvě písemky. Z chemie a angličtiny. A dovím se, co jsem z té první dostala. Ach, já to tak nechci vědět. 

  
 Yes. Zítra se vrhnu na upravování fotek. Takže sem hodím pár fotek z Černé hory. Ale dobře, jednu už teď. Popisy k tomu tak trochu nebudou, protože já tam nebyla, tak nemám šajna, co to je.

unemotional.blog.cz
Tak. Zítra se budu možná učit. Ale nějak se mi nechce - jako vždy. 

 Teď jsem nějaká nemocná, takže asi běhat nepůjdu, ale měla bych. Včera jsem se na to vysrala a dneska jsem šla do posilovny. Takže zítra jdu běhat! Aspoň tedy tu hráz. Sice jsem byla na běžícím páse a vypotila 100 kalorií - což je málo, ale lepší než nic.

A chystám překvapení! Zítra napíšu článek. Bude to pro moje příznivce, kteří rádi čtou moje povídky, příběhy a vše, co píšu. 

Teď se loučím, jdu spát, dobrou.

Atze

19. září | Píšu, píšu

19. září 2010 v 17:49 | Atze |  Napsal život
Tak trochu jsem přemýšlela, co pořád dělám. A víte na co jsem přišla? Pořád píšu. Je jedno co. Ať už školní zápisy, na blog, komentáře k článkům, na facebooku nebo nějakou povídku. Ale píšu! Pořád! Je to moje závislost. A doufám, že mi ta střední žurnalistická vyjde.

Včera jsem byla u dědy, takže jsem nenapsala, protože jsem večer chtěla jít ještě do posilky, ale nakonec jsem si to s Ž. rozmyslela a šly jsme jen běhat. No, pak jsem se dívala na Iron Mana - nemám zdání jak se to píše - a potom jsem šla spát. 

 Dnes jsem uklízela, prala a dělala doma. No a na učení se zase vykašlala. Ráno jsem dokonce v pyžamu šla za J. bydlí pár kroků ode mě, takže pohoda. Pomohla mi s úkolem do zeměpisu, ach a já kráva potom zjistila, že jsme to měli vypsat z učebnice. Ale je hodná.
  
   Do školy nic neumím, jako vždy. Zítra ale jedu na to očkování, tak snad se do školy dostanu až na pátou hodinu, což by mi vyhovovalo ze všeho nejvíc. Tak mi držte palce. 

    V úterý píšu dvě písemky, z chemie - na celý minulý rok a z angličtiny - opakování. Takže jsem docela zvědavá. 

Jinak jsem napsala další dvě díla - tedy psala jsem je ve škole, ale teď jsem je přepsala. Takže je teď budu zveřejňovat, ať máte co číst a potom napíšu článek a uděláme nějakou diskuzi, co vy na to?

 A teď jsem dojela z Olomouce - byli jsme pro mamku, která přijela z Černé hory. Fotek je moře, postupně je sem budu dávat. Nejlepší je, jak je mamča opálená. Ááá. Dovezla mi hodinky, který jsou úžasný - jen mi jsou krapec velké a prstýnek s delfínem. Pro bráchu má též prstýnek s delfínem. Há, je skvělá ♥

Atze