Březen 2010

Už je to tu zase

28. března 2010 v 9:17 | They* |  Napsal život
Už je to tu zase.od pátku pořád dokola poslouchám písničku od Mandrage - místo tmy je venku šero a přemýšlím.mám depku, nevím jak z toho ven.nechci nic dělat, nechci nikoho poslouchat.chci si žít svůj sen.až bude nálada, ozvu se.aspoň vy se držte nad vodou.

They*

Vystup si

27. března 2010 v 17:22 | They* |  Napsal život
Dnešek pohoda že.Ráno si jedem k dědovi, tata na plné čáře předjede jakousi píču co jela městem 40km/h a hned za nama cajtíci.Proč ne.Tak tata zastavil, vylezl z auta.Z policejního auta vylezli 3 policajti.Si říkám pohoda tohle.Udělalo se mi blbě.Nic jsem ráno nejedela, tak mi bylo špatně.Stáli jsme tam asi 10 minut.Jeden policajt si obcházel auto a díval se .. Sem si připadala jako debil.Tata dostal pokutu za 100,- a jelo se dál.

 PAUZA! Potřebuju pauzu.Nevím, od čeho všeho, ale potřebuju si vyčistit hlavu.Asi bych měla zajít ven, ale není s kým.Potřebuju odreagování.Na chvíli jen tak vypnout, a nic neřešit.Potřebuju to.

They*

Má to cenu?

26. března 2010 v 15:30 | They* |  Napsal život
Asi si dám pauzu.Od blogu, os svýho života, od školy.

 Asi bych měla začít něco dělat, protože tento týden ty známky nestojí ani za starou bačkoru.V pondělí dostanu z fyziky za 3 + poznámku přes 4 řídky v tomto znění: Vaše dcera prři výuce používala mobil, což je zakázané.Uschoval jsem ho u sebe.Můžete si pro něj kdykoliv přijít.Já měla jediný štěstí, že naši pro mě v pondělí přijeli, takže tam tata šel. * nechci to víc komentovat * .. Pak jsem ten den dostala ještě jedničku z hudebky z písemky a další z referátu.Ve čtvrtek to potom byla 2 z dějepisu a dneska 3 z velkého testu z angličtiny, 3 ze zeměpisu a 2 z matiky.Školu poslední dobou fakt lákám a pak se divím.A taky nemluvím o té pětce, co tu mám, ale nemám u toho napsané z čeho to je..Ale je z informatiky z prezentace.

Navíc sem na blog nechodím, nemám čas, pořád něco dělám, ale nedělám nic do školy.Ale to je teď vedlejší.Nic se mi nechce, pořád jsem unavená a nasraná, mám depky a nevím co s tím.Začnu se sebou něco dělat a kašlu na to všechno .. Prostě se změním a kašlu na to.A kašlu taky na to, že si to píšu sama pro sebe, je mi to jedno!Teď už fakt jo.

They*

Síla lidskosti

21. března 2010 v 10:52 | They* |  Napsal život
Když jsem se před dvěma týdny dozvěděla, že 18.3. půjdeme do kina, byla jsem ráda.Ale jakmile jsem uslyšela, na co jdeme, pomyslela jsem si, že to bude neskutečná blbost.Ale myšlenka, že se vyhnu předmětům které nemám ráda, se mi líbila.Napřed jsme měli jít na 8 hodin, což by nám zabralo matematiku, češtinu a část angličtiny.Nastala ale změna.Šli jsme až na 11, což znamenalo, že matematiku a češtinu jsme měli a v angličtině jsme měli končit dřív, abychom to stihli, jenže učitelka nic nevěděla, tak jsme šli o něco později.Šli jsme tedy místo dějepisu a výchovy ke zdravý což je super, protože jsme z obou měli psát písemku.Krásně to vyšlo.A vyrazilo se směr kino.

Jakmile se ten film spustil, myslela jsem, že mě asi odvezou.Že je to starý film, že bude o ničem.A opak byl pravdou.Byl to film - domument o panu Winstnovi.Bylo to neskutečně smutný.Chvílemi mi tekla szly, byl to neskutečný zážitek.Nejvíc se mi líbilo, jak zachránil přes 600 dětí, se kterými neměl absolutně nic společného a přesto je zachránil!Ale zase bylo smutný, že další vlaky s dětmi neodjely, protože vypukla 2. světová, kterou přežil!Ten film mě chytl za srdce.Byl to zážitek, který se jen tak nezapomíná a jsem ráda, že jsem tam mohla být a podívat se na to.Chvílemi mi tekly slzy, fakt.Všichni by se na to měli podívat, aby viděli, jací lidé mezi námi jsou!

A jakmile jsem přišla domů, byla jsem s mamkou sama doma, popovídali jsme si o tom, brečely jsme jak želvy a uslyšela jsem větu: "Konečně ti došlo, co mě došlo tehdy v Rusku u pomníku obětí 2.světové" .. u té věty mě i teď chytají slzy, chce se mi brečet, protože je to naše historie a s tou se budeme muset vypořádat, ať se nám to líbí, nebo ne.Je to naše historie a my se s ní musíme naučít žít a pokračovat v ní.Mami, děkuju!

Ale zaráží mě fakt, že za tento skutek, nedostal žádné ocenění.Už i na acebooku jsem našla skupinu s názvem: Nobel prize for Nicholas Winston. Okamžitě jsem se přidala a rozeslala pozvánku aspoń těm, kteří byli v tom kině taky.Je tam něco málo přes 26tisíc fanoušků, ale nevěřím, že si myslí tak málo lidí, že by měl nějakou cenu dostat.Možná někomu přijde, že Nobelova cena se dává za mír a podobně, ale když ji dostal Obama, proč ne Winston?Přitom Obama toho moc nedokázal, nežil v době 2.světové a nezachránil tolik cizích malý dětí!Prostě mi to rozum nebere.

Byla bych ráda, kdyby jste se nad tím zamysleli a napsali mi, co si o tom myslíte Vy.

They*

MENU

15. března 2010 v 17:14 | They*
Jen ona

Nervózní, plánující, snící, nechápající, deptající, smějící se They*.
Třináctiletá, blbá, naivní, zesměšňující Moravanka.
Deptající, neposlouchající cosi co miluje metal, rodinu, černou.
Trapné, upřímné, cholerické děvče, co nemá v oblibě nos nahoru.

Motto:

Přijde, co má přijít.

Blog

Blog mám 6-tý měsíc a už se nehodlám nikam stěhovat.


Píše


Čte


Hm, hm, hm ..

15. března 2010 v 16:50 | They* |  Napsal život
Ou shit, dobrý odpoledne.

Končíme

14. března 2010 v 15:36 | They* |  Napsal život
A je to tady.
Konec prázdnin, tedy aspoň pro mě.V pondělí zase do školy .. Jak já se (ne)těším .. Na jednu stranu zase uvidím spolužáky, uvidím taky R. který nebyl ve škole 2 měsíce (se má) a na druhou stranu se budu zase muset učit.Shit.Nebaví mě to, už abych to měla za sebou.

Mm..

12. března 2010 v 10:53 | They* |  Napsal život
Zdár.
Asi bych měla začít psát častěji.Se pak líp cítím když to sem můžu napsat .. I když vím, že to moc lidí nečte :D .. Nevadí, stane se.Mám dobrou náladu, což je super, protože jsem jinak měla pořád tento týden depky.

Prázdniny

10. března 2010 v 9:47 | They* |  Napsal život
Čauky.
Koukám, že to tu nějak upadá v zapomění.Asi bych měla psát častěji a taky začít zase "sbéčkovat" aby to tu zase ožilo.Ale ještě o tom popřemýšlím.

No, mám prázdniny a zatím jsem se nenudila.V pondělí to bylo leháro, si ani nepamatuju co jsem dělala.(hlava děravá) Včera ráno se naši rozhodli, že pojedem do Litovle a do Loštic (na tvarůžky :-!)Tak jsem jela taky.Když jsme byli v Litovli, tak jsme se stavili za tátovým kamarádem, chvíli u něj poseděli a pak jsme ho vzali sebou do tch Loštic.Tam jsme šli na ty tvarůžky a pak ještě do obchodu, což jsme si mysleli, že je to sekáč, ale opak je pravdou.Taká ťamanka :D. Tak jsme se chtěli podívat co mají a mamka mi vybrala takovou halenku, sice za 4stovky, ale fakt pěkná a prostě ta ženksá nam vnutila i tu druhou :D kterou nám ze 400 slevnila na 150 :D No, nevemte to.Takže mám dvě.

Mmmm

4. března 2010 v 18:42 | They*
M, tak píšu.Nechce se mi ale nic dělat.Náladu mám poslední týden fakt uplně na nic.Ve škole se mi nedaří, jsem na všechny nepříjemná a dost mě to mrzí.Teď mě skoro všechno naštve, ale nějak to neřeším.

Jen chci říct, že se mám špatně, špatně jsme se měla a špatně se mít budu.Takže se tu zase nějakou dobu neukážu.Mějte se.

They*