2.8. | Proč ne ..

2. srpna 2010 v 13:23 | Atze |  Napsal život
*Chválí sama sebe, jak se jí ta fotka povedla*

Asi začnu tím špatným ..Včera, jak jsem psala, jsem spát vážně nešla.Ještě jsem psala komentáře na blogy a byla tu asi do jedný.Pak jsem se tedy odebrala dolů, vyčistit pleť a umýt zuby.Pak jsem ale viděla, že se na chodně svítí.Takže bez podrpdy jen v tílečku a kalhotkách - tak chodím doma, jsem vyšla na ulic a vidělala bratra a Luboše.Vlastně - novej soused, protože si bere Petru, která bydlí vedle.A čeká s ním dítě, takže :) .. Tak jsme si potykaly, dostala jsem pusu na ucho :D a seděli jsme, kecali, kouřili a pili víno.Pak se mi udělalo špatně a že jdu zvracet.Tak jsem došlo na dvůr a tam jsem viděla tatu tak jsem utíkala zpátky, ale on mě viděl, takže vyběhl za mnou .. vzbudil samozřejmě svým řevem mamu a už to jelo .. Dostali jsme oba sprda, samozřejmě.Tak jsem došla nahoru, lehla do postele a čekala, co se bude dít.Brácha se vyslíkal a přiletěla matka, začla do něj cosi hustit, že má na něj dýchnout a prý jenom "ty jsou kouři ty hajzle!" .. Řekl jí, že ne a pak když se ptal mě, tak jsem jí řekla že neekouřil.Pak jsem na ní dychla já a taky jsem jich pár schytala.A pak jsem na ní jenom zařvala, že jsem měla jednu cigaretu a že je to všechno .. Odešla a my spali.A ráno další peklo .. Vztanu, koukám na film a ona si přijde a prý jen: "jak přijde tvuj bratr tak pujdete zamyst ten popel a vytrháte tam tu trávu" .. Tak jsem se naštvala a řekla jí, že nikam nejdu.Tak na mě docela čuměla, co si to dovolulu  ležela jsem dál.Jak přišel bratr, tak jsem mu to řekla takový tím mým "debilním" tónem, že se hodně divila.A šli jsme to udělat no .. A od tý doby tu sedím, čekuju co se děje na netu a přemýšlím.

Ha, lidi!Jsem na Xteenu .. nebo jak se to píše . Já jsem tam zaregistrovaná už dýl, ale teď mám duel.Jasně, nejsem žádná kráska, ale kdyby jste byli tak hodní a jste tam registrovaní .. Takže odkaz na duel: tuuu .. Mělo by vám to normálně jít, že ano :P .. Kdyby něco, tak jsem tam jako Atze, jako vždy. Tak si mě dyštak hoďte do přátel :)) a děkuju!

Zítra do toho Prostějova na tom kole asi nejedu .. Ještě nevím.Chtěla bych někam vypadnout, ale nejsem si jistá, jestli by to matka zkousla.Něměla jsem v plánu jí to říkat, taky o tom ještě neví, ale zase .. já prostě nevím no.

Já letím, vypadá to, že jedem pryč.Napíšu zase navečer .. tak kolem půlnoci protože jdu s holkama naposledy ven, když jedou na tu dovolenou.

Atze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blackness Blackness | Web | 2. srpna 2010 v 14:08 | Reagovat

Ta se povedla! :) Jinak to až moc dobře znám. Vždycky, když přijdu dlouho musim na matku dejchat pak dostanu hodinové kázaní jak jsou chlast a cigarety nezdraví a že z toho můžu mít rakovinu a bůh ví co ještě. Ale já to všechno vím. A přesto se toho nevzdám. Jen přichází o čas kdy by mohla dělat něco jiného.

2 jedna prosící jedna prosící | Web | 3. srpna 2010 v 14:22 | Reagovat

Prosím koukni na blog mojí kamarádky napsala nádhernej příběh a já bych chtěla aby jí ho zkomentovalo co nejvíc lidí. promin za reklamu. ale ona to neví, tak jí prosím nenadávej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama