Únor 2010

Nesnáším čas ..

16. února 2010 v 16:31 | They* |  Napsal život
Někdy bych fakt potřebovala zastavit čas.Vůbec nestíhám ani to, co bych chtěla a mohla stihnout.
Ale pohoda, ve škole se mi začlo dařit a nechci to zakřiknout!, ale jedničkou ze zeměpisu a angličtiny se prostě pochlubit musím.Jsem měla naprostou radost.Jinak jsem zase neměla radost z toho, že jsme dnes psali z chemie na celý sešit.Tak jako na 4 bych to mohla dát, ale 3 nebo 2 by byla lepší.Ale uvidím no.A potom jsme psali z dějepisu, snad mi tu jednu otázku uzná, ale tak za 2 by to mohlo vyjít.No, na zítra se naučím fyziku, kdyby mě chtěl zkoušet, protože jsem nepsala písemku, ale uvidím no.Hlavně ve fyzice jsem nechtěla začít špatně, ale když tam mám tu 4, tak nemám na výběr a teď se budu muset snažit.Já to zvládnu, snad.Taky k nám na školu má přijít záskok za chemikářku, která jde na operaci s kolenem.Prý je v důchodu a je přísná.Jo, ale to nás ještě neučila.Pochybuju, že naše třída bdue dělat to, co ona chce.Ale uvidím, jak to dopadne.V pátek ji už máme mít a asi nám dá ty testy co jsme dnes psali, tak uvidíme, jaká je .. A teď jsem si vzpoměla, že zítra píšem z matiky.Já nebyla v pondělí ve škole, ale dneska mi to učitelka řekla, tak se na to musím podívat.Ono je to rýsování, takže je to docela lehký.

Jo a dneska byl dobrej den. S M. neodolatelnej výtlem .. jediný ze třídy .. :D Jako pohoda tohle.Ona mluví s plnou pusou, poprská mě, protože jsem seděla naproti ní, má blbej smích, začne se smát a já taky, tak se smějem, kolem nás asi 5 holek co nás pozorují, nám tečou slzy a ostatní si klepou na čelo.Ne, fakt nešlo se nesmát, protože M. je naprostej debil, což mi připomíná, že já taky.Tohle fakt neřeším.Se mi ve škole ještě nestalo, abych se tak moc smála.Tužka se mi samozřejmě rozmazala, ale jsem ráda, že si nedávám řasenku. M. jak se smála, tak jí tekly slzy úplně černý od řasenky.to měla všude, ale pak byl už klid, takže pohoda.

No, tak já mizím na tu fyziku a pak ještě zkouknu matiku.

They*

Musím to ze sebe dostat

13. února 2010 v 17:48 | They* |  Napsal život
Snažím se, fakt se snažím chovat se normálně.Bavit se s ostatníma, nic netajit, chovat se tak, jak bych ve svém věku měla, ale prostě to nejde.Chovám se jako povrchní sadistická kráva, co si nebere servítky.Jsem naivní až to bolí.Nesnáším, když se mi někdo sere do života a nesnáším, když mi někdo přikazuje, co mám jíst.Všichni jsou chytří a starají se o ostatní, jenom aby se nemuseli starat o sebe.Já sama vím nejlíp, co potřebuji.Radit fakt nepotřebuju a když má někdo potřebu radit druhým, ať to dělá, ale ať neradí mě.Když potřebuju radu, řeknu si o ni sama.Všichni mě mají za blázna, co si žije svůj svět, ale to je tím, že jsem jiná.Poslouchám jinou hudbu než moji kamarádi, jinak se chovám, mám jiné názory, jiný pohled na svět, jinou rodinu, jiné prostědí, ale všichni se do mě budou navážet.Nikdy jsem nechtěla být ta zlá, ale musím.Okolnosti mě k tomu nutí.Musím předevšemi mluvit sprotě, chovat se naivně, chovat se namyšleně, malovat si modrou nebo černou linku na oči a potom poslouchat, že jsem zmalovaná.Já tak prostě žít musím.Nemůžu si myslet, že jsem bůhví co, když jsem jen ta malá puberťačka, co si musí prosadit svou.Proto mě lidi nemají rádí.Ráda se hádám, jsem vůdčí typ a nikdy neustoupím.Proto se mi lidi vyhýbají.I kamarádi se mě bojí.Štve mě to, a moc!Jenom kdyby to šlo.Ani s vlastníma kamaráda si nerozumím tak, jak bych chtěla.Vlastně mám kamarády jen ve třídě, ale s nikým, jsme ještě nebyla venku.Možná jednou v sedmičce jsem byla s A. na bruslích, nebo s D. a T. na hokeji, ale to je tak všechno.Já si víc rozumím s lidmy na internetu.Můžu jim říct všechno, co potřebuji.Věřím jim snad víc než kamarádům, neznám je a to je pro mě výhoda.Víc jím důvěřuju i když někdy nevím, jestli je to dobře.Svoje kámoše mám ráda, ale asi bych jim neřekla o mých problémech.Jsem nadrženec a dá se říct, že vyhledávám kluky, kteří se o tom rádi baví.Někdy si z nich dělám srandu, ale je mi jich líto.Ale když si s nima o tom píšu, cítím se jinak.Prostě uvolněná, zbavená všech problémů.Je to stav, kdy nemusím nic řešit, nemusím se starat co budu dělat, jak se budu chovat, jak se budu tvářit, nebudu přepokládat reakci.Prostě úžasný pocit.Teď je mi líp, než na začátku když jsem začínala psát ten článek.Neměla jsme promyšlené, jak budu ten článek psát, co napíšu první a co až potom, ale potřebovala jsem se vypsat.Aspoň sem.Zkuste taky někdy psát a psát a ani nevědět o čem.Zamíchat všechno dohromady a uvidíte, jak se vám uleví.Teď se jdu zabavit jinak.Snad jsem vás těmy výlevy z duše tolik nenudila.

They*

Čiao

11. února 2010 v 19:50 | They* |  Napsal život
Grrrrrrr...Od úterka máme NOVOU SPOLUŽAČKU!!!! Jak já to nesnáším, jako by nestačila EVA!!! To je jak nascvhál..Ještě k tomu ji znám přes jednoho kluka!OMG, to je na tom to nejhorší ... Jsem možná svině, ale bavit se s ní fakt nebudu.

Ve škole se docela daří, ale ve středu jsem chytla 4 z fyzika, 1 podtržená ze svp, 3 z matiky a dneska jsme psali z angliny, tak to ještě uvidim co mám :P .. Ale popletla jsem si grandparents a parents :D Místo rodiče, jsem napsala prarodiče .. Ale snad mi to napí učitelka uzná :) Jinak se mám fajn.Ale času moc není .. Jen jsem se chtěla ozvat :D Tak já zase mizím a nezlobte :P

They*

Přežívám ..

8. února 2010 v 20:16 | They* |  Napsal život
Tak a máme zase pondělí.Ono by to bylo docela obyčejné pondělí, kdyby po mě učitelka hned první hodinu neřvala a neměla si udělat referát.Když prostě se bavím a nedělám to, co ona chce, je hned peklo.Mi dala přednášku jak se mám chovat a já se jí nesmírně smála do obličeje.Paní učitelko, nemám vás ráda, nikdy jsem vás ráda neměla a nikdy mít nebudu.Tak se s tím smiřte.Ve fyzice měl učitel nějakou dobrou náladu, aspoň po nás neřval a všechno vysvětlil.V informatice jsme se naučili dělat prezentace a nechápu, proč si máme postup dopsat doma, když doma ten program nikgo nemá!Takové logické myšlení vážně nechápu.Dneska jsme psala z matematiky, tak douám, že to tentokrát bude za 1, ale myslím, že tam mám pár příkladů špatně, tak snad za 2 by to šlo.

Taky chci říct, že spíš přežívám, než žiju.V pátek jsem byla doma, protože mi bylo od čtvrtku šptně, ale včera to bylo už dobrý.Někdy klukům fakt závidím, že nemají menstruaci.Z depky co jsem měla ani nevím kvůli čemu, se dostávám, ale ještě to není ono.

Tak se mějte a odpočívejte v pokoji.

They*

Ta upřímná*

4. února 2010 v 16:48 | They* |  Napsal život

I wont be inmortal .. *_*


Chci se vrátit do svých dětských let.Všechny starosti hodit za hlavu, zese být to hezký malý dítě, který se vzteká, když bu bráška vezme hračku.Chci být malá, bezstarostná, usměvavá holčička, co nosí culíky a je jí jedno, kdo si o ní co myslí.Chci, ale nemůžu.Je mi 13, celý život mám před sebou, ale já bych se ráda vrátila zpátky do těch mladých let.Kdy jsem ještě měla kamarády tady ve městě, chodila každý den ven, smála se a vymýšlela kraviny.A co mám teď?Nic .. Velký nic.Dětští kamarádi se se mnou nebaví, já s nima taky ne, nechodím ven, nejsem usměvavá, bezstarostná holčička s culíkem.Nejsem taková, jaká chci být.Nechci být ta, co ji nic nebolí a jen se přetvařuje.Já chci být jiná, jiná než ostatní.Nechci se přetvařovat, nebaví mě to a dost mě to bolí.Končím, nebudu taková.Nechci taková být a nemůžu taková být.Už jen kvůli sobě.Chci být šťastná a usměvaná puberťačka, co má celý život před sebou a ty nejlepší roky života jí ještě čekají.

O všem a o ničem, takový je můj život.

*_* They*

3. února

3. února 2010 v 18:04 | They* |  Napsal život
Ha, včera kroužku paráda.Učitelka se vypařila a T. mi pořád vypínal počítač.Já bych ho nakopala!!Ale jako byla sranda, protože si pak M. na mě sedla a zrovna přišla učitelka .. Takže nemalej trapas.Ale stane se no.Dneska ráno nejel bus, o čtvrt na 8 jem s bráchou šla dom a máti nás hodila autem .. :) Ve škole v pohodě .. Ani sem zas tak moc nevnímala, ale musim se ještě naučit mluvnici a chemii.Nechce se mi .. Kašlu na to :D ..

Mizim, nemám čas, náladu :D ani chuť .. A omlouvám se, že melu pořád o škole :D

They*

1.únor

1. února 2010 v 21:30 | They* |  Napsal život
Ráno koukám do kalendáře, je prvního.Hned první hodinu píšu zápis, napíšu 1.2 a druhou hodinu se ptám, kolikátýho je a napíšu 1. ledna .. A prostě pohoda.Já mám ještě leden.Stejně je to jenom datum, ale těším se na jaro.Už se nám to blíží .. :D A taky se blíží mamčiny narozeniny, ještě musim něco vykutit a pořídit jí.Nemám ale inspiraci ... (Co kupujete mamce Vy?).Dneska se toho moc nestalo, ale z hecu si říkám, že teda napíšu.Ale dostala jsem dvojku z matiky .. Sem byla myslim jediná ještě s Adamem .. A chyběl mi jeden zasranej bod do jedničky.Tak ty dva příklady sem prostě nevypočítala, se neposeru.Jinak jsem bez známek, zatím.Na zítřek nic neumím, napíšu taháky nebo se vykecám ze zkoušení a uvidíme co bude dál.

Teď si valím umýt vlasy a koukat na Mentalistu.Čao.

They*