Leden 2010

Divný ...

31. ledna 2010 v 16:19 | They* |  Napsal život
Ha, to je teda dobrý.Chci toho napsat docela dost, ale nevím jak pojmenovat článek.

Ve čtvrtek po škole pro mě přijeli naši, takže pohoda.Si už ani nepamatuju, co se v ten čtvrtek dělalo, ale zdřejmě nic.V pátek ráno naši vyjeli do Kojetína se podívat na sedačky a tak.Neřekli ani slovo o tom, takže tam asi nebyli.No, ale mě dovezli takovou pěknou černou mikču s kapucí (fotka na FB) a brášinovi celou šedou.Včera jsme jeli k dědovi, ale teta tam nebyla, protože si ZASE něco naplánovala na sobotu.Už mě to fatk štve, vždycky jsme jezdili v sobotu k dědovi, ale ona si prostě na tu sobotu musí něco dát.Fakt to už neřeším, protože se nebudu zbytečně rozčilovat.Ono to bylo celý utahaný, takže jsme asi v půl 3 nebo ve 3 jeli domů.Všem se chtělo spát, ale nikdo myslim že nespal :D.Dneska se nic zajímavýho nestalo, jenom jsem mamce strouhala jabka na štrůdl.Na učení jsem se ani nepodívala, protože se mi prostě nechtělo a zítra je taky den.A už se těším na večer, jak se naložím do tepléé vany plné pěny a budu relaxovat.Abych byla na zítar fit, když zase MUSÍM do toho blázince.Se mi vážně do školy nechce.A ještě ke všemu máme hned první hodinu občanku, to by mi nevadilo, ale kdyby jsme neměli tu kr*vu tak by se to možná dalo, ale stejně doufám, že autobus mi ujede a já si půjdu pěkně až na druhou hodinu a kašlu na to.

Jo, a taky zjišťuju, že jak vem pořád radím (ti, co mě znají osobně, ví) tak jsem v tom fakt dobrá.Teď má kámoš doma nějaký problémy, tak jsme si pohovořila s jeho otcem a prý je jak vyměněnej.Si ty moje kecy vzal asi k srdci a to je sakra dobře.Asi půjdu na psychologa nebo něco takovýho, protože mě to docela baví.

Teď se jdu nachystat do školy a potom ještě na 4story dodělat level.Tak se tu mějte.

PS: Leden nějak utekl, článků jsem moc nenapsala (13) tak doufám, že to bude v únoru lepší.
PS: A jdu změnit dess, protože tenhle mě deptá :D

They*

Tati, jak jsem se dostal na svět?

29. ledna 2010 v 14:32 | They*
Našla jsem jeden super text, který je fakt dobrý.Takže ho sem dávám, protože mě to vážně pobavilo.


Vraždááááááá

28. ledna 2010 v 18:24 | They* |  Napsal život
Čaute.
Fakt mám náladu, že bych nejradši vraždila.Dnešek byl docela v pohodě.Čtyři hodiny a potom výzo.Teda, řeknu vám, že jsem teda zklamaná.Mám dvojku z chemie, ale měla to být jednička.Je to na dlouhý povídání, ale mrzí mě to.Bych tu učitelku nejradši nakopala. Ale zase na druhou stranu nemám tu 4 z fyziky, ale mám trojku.Takže jsem dopadla ještě dobře.Známky se mi docela líbí a ted bude snažší dát teda to vyznamenání no.

Když se to tak stane ...

24. ledna 2010 v 9:57 | They* |  Napsal život
Zdar.
Chtěla jsem napsat včera, ale nejel mi net!Celý den .. Na zabití tohle.Takže píšu až dneska.Kdy to už konečně jede.

Příští týden bude super.V pondělí někteří vybraní píší jakésy testy, takže zbytek jde na počítače.V úterý toho moc super není, se nechám asi vyvolat z přírodopisu, abych potom neměla strach že budu někdy uprostřed roku.A chci nasbírat hezký známky.A potom do chemie si zopakuju prvky a ještě se máme učit oxidační číslo a jeho zakončení.Takže to snad do úterý dám a ve středu jdeme na koncert Pavla Nováka, takže nám odpadne asi fyzika a výtvarka, ale není to jistý, nýbrž nevíme, kdy jdeme :D Ale prostě se těším .. :)Ve čtvrtek je výzo a nám by zase mělo odpadnout vaření takže by to bylo super a v pátek máme prázdniny.Takže to bude prostě pohodička ..

Jinak je to ve škole jedno velký ho*no.Všichni rozhádání, samozdřejmě i já, ale usmiřovat se nechci.Nechci mít zase BF jako na začátku.Fakt ne.A taky jsem to Adéli řekla.Mě to prostě nezajímá.Budu se bavit s jinýma holkama a ona mě už nezajímá.Sice s ní sedím, ale to ten půl rok ještě přežiju ... :)

A ještě co nasere je to, že včera bráchovi internet jel a já se chtěla podívat na Halloween - Zmrtvých vstání a vono se mi to po 20-ti minutách zastaví, že jsem vyčerpala pro dnešek minuty, že musím dalších 48 minut čekat.Takže jsem se sebrala a šla do vany :D

Teď si jdu na chvíli zahrát 4story a pak se jdu učit.Zatím.

PS: Další song do sbírky, nemůžu si pomoct, ale miluju ho.


They*

Nééééééé

19. ledna 2010 v 20:15 | They* |  Napsal život
Zdarec.
Dobrá nálada mě jaksi neopustila, ale jsem docela naštvaná ... Pfff.Dobrá kombinace.
Fajn, přiznávám.Nebaví mě se učit, nejsem Einstain a nemám ráda fyziku.Proto mám *doufám* za 4.Protože moje známky tam nejsou moc extra.Hrozila mi i z přírodopisu, ale jako zázrakem mám za 3.Matika, čeština a angličtina :D za 2 .. A zbytek mě nezajímá .. :) Ze zemplu mám též za 2, prý ale hnusná 2 :D lepší než hezká 3 :D Ale sere mě chemie, sem tam nebyla a ona mi napsala za 1, ale psala sem písemku, dostala jsem za 3 a ona říkala že takovou písemku jedničkářka nepíše .. A povídala, že mi tu jedničku přepíše.A já doufám že nepřepíše..Bych nepřežila.A pak je tu hudebka tam jsem měla 1- a pak 2 a on povidal, že to mám 1-2 a prej uděláš si referát a já prej že nechci, tak dva ne.Tak jsem udělala na Madonnu jak měla mít spolužačka a na Metal♥.A dal mi teda za jedna.Takže škola se dá a fakt druhý pololetí chci mít vyznamenání :D Sem blbá, stejně to nedám, ale chtěla bych ukázat mým rodičům že na to mám!!

Nebudu psát, že mám konečně svůj kompl, protože to nikoho nezajímá, ani nebudu psát, že chemikářka řvala po M. a blá blá .. Prostě pohoda.Ale zítra strávím ve škole dlouhých 8 hodin!Mám na 7 třídnickou hodinu a mám do 3 .. Grrr. Prostě se mi neche vztávat v půl 6.. Ale stejně, pěkně jdu spát v 10 jak jem zvyklá a když zaspim, tak se učitelka neposere.Nechci se vypisovat, protože mám zasranou klávesnici takže jdu.

They*

Škola?

17. ledna 2010 v 17:08 | They* |  Napsal život
Zdar.
Chtěla jsem napsat ráno, ale nějak nebyl čas.Pořád někdo seděl u telky takže bych ho svým ťukáním do klávesnice rušila.Tak píšu teď, když jsem sama doma.

Grr..Zítra se musím opět vypravit do té zas*ané školy.NEchce se mi!Chci být ještě doma a zevlovat..Hlavně nebýt tam kde si nemůžem ani otevřít okno .. Jako to jsem ještě neviděla, aby jsme my děti zdechali jenom proto, že některé pič*y si otevíraly okna a je velkej doplatek.Omg jako kdyby jsme za to mohli všichni.Nerozčilovat se.

A ze všeho nejvíc mě štve, že jsem nepsala pololetku z matiky ani češtiny a nepsala jsem chemii.Takže mě určitě všechno čeká zítra nebo se na to učitelé vyserou a dají mi takovou známku jaká mi vychází bez těch pololetek.Tak uvidíme jak to dopadne.

Ale kdyby napadal ten sníh, jak měl dneska napadnout tak by se možná zase něco stalo, autobus by měl zpoždění a já si do školy šla až na druhou hodinu :DAť žije černá barva!

15. ledna 2010 v 14:38 | They* |  Napsal život
Zdravím.
Nějak teď není o čem psát když jsem nemocná.Ráno není nikdo na icq tak hraju buď 4story nebo si jako dneska přispím až do půl 10.Krásně jsem se vyspala.Je to rozhodně lepší než vztávat v 6 hodin.

Ale od pondělka mě to čeká zase .. Bych si tu "nemoc" ještě prodloužila, protože v pondělí dostanem písemku z hudebky a doufám, že mám za 1 a na výzo bude taky jednička.By mě jeblo kdyby mi dal dvojku.Už tak mě mrzí, že budu mít z chemie za 2. :( A ještě uvidím co mi dá z OV, protože tam mám pár jedniček a jednu pětku, ale počítám s dvojkou.

Jo a změnila jsem design.A jsem zase u černé.Já jsem asi fakt psychopat nebo úchyl na černou barvu.Já si život bez černý už fakt nedokážu představit .. Dokonce mám teď na sobě černý triko s Metallicou.Ale to mě hoši nasrali, že se nemůžou prodávat tyhle trika.Je to strašná škoda :( Ale teď mám jedno triko slíbený tak na něm bude asi MM (Marilyn Manson) .. Božskej to chlápek.

Teď jsem skoro sama doma tak letím ten časí využít jinak :P Zatím.
PS: Tenhle song miluju:
They*

Jsem pošuk

13. ledna 2010 v 9:12 | They* |  Napsal život
Ano, ano.Jsem pošuk.A pořádnej .. Vždycky jsem na blog chtěla psát každý den, přidávat zajímavé články a mít velkou návštěvnost, hodně vyměněných ikonek a prostě mít zajímavý blog.
Ale ejhle.Chybička se vloudila .. Na můj blog zavítá v průměru 30 lidí za týden a z toho mě pravidelně obklopuje komenřáři max. 5 lidí.A já si řekla dost ..

Pořád sem píšu jen nějaké sračky co prožívám.Prostě někoho, kdo kouká co je tu zajímavého a proleze rubriky, poté si všimne, že píšu jen do Diary tak hned odejde.A to já nechci.

Taky za to můžou ty moje tmavé - depresivní dessy který se mi nelíbí, ale přesto je tu mám.

No, ode dneška to tu oživím, budu MOŽNÁ přidávat i něco, co mě zaujme (ano, budu kopírovat - se zdrojem ovšem) .. A potom budu psát i do ostatních rubrik který si KONEČNĚ přejmenuju na čeké názvy.

Takže z toho všeho vyplývá, že jsem pošuk.

They*

Sere mě to

12. ledna 2010 v 11:17 | They* |  Napsal život
Zdar.Chtěla jsem napsat včera, ale nějak z toho sešlo.Nechtěla jsem rušit otce u telezvize.

No, teď mě docela už fakt SERE, že pořád píšu jenom to, co jsem dělala.Mám 5 rubrik a jen jedna (Diary) je nejvíc zaplněná .. Tak to teda ne.Chci zaplnit i ty ostatní.Tak je to.

A teď jsem nemocná.Já hold umím unemocnět .. Je to sice jednou za nějakou dobu, ale tento týden se zrovna píšou písemky .. Nedostanu tu 4 ze zeměpisu, ani moji krásnou 2 z angličtiny .. Ale nebudu psát čtvrtletku z matiky, nebudu psát chemii a nebudu psát zeměpis.Ale sere mě, že mi jde v chemii o 1 ny vyzo, ale ona mi ji bez té písemky, co se píše v pátek nedá .. Bože :( Já jsem chtěla jedničku .. Ale mohla by mi přidat :) bych jí byla nesmírně vděčná, ale ona to beztak neudělá .. Jako sere mě to, ale co už .. Kdyby jsme v pátek neměli zeměpis, tak si to klidně napsat přijdu.

Co jinak, jak válčite ve škole Vy?

They*

O bože :D

7. ledna 2010 v 14:36 | They* |  Napsal život
Fakt se moje škola začíná kurvit.
Jedna holka si normálně do šatny na TV dá 3tisíce a mobil a pak se diví, že jí to někdo ukradne.Takže se to prý vyšetřovalo co jsem slyšela a od té doby máme zákaz chodit na WC!V těláku jsme měli být poučeni, ale já jsem šla pro třídnicu takže jsem to neslyšela, nikdo mi nic neřekl a když jsem chtěla jít na wc tak jsem nemohla .. Sem na učitelku koukala jak idiot.Tak koho by to nenaštvalo?

Tento týden je docela napínavý, protože samý písemky, hned po prázdninách .. Ale dá se to.V úterý jsem psala test z přírodopisu - na trojku si věřím.A potom myslím jsme psali až dneska z matiky, což bych měla mít dobře, tak uvidím a zítra mě čekají písemky rovnou 3.Achjo, velká z angličtiny - první hodinu, ze zeměpisu - druhou hodinu a z chemie - čtvrtou hodinu.Nejradši bych si nechala ujet autobus a nešla do školy vůbec, protože nic neumim!Ale snad to nějak dám no.

A dneska bylo stejně nejlepší v rodince jak učitelka začala ječet kvůli milimetrovímu broučkovi :D :D :D Jsme se jí celá třída chlámali .. A pak Filip šel a normálně ho prstem na jejím stole usmrtil :D

:D A ještě ke všemu tady asi druhý nebo třetí den v kuse sněží!Je to sice s přestávkama, ale dá se říct, že skoro pořád .. Na zabití :D

They*