Duben 2010

Velice zajímavý

30. dubna 2010 v 21:33 | They* |  Napsal život
To se tak někdy stane, že se z obyčejného nudného dne vyklube tak fajn den.Dnešek je toho příkladem.

Takže nakonec je všechno jinak

29. dubna 2010 v 16:22 | They* |  Napsal život
Včera se to všechno prolomilo.
V tělocviku jsme měli běhat.Fajn, bylo to asi 8 koleček - dvě kolečka jsme měli dát za 2:20.Běháme, běháme a jak máme pauzu se všema kecám.Konečně jsem se usmířila se Sušou.To bylo to minimum, co jsem mohla udělat.A konečně to udělala.Jsem ráda, protože díky tomu jsem se usmířila s Adél.Jsem zase konečně šťastná.Možná jsem vadná, ale její kamarádství pro mě znamená hodně.

Dneska to byla jinak celkem nuda.Nic novýho, snad jen to, že je toho na mě moc.Doma se mi to fakt dost nepěkně se*e pod rukama.Třeba před chvílí, mati přijde a něco chce .. Byla jsem drzá, ale praštit mě nemusela.Kvůli ní jsem se praštila do hlavy a když jsem se sloižla na stůl, řekla jen: dobře ti tak.A zakázala mi zítra zůstat v Přerově s kamarádkou dýl.To mě dorazilo.Jsem rozmazlená, ale nejsem zvyklá na to, aby mi to někdo zakázal, po tom, co jsem se slušně zeptala a bylo mi to dovoleno.Takže i přes zákaz tam zůstávám.

A zjistila jsem, že sliby vážně NEplním.Slíbila jsem, že napíšu slohovku a udělala jsem velký kulový.Štve to i mě.Ha, takže se musím zlepšit.Držte mi palce.

They*

*Skvělý*

24. dubna 2010 v 18:42 | They* |  Napsal život
Tak nejen, že jsem přišla o svou nejlepší kamarádku, dneska jsem přišla o další kámošku.na tohle já už fakt nemám.

 Jen se můžu těšit, jak se pohádám s En a s Fafi a v té třídě se budu bavit jen s klukama. Na to se vážně těším a vím, že to přijde brzo.Ale co, jednou to přijít muselo.

A jestli se to stane, tak pujdu jinam na školu a nebudu to řešit.Stejně máme špatnej kolektiv.

They*

Jak přicházíme o dobré kamarády

23. dubna 2010 v 16:17 | They* |  Napsal život
Na blogu se zdržuji čím dál míň, ale o to víc problémů mám.
 Tento týden se se všema hádám.nebavím se s A. ani s M. ale začla jsem se více bavit s E. a F.Jo, holky jsou svině, obzvlášť ty z mojí třídy.Ani mě nijak moc nemrzí, že se s A. už nebavím, ale štve mě, že ji budu potkávat každý den ve škole.

Tento týden je celej na hlavu.V sobotu jsem se měla vidět s R. ale zase to padá, protože musí za bratrem.Nejvíc mě to štve.

Včera jsem nebyla ve škole .. za prvý se mi nechtělo a za další mi bylo špatně.

Dneska jsem do školy razila jen na 3 hodiny, protože jsme měli mít první dvě a poslední, ale nějak se to protáhlo, takže jsem ve škole byla jen hodiny 2.Po druhé hodině jsme měli jet na skládku.Řikam aha, dobry.Já si vždycky skládku představovala jako jednu velkou hromadu odpatků, ale jakmile jsme tam přijeli, hned mi to došlo.Byla to jenom recyklace papírů a ostatních odpadků.Prostě pro mě nic zajímavého.No, vraceli jsme se do P. asi bylo 12 hodin .. A do půl 2 jsme byli na námku TGM.Sice zevl, ale rozhodně lepší než mít chemii a tělocvik.

No, a s těma holkama je to tak vážný, že jak máme ve škole skříňky, tak já se ze svojí skříňky 5 nastěhovala do skříňky 38 za E.A ta kráva M. s A. ať si tu 5 sežerou.

Taky mám od minulého týdne novou přezdívku.Jsem prostě Atze.Nikdo mi tak neříká, jsem pro ně prostě Štěpi, ale Atze je fajn.Nikdo neví, jak to vyslovit a to je na tom to nejlepší.

Zítra zveřejním slohovku na téma Kouzelné místo, co jsem psala ve škole.Tak se zatím mějte.

PS: sory za ty zmatky, ale mám to tak nějak uloženo v hlavě, ani nevim co píšu.They*

Jde to se mnou z kopce

17. dubna 2010 v 18:19 | They* |  Napsal život
Byla jsem u dědy.Vzala jsem si knížku - My děti ze stanice zoo.Byla jsem za půlkou, chybělo mi asi 50 stránek.Odpoledne jsem jich pár přečetla a vyrazila s bratránkem na zahradu a na dvůr.Seděla jsem a koukala jsem, jak si hraje.Napadlo mě, že jsem vlastně nikdy nenapsala článek, který mě by samotnou zaujal.Blog mám jako deníček.Nevím proč, ale nějak se mi to nelíbí.Hned mě napadlo pár témat, na které bych chtěla napsat článek, ale v nejbližší době se zde rozhodně objeví článek na téma: dětství.Bude to něco jako úvaha, takže nic moc.

They*

Autorka

11. dubna 2010 v 16:00 | They*
Jen pro přehled, aby jste viděli, kdo sem píše ty nudné články.
Nebudu psát, že kliknutí na cč. je na vlastní nebezpečí, protože je to zbytečné.
Ovšem, posuďte sami.

Foceno: 10.4.2010 ..
info: fotku mám i na facebooku s komentářem: amorous looks
Víc bych se k tomu vyjadřovat nechtěla.
Znovu

11. dubna 2010 v 11:44 | They* |  Napsal život
Je to tu.

 Budu začínat znovu.Od začátku.
 Na stejné adrese, pod stejním nickem, ale znovu.

 Nechci to nějak moc okecávat, ale chystám určité změny.
- Nové rubriky, nové články ..
- Chci zavést soutěže, aby to tu trochu oživily.
- MOŽNÁ začnu spřátelovat
- Budu se blogu více věnovat
- Zkusím se zlepšit v grafice
- Blog bude POUZE autorský, protože se chci přihlásit do autorského klubu
- Nebudu si hrát na něco, co nejsem

A plno dalších změn.Už večer tu chystám pár změn.Tak se těšte.

They*

Když i rodiče blogují ..

1. dubna 2010 v 10:52 | They* |  Napsal život
Táta po mě vždy, když se pohádáme řve, ať to zase napíšu an svůj blísek.Docela mě tím štve, ale nechám ho v té jeho iluzi, že blogují jen děti dál.
Našla jsem spoustu blogů, které vlastní i lidé starší 18ti let tak ať mi nikdo netvrdí, že blog je pro děti.Dokonce i moje máma má blog!Blog má od srpna roku 2008, přispívá jen někdy, ale přece jen ho má!Je to vlastně o ní a o jejich (našich) domácíh mazlíčcích.Jen mě mrzí, že tam píše ze své vůle a nikdo tam nechodí.Takže jsem se rozhodla, že do toho trochu zasáhnu.

 Kdyby měl někdo zájem se tam podívat, můžete zde: zoo-my-life.blog.cz ..
Ono všechno, až na design, je její tvorba. (s něčím jsem jí pomáhala, ale už to zvládá sama).

They*