Srpen 2010

Poslední den, aneb poohlédnutí zpět

31. srpna 2010 v 21:49 | Atze |  Ze života

Když se poohlédnu zpátky, co jsem o prázdninách dělala, s kým jsem byla a tak, můžu s klidem na srdci říct, že tohle byly opravdu nejlepší prázdniny.

Víte, já jsem toho zažila fakt hodně i když jsem nebyla nikde na dovolené. Ty dny strávené s kamarády mě naplnily natolik, že mi to ani nechybí.


Vzpomínám si, jak jsme pořád jezdili na houby. Ať už s Vodikem, nebo bez něj. Bylo to kouzelné a já na to ráda vzpomínám. Doma to čištění, smažení, uklízení. A prostě .. bude mi to v tom školním roce trošku chybět. Tohle byla jedna z nejlepších aktivit, co jsem o prázdninách dělala.

unemotional.blog.cz

31.8. | Propršený den

31. srpna 2010 v 15:21 | Atze |  Napsal život
Áhoj. Takže .. vlastně tu mám už poslední prázdninový den. No, na zítřek se těším i netěším. Vidět zase ty tváře učitelů, spolužáků a lidí, které vážně nemám ráda se mi nechce, ale aspoň nebudu doma, něco se naučím a budu chytrá! Jo, chci být chytrá.

*Nebaví mě přidávat pořád fotky, chci se taky někdy rozepsat*

Zapoměla jsem se zmínit, že mi jeden večer, když jsem byla venku - v neděli večer si mamina sedla k mému počítači a četla si mou povídku. Četla Staříka a nedočetla si to, takže jsem jí řekla, ať si to dočte. Upravila mi tam jednu větu, ale mě se to líbí takhle. Řekla, že je to moc pěkné, ale je to prý depresivní. Ha, zapomněla jsem ji říct, že je to schválně, protože romány píše dnes každý.

29.8. | Já se mám skvěle

29. srpna 2010 v 18:56 | Atze |  Napsal život
Uu .. Takže, teď je toho na mě poměrně dost, ale žiju. Včera jsem byla nějak přes odpoledne v Lobodicích. Na kole. Byla tam nějaká akce s vrtulníkama, takže jsme jeli. Naši jeli autem a já s bráchou jsem zůstali doma a pak tedy jeli. Vůbec se mi nechtělo upravovat fotky, takže tu mám dvě, na kterých jsem já.

1. Tak to je fotka s tátou :)

Tajemný stařík - povídka

28. srpna 2010 v 10:13 | Atze |  Vylévaní srdce
Je to psáno do soutěže na téma fantasy. Měla jsem ten nápad v hlavě dlouho, tak jsem do toho přidala něco nadlidského a napsala to. Než to pošlu, ráda bych znala váš názor. Tak pište, klady, zápory .. Prostě to, co vás napadne, děkuji moc! Ve wordu se mi to vlezlo na dvě stránky a dopsala jsem to v 23:04 :) 

Mír s Vámi.


unemotional.blog.cz

27.8. | Miluji západy slunce ..

27. srpna 2010 v 20:51 | Atze |  Napsal život
Nemůžu si pomoct. Miluji západy slunce. Jsou tak dokonalé, romantické, exotické. Je to něco neskutečného. Ráda je fotím, vždycky jsou to pěkné fotky. Prostě se to dokonalé. Nikdo mi to nevezme. Jsou nejlepší! A já mám jednu fotku z dnešního podvečera .. Bylo asi osm hodin, když jsem to fotila. Ostatně - pokochejte se.27.8. | Víkend a dva dny

27. srpna 2010 v 11:36 | Atze |  Napsal život
Takže včera jsem se ozvat jaksi nestihla. To víte, sedí se v kuchyni, jí se guláš, pak se smaží kloboučky, u Ordinace se krájí na šmaženici a když si sednete k počítači, tak zjistíte, že foťák je v kuchyni a tam se vám nechce, protože vás šíleně bolí nohy.

Zapoměla jsem napsat, že Drak si jeden den v kuchyni hrál s myší. Byla mrtvá, ale hrál si s ní. A co mě nenapadlo? Jasně, fotila jsem ho. Takže asi jedna fotka z 12ti není rozmazaná, ale ukážu vám celkem 3. 

1. Je rozmazaná, vím to, ale líbí se mi, takže je tu :)


25.8. | Nic nevychází

25. srpna 2010 v 20:32 | Atze |  Napsal život
Já si snad hodím mašlí! Celý týden byl tak dokonale naplánovaný, už to stačilo jen zrealizovat. A víte Vy co? Ono zatím nic nevyšlo! A zítra to kino taky padá .. Všichni něco mají a my samozřejmě jedeme na hřiby! Já se na to vykašlu! .. Prostě nic nevyšlo, všechno padá a mě to s prominutím sere! Snad vyjde aspoň ten Castle v sobotu. A jestli ani ten nevyjde, tak se asi zblázním .. Do teď to bylo všechno fajn. Do teď to bylo všechno OK. 

Dneska jsem neudělala lautr nic. Nechtělo se mi. Ha, jasně, jsem líná, ale poslední týden prázdnin .. to se prostě musí vychutnat bez práce! No ne? Už nejsem ani schopná si sednout a v klidu si číst. Bratr mě donutil si nainstalovat Robina Huda - nemám páru jak se to píše. Udělala jsem první misi a ve druhé mě pokaždé zabijí. Já se na to vykašlu. Nebaví mě to. Mám pořád náladu někde a víte co je nejlepší? Mám vztah na dálku. Jak perfektní. Já ho nikdy neviděla na vlastní oči, ale prostě to pouto .. Něco mi říká, že s ním mám být. Jsem asi divná, ale já k něco něco cítím. Chci ho co nejdřív vidět, škoda jen, že bydlí 80km ode mě. Takže se asi moc často neuvidíme, ale lepší než nic. A prosím, komentáře, že jsem kráva apod. si nechte, protože vím, že to není zrovna nejlepší .. Ale zkusit se má všechno, tak to zkouším.

Design jsem samozřejmě neudělala, protože nevím, jak tam mám dát menu a okraje, aby přesahovaly. Já se to prostě nenaučím! A je mi to jedno. Prostě budu amatér a designy si budu dál stahovat. A je mi to jedno, protože tady nechci nic škaredého. Je to možná tvrdý, ale co. Je to můj blog, ne? :) 

Nemám co psát, byla jsem chvíli venku, začínala být zima, tak jsem šla domů. S maminou jsem jela pro bráchu a Vodíka na ryby, samozřejmě jsme museli vzít psa! Já bych tu mámu praštila. Pes mi uteče ze dveří a můžu já za to, že s námi jede. No, pohoda. Nakradly jsme slámu a jely domů. Povečeřela jsem sladký knedlíky se švestkami co zbyly z obědu a teď píšu tenhle blbý článek. Teď jdu kecat za láskou a v půl 10 jdu ven. Zítra napíšu asi ráno, nebo až večer s fotkami z hub. Ještě nevím, uvidím, jak mi to vyjde.Atze

Další hvězda "Lady Vanilka"

25. srpna 2010 v 15:41 | Atze
Mám potřebu napsat něco na "Hvězdy blogu" .. Kvůli kterým jsem založila speciální rubriku. Popvé jsem psala o Natalii Sadness tak kdo chce si to může přečíst.

Původně jsem NEMĚLA v plánu se vyjadřovat, ale musela jsem, protože jsem narazila na jeden blog slečny, která se k tomu vyjádřila formou videa. A chci, aby o tom videu vědělo co nejvíc lidí, takže se podívejte tady . Já tu holku obdivuji!

Na blog Lady Vanilky alias Michaely Vančurové chodím delší dobu. Jsem tam často, čtu její články, koukám na její fotoromány. Chodím tam schválně, komentáře nepíšu, jen čtu reakce. A vážně, nechápu, jak tu holku může mít někdo rád. Chová se jak malá holka! To je tedy síla .

Píše o sobě, že má smysl pro humor, ale jak se to projevuje? Píše samé kraviny .. Prostě nic. Ráda fotí sama sebe, já jí to neberu, ale proč má všude stejný výraz? Žádný úsměv, nic .. Pořád je to ta nafintěná a sobecká holka, která se neumí usmát. Ale to není jediná chyba .. 

Štve mě, že nezařazuje články do rubrik! Kdo se v tom potom má vyznat, když nikde nemá odkaz na archiv? Za to bych ji opravdu naliskala.

Další věc, co mi vadí jsou ty její "slavné" fotopříběhy. Píše, jak spěchala, aby to návštěvníci měli co nejdříve a neremcali a přitom tam má tolik chyb! Sakra, to si snad lidi můžou počkat o den déle, než aby to četli s chybama, ne?

Potom to její rubrika "Rady a návody" a ten článek, jak doporučuje filmy .. Co to je? To snad patří na dívčí blog? Prostě trapas, to se vážně směju. A jak zmiňovala Lucie ve videu tak má tam ještě seznam programů v počítači. Taky, co to dělá na dívčím blogu? .. 

Ježiši, vím, nikdo není dokonalý, ale ona si na tu dokonalou hraje a ani si to nepřipustí. Je namyšlená, nemám jí ráda, ale na její blog chodit budu a budu se jí smát do konce života. Prostě ji ráda nemám, stavte se na hlavu.

TOHLE JE MŮJ NÁZOR A TEN NIKOMU NEVNUCUJI!

Odkaz na její blog sem dávat nebudu, nebudu jí zvyšovat odkazovanost na blog.Ale pro jistotu - ladyvanilka.blog.cz .. Můžete se podívat, co tam má za kraviny :) A to jsem ještě nemluvila o tom, jak píše! Hrůza a děs! 

Atze

24.8. | Krátí se to

24. srpna 2010 v 17:56 | Atze |  Napsal život
Ještě 7dní prázdnin a pak .. škola! Mám jednoduchou otázku:

 "Těšíš se do školy a proč?"

Fakt mě to zajímá, tak odpovídejte .. Já se docela těším, čeká mě poslední rok základky, jsem už velká holka, skoro teda. Na kámoše, kterých tam není moc se těším ze všeho nejvíc.

Zase slibuji, jako vždy a neplním. To je samozřejmost. Dneska píšu už 4tý článek, takže ten na téma týdne napíšu jindy, no. Jsem se překonala a věnovala se blogu a grafice celý den. Já jak trubka trávila odpoledne tím, že jsem zkoušela udělat design. Udělám ho a když nařezat, tak zjistím, že nemám okraje! Takže jsem to musela předělat, ale nechtělo se mi upravovat záhlaví tak jsem dala jen takové jednoduché. Ještě zkusím udělat jeden, chci se to pořádně naučit. Tak mi držte palce. Kdyby se někdo chtěl podívat, tak výsledek je tady.

Dneska jsem vstávala ani nevím kdy. Ale spala jsem dlouho a nevyspala jsem se. Ach. Měli jsme jet na hřiby, ale všichni spali, takže nic. Celý den jsem na počítači, ven nejdu, by mě mohlo. Je tam horko a mě se nechce. Dneska ne.

Plány na tento týden samozřejmě zase nevychází. Akorát pojedeme SNAD ve čtvrtek do kina a film Kájínek, ale to taky není jisté, protože chci jít v sobotu za poslední zábavu a nezbyly by mi peníze. Ale nějak to pošéfuju a snad to vyjde, musí!

Fotky nemám, protože se bratr beze mě - protože jsem nechtěla sebral a jel na ryby. Proč ne. Včera večer mě před kamarády bije a dnes mám být nejlepší kámoška a jet s ním na ryby? Díky, nemám zájem. Pak zase budu ta blbá sestra která se nehodí ani na hnůj.

A víte vy co? Teď jdu udělat ještě jeden design a pak SNAD napíšu ten začátek toho příběhu, protože ho mám v hlavě. Takže počítám s tím, že do konce prázdnin ho napíšu.

Edit 19:15.Nic jsem zase nenapsala, místo toho jsem šla do vany. Je mi fajn, sedím tu s mokrými vlasy a poslouchám jednu melodii pořád dokola. A je mi hej.

Atze

Jak jsem si udělala dobře

24. srpna 2010 v 13:34 | Atze |  Ze života
Jo!Udělalo mi to radost.Ani nevíte jakou .. Prostě mě štve, jak lidé zneužívají téma týdne.Píší článek o 5ti větách, k čemu to je? K NIČEMU!

A to jsem se tak moc naštvala, že jsem dva blogy nahlásila.Další jsem už radši ani neotvírala.
A dnes, když jsem kontrolovala e-mialy m blog.cz potěšil!Přišlo mi hlášení ..

První stížnost na blog stella-sweet.blog.cz byla zamítnuta.A byla k tomu připsána věta:
"článek je to mizerný, ale je již v rámci toho, co lze s přimhouřenými očima tolerovat"
To by mi zase tak nevadilo, přežiji to, ale uznejte, že její článek je o ničem!

Zato druhá stížnost na music-pls.blog.cz byla uznána!
Ha, docílila jsem toho, čeho jsem chtěla.Připsaná věta mě potěšila:
" byla uznána jako oprávněná a blog byl administrátorem znepřístupněn"

Takže, děti dejte si na mě pozor!Protože já se s tím už vážně s prominutím srát nebudu a budu hlásit každého, kdo se mi nebude líbit!

Už prostě nejsem ta šedá myška blogu ..

Atze