31.7. | Všichni se v ní ztratíme

31. července 2010 v 18:05 | Atze
Hr... Tak strašně jsem se naštvala!To snad není pravda .. Celý den je všechno v pohodě, žádnej stres, žádné hádky, prostě pohodička .. A jen co přijedeme od dědy, matka stresuje už u dveří.Jenom proto, že jsem si dávala do kapsy mobil, abych mohla vzít tašku z kufru.A už neumím ani zavřít dveře!Náš rozhovor byl fakt peprný!
já: zavřít dveře ještě umím!
ona: si ale hrozně pomalá
já: a co mám jako dělat když mi zavazíš?
ona: odstěhovat se
já: to mám taky v plánu
Tak nasraná jsem snad ještě nebyla .. a pak si přijde a normálně se se mnou baví, jako by se nic nedělo.Takže se v 7 sbalím, beru posledních 10 modrých L&M a jdu ven!Chce válku, má ji mít.

A fakt si to nerozmyslím!Moje volba, můj život, moje prázdniny, moje svědomí.A zdar.

A to se tak jednou koupí banány na můj krtkův dort .. až zbydou poslední dva banány.Takže - k narozeninám mi NIKDO nepodal ruku, od dědy jsem dostala 3 stovky, matka mi koupila kraťasy za 180korun a tím to haslo.A o tetě se ani nebavím, dostala jsem jen esemesku - ani jsem k ní na "prázdniny" nejela, protože nemá čas!Tak je to!Ne, žádnej oběd, žádnej dárek, kterej bych nečekala, nic co bych si přála, žádný prachy.Hlavně že bratr dostal k narozkám "dárek" za nějaký 3 tisíce? .. Jo, dělal si řidičák.Ale ne, naši se nechtějí smířit s tím, že já ho dělat prostě nebudu!I kdyby se na hlavu stavěli..Ježiši, já se naseru snad ještě jednou!Ne, ještě jsem nevychladla.

A víte co?Mě je to vlastně jedno .. budu se dělat co budu chtít, na všechno si prostě musím vydělat, jinak to nevidím.Nejvíc mě ta rodina začíná štvát, nejvíc mi vadí, že pořád říkají, že bych měla jíst, když bych spíš měla hubnout .. ne, oni prostě nepřiznají, že mám pravdu!Já je tak nenávidím, všechny!Sama sebe nenávidím .. Nic nesplním, nic mě nebaví ..Ale garantuju sama sobě, že po prázdninách si najdu nějakej sport .. Jakýkoli - i ten, co mě nebude bavit a budu dělat všechno možný, klidně se i učit, ale jenom abych nebyla doma!Ne, takdy fakt nebudu.Zruším facebook, lide, icq, všechno, nechám si blog, kam budu psát jen ze školy a všichni mi můžete líbat nohy ..

Fakt nevím, jestli jsem klesla už tak hluboko, nebo jsme taková nula, ale proč mi to všichni dělají?Že nejedem nikam na dovolenou bych zkousla, ale proč se mi do pr**le snaží matka udělat z prázdnin horor?Co jsem ji udělala?..někdy bych se nejradši sbalila a na celej den šla do prdele a kdyby se ptala, kde jsem byla .. tak jsem prohodila "co tě to zajímá" .. Těším se na to, až jí to řeknu!Prostě jo, řeknu jí to.Jednoho krásnýho dne jí to řeknu ..

A vám teď řeknu, že v 7 jdu ven, budu tam dlouho, ať se klidně posere .. Mě je to jedno, mobil ji prostě nevemu a nazdar!Nezajímá mě to!Nic mě nezajímá .. Možná jsem teď sobecká, ale co, mě je to jedno!Stejně jak jí je jedno, jak se cítím, jak mi je, jaký mám prádzniny .. Ale nemyslete si, fotr taky není nic lahodnýho..O bratříčkovi ani nemluvím, předevčírem mě málem udusil!Kretén ..Nenávidím je!Nechci je už nikdy vidět, ne, nechci!Udělám jim něco .. !Ne, mám lepší nápad, udělám něco sobě!A vůbec mě to nezajímá!Nazdar, sbohem, nebudu mezi sockama.Je na čase jít dál.. A já taky půjdu a zdar!

Teď se jdu uklidnit, nevím jak, něco vymyslím a večer .. pokud přijdu ještě v nějakou přijatelnou hodinu a bude mi dobře, tak napíšu .. A vážně je mi jedno, že tohle je poslední článek v měsíci.Takže na červenec .. nemám moc dobrý vzpomínky!

A ten článek - vše, co jsem napsala, je pravda .. a prostě jsem SOBEC!

Atze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama