8.8. | Přej si něco!

8. srpna 2010 v 19:14 | Atze |  Napsal život

Zjišťuji, že lidi jsou vážně blbí.Vlastně - už to vím, dávno to vím.Jen teď mám potřebu o tom psát.Neptejte se proč, nevím to.Ale co vím jistě je to, že lidi jsou blbí!

Upřímně - nesnáším lidi, kteří nedokáží psát bez chyb.Jasně, nikdo není dokonalý, ani já ne, ale když mě je 14 a dokážu psát "na úrovni", tak bych tohle čekala i od jiných lidí.Vážně nemám ráda, když jdu k někomu na blog a  bijí mě do očí ty chyby!Na tohle jsem poslední dobou vážně alergická.A upřímně - snad každý si umí pustit velice známý program "Microsoft word" a ten mu automatiky upraví chyby.Ale jak vidím, někdo chce mít rychle napsaný článek, dá zveřejnit a zameteno.Chyby necyby.Tohle já tak nenávidím!Proto se snažím psát bez chyb.A chyby si kontroluji, tedy - snažím se a někdy si ten článek hodím do toho wordu, kouknu se, kde mám chybu a zdůdodním si to.Nedělám to často - jen někdy!

Co jsem dělala ty dny, kdy jsem nepsala? ↓

Ve čtvrtek 5.8. jsem napsala poslední článek .. a pak jsem se vypařila.


Pátek 6.8.
Přes den to bylo takové zvláštní, pořád jsem nevěděla, jestli večer nekam půjdu, nebo jestli budu doma.Vypadalo to, že budu doma, ještě asi ve 3 jsem chtěla zůstat doma.Ale šla jsem si lehnout, v 6 se zbudila .. A nějak jsem se maminou bavila a ta počítala s tím, že jdu.Takže jsem si umyla vlasy, namalovala se ... a asi hodinu jsem hledama něco na sebe.Napřed rifle, ne ty ne, pak kraťasy - v těch mám velký zadek, takže taky ne.Zvítězily černý kraťasy ke kolenům.Pak tričko.S dlouhým rukávem?Jasně, máti se mi hrabe ve skříni a co neobjeví .. Jasně, krabičku cigaret.Proč ne.Naštvala se a popravdě - nedivím se jí.A nedokáže pochopit, že ji prostě neřeknu jaké kamarádky jsou!Takže jsem si vzala tričko s dlouhým rukávem a jak jsem se obouvala jsem našla lepší tričko, sice má velký výstřih, ale co.Zvonila kámoška, takže nebyl čas se převlíkat.Ještě dorazila druhá kámoška, došly jsme v těch 9 hodin do hospody, chvili čekali před ní .. A pak vyrazili.U vstupu jsem viděla jednu nejmenovanou holčinu, která vypadala s prominutím jako děvka, a dostala jsem totální výbuch smíchu.Ono je taky dobrý si na sebe vzít něco jako "hadr", který končí těsně nad prsama a těsně pod zadkem.Fuj!Nepřeji vám to vidět.Ale smát jsem se prostě musela.Diskotéku jsem si užívala i když pršelo.To na tom bylo nejlepší.Posledně totiž taky pršelo :D Je to snad prokletý, nebo co.A pak jak jsem s kámoškou seděla, tak za náma přišli dva kluci jestli nejdem tancovat.Tak jsme šli.Napřed to bylo takový neviný, menší kroužek nás čtyřech .. A pak jsem najednou tancovala jen s Jirkou.. No a pak jsem na něm seděla, ruce kolem něho a líbala se s ním.A viděli mě u toho! Kdyby to uměl, bylo by to lepší.Jen škoda, že v 1 mi psala mama, že mám jít domů.No, takže jsem ulovila jeho číslo, ale věk ne :// .. Nemám ani tucha kolik mu je.Ale tak - stane se a díky bohu za to číslo.V 1 jsem došla domů mokrá jako slepice.Mamina na mě čekala, koukala na mě .. Já si totiž v tom mokrým oblečení vyšla nahoru do obýváku a naivně si myslela, že to dám prostě usušit na topení.Takže jsem došla dolů, vyslíkla se a hodila na sebe bráchovo tričko a šla spát.Jo, brašin byl vzhůru a vyptával se.Co jinýho .. Ví jen to, co by vědět měl.

Sobota 7.8.
Ráno jsem byla vzhůru už asi .. od půl 9?Jo, jeli jsme k dědovi.A mě bylo překvapivě dobře.Sice se mi motala hlava a bylo mi .. horko, ale celkem pohoda.Do Kauflandu jsem šla!Ještě jsem měla rozáhlý zorničky, ale nevadí, no.Bylo mi to jedno.A pak se jelo k dědovi.Já teda s tatou jela ještě pro tetu a bratrance, ale pohoda.Koukali jsme na Hvězdnou bránu - Atlantídu .. Celý dopoledne a asi 3 díly odpoledne.A ještě jsem skákala kolem bratrance.To byla výplň dne.Doma jsme v 8 lehli k telce, já se chtěla dívat na ten animáček na nově, ale po 20ti minutách jsme is zapli zase bránu.Do půl 11 jsme se dívali a pak si nic nepamatuju.Ale jo, přečetla jsem první stránky z Narnie.A dnes se chci dostat zase dál.

Nedělej 8.8.
Spala jsem do 10ti.Lidi, je fajn spát, ale když tu hučí počítač a řvou vám u ucha zvuky ze Strongholda nebo co to je za strategii, spát se nedá.Takže jsem se vyhrabala z postele a nic nedělala.U oběda jsme se dívali na poslední dva díly SGA a konec.Pak jsem seděla jen u počítače .. A luštila buď osmisměrky nebo čekovala xTeen.Já na tom nechci být závislá, ale když ono to nejde!

Taky jsem zjistila, že grepolis, DK, 4story a podobný kraviny mě neberou.Dokonce ani ty rybičky nebo co to je na tom facebooku.Mám ještě 3 týdny na to, abych si užila zbytek prázdnin.Takže to hodlám udělat.Udělám něco pro sebe.Jasně, zase slibuju, ale chci to dokázat.Vždycky jsem o prázdninách zhubla a pak vypadala skvěle .. a letos?Spíš si připadám jak bečka sádla.Takže budu chodit každý den běhat s hubnoucím pásem.Taky to budu brát jako příprvu na školu, protože tělocvikářka nám dá zase zabrat.jí by se to běhalo, když má nohy jako pelikán a asi 40kilo!Ale co, život je krutý, takže bych si měla začít zvykat.

*abych nezapoměla*
Některý den - myslím, že to byl pátek jsme jeli na houby.Hned ráno, kdy jindy že.Co ti lidi dokázou, to jsem neviděla.Jedna ženská si otevřela hubu, takže jsme ji s maminou pěkně schladili.Se hodně divila.

A nakonec mám pár fotek ..

Takhle to dopadne, když se moje família vypraví na houby a chodí hodinu a půl po lese.Co říkáte?
Prcek, moje kočka .. Leží mi na oblečení.Jo, mám oblečení na zemi, protože se mi nechce uklízet.


To jsem já s mým velice oblíbeným nástrojem.Ano, jsou to nůžky.A já jsem s nimi vcelku nebezpečná a baví mě, když si tím dokážu roztřihnout kosek rtu a teče mi krev!A ta úprava se mi prostě líbí.Ještě je z posledních školních dní .. prostě osmá třída, no :)

A nakonec fotka, kterou jsem já nefotila, ale je z diskotéky.To v modrém vlevo je Monča, uprostřed ten kluk to je Milan a já jsem to vpravo.Já říkala, že si vzala blbý triko a všechno mi z toho lezlo!


PS: Takhle budu psát články asi pořád.Je to lepší, než abych psala vedle fotky.Tedy - mě se to tak víc líbí a je to přehlednější.

A k nadpisu článku.Pro někoho 8.8. znamená magické datum.Já vlastně ani nevím, co je na tom magického, ale líbí se mi to.Takže název článku, protože já si toho přeju hodně.

 Oddělovače by BoniTka<3


Loučím se, Atze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klikli2 klikli2 | E-mail | Web | 8. srpna 2010 v 19:30 | Reagovat

Hej,s tými chybami súhlasím,veď aj ja píšem bez chýb :) Ale niekde,to sa nedá,bože a keď ešte niekto začne typu:AhojQy xD Mam sa uplne peckovo A MilUjeM Vas setkíííích moc...tak sa mi chce vracať :-!

2 gigiblog1 gigiblog1 | 8. srpna 2010 v 19:33 | Reagovat

super :-D

3 Atze Atze | Web | 8. srpna 2010 v 19:51 | Reagovat

[2]: že :D

4 radulina radulina | Web | 8. srpna 2010 v 20:08 | Reagovat

Nechci rýpat, ale na co jsem zase já trochu alergická je to, když někdo nedělá mezery za interpunkcí. Proč za čárkou je děláš a za tečkou apod. ne? :) Jinak souhlasím, občas mi sice taky něco ulítne, ale když někdo napíše pět hrubek v jednom článku, může být obsahově super a stejně mi to pokazí dojem.

5 Hjůbí Hjůbí | Web | 8. srpna 2010 v 21:47 | Reagovat

Taky si to občas dám  do Wordu a opravuji si jen zdvojená písmenka :-)

CO ŘÍKÁM? Fůj, houby. Ty sušené strašně smrdí. Tobě chutnají?

6 Zdenina Zdenina | Web | 9. srpna 2010 v 2:31 | Reagovat

Chyby jsou zlo. Já se na učila ty články psát ve wordu, a pak to teprve dávat na blog. Spíš je to tím, že notebook mám často při sobě, ale nemám internet, tak mi nic jiného nezbývá.
Jinak máte pěknou "úrodu" hub. Já na houby nechodím, protože nikdy nic nenajdu a když náhodou jo, tak ta houba je nejedlá. Takže u nás chodí na houby jedině táta.
A ta kočka je taky suprová. Můj kocour si též lehne naprosto všude, na oblečení, notebooka, knížky, postel, skříň... Nikde před ním není bezpečno:-D
Ach jo, jsem se zase nějak rozepsala, tak promiň, za dlouhý komentář.

7 Hjůbí Hjůbí | Web | 9. srpna 2010 v 14:09 | Reagovat

Já už jsem krajinu skládala :-) zvířata taky už nechci. Uvidím, jestli se na mě dneska v obchodě nějaké pěkné puzzle jiného rázu usmějí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama