Prosinec 2009

Jak na nový rok, tak po celý rok

31. prosince 2009 v 12:05 | They* |  Napsal život
Zdravím .. Tento rok naposled :D Jak radostná zpráva .. To buden ezvyk psát 2010 a ne 2009 :D Už tam nikdy v blízké době nebudou dvě nuly za sebou :D Ale co, je to jen blbý číslo :P ..

Tákže Vám všem, co tohle čtete přeju krásný nový rok který by měl být o 100% lepší než tento.Zbytek si domyslete sami :DThey*

Svadba

22. prosince 2009 v 20:30 | They* |  Napsal život
Pohodička.Dneska jen tři hodiny "učení" .. V ájině jsme byli v IVOŠOVI (té učebně se tak říká - je jedno proč) jsme tam dělali doplňovačky a samý sr*čky.V zemáku byl kopr jak kráva .. A v češtině též .. holky malovali Adélu (řasenka atd.) .. xD

No a potom jsme museli vyřešit dilema, kdo si koho vezme, protože ženich se nedostavil do školy a Lukáš nechtěl být.Marťa nechtěla Filipa, Roman to být nemohl, Kubina nechtěla a tak tam těch kluků moc nezůstalo.Tak jsem rozhodla, že budou lesby.Takže Adéla si brala Martinu.Proč taky ne že, místo obyčejné svadby je to registrované partnerství.(jestli máte něco proti lesbám, máte něco proti mě!)No takže se šlo na to.Nachystat lavice, holky se převlíct a už to jelo .. Hudba pěkně, hosti sedí na židlích a čumí.Chlámy jak prase, ale mám to celý natočený na VIDEU!Pohoda .. Potom jsme jedli dort, měli jsem teda 2 a naše třída snědla asi třičtvrtinu jednoho a zbytek se rozdal učitelům .. A my za to jak debžoti platili!Asi v půl 12 bylo po svadbě a potom tam ještě do půl 1 kopřit jak dementi.

Pak čekám na bus .. Pokecám s Gábčou a pak na nádru potkám Jiříka .. Samozdřejmě hodíme řeč, protože se známe :D Ještě aby ne .. No, ukazovala jsem mu to video a fotky ze ŠvP a z té svadby a on mi ukázal VODKU!Že prý to musí vypít sám na Silvestra.. A pak v Toválu vytahoval cigarety, černý což jsem ještě neviděla, a jak jednu měl v ruce tak jsem mu ji vzala a jen prej "dík" .. a on mm .. A vzal si druhou :D .. To jsme teda kamarádi .. To je už druhá co mi dal :D


They*

Vánoční nálada?

22. prosince 2009 v 6:45 | They* |  Napsal život
Abych pravdu řekla, Vánoce mě moc neberou.Nevím proč, ale nemám ten svátek moc ráda.Všechny ty stresy kolem toho, co komu koupit, mám dost peněz apod.Je toho na vyjmenování hodně, ale to je celkem jedno.Vánoční náladu mám asi až od včerejška, kdy jsem šla s mamkou do města nakoupit dárky pro holky ve škole.

Ano, jsme pořád jak malé děti na prvním stupni, co si dávají pod stromečkem ve škole dárky.Samozdřejmě, že to vymyslela třídní, strašně akční stařena.Už mi vážně leze na nervy a nejradši bych ji shodila ze schodů .. No, ale nebudu psát co jsem jim koupila, protože Natálka měla blog, a ví tuhle adresu takže by si to přečetla a takovou radsot jí neudělám ♥.

Jo a ve škole chystáme svadbu, jelikož jsem matka nevěsty takže mám JAKOŽE pár let svého života za sebou .. tak podle toho mám i oblečení..Hej já v tom vypadám fakt jak stařena, ale líbí se mi to.Sice se mi to roluje do půlky břicha, ale přežiju to :D Pokud mi máti dovolí si vzít foťák, řeknu holkám, ať mě vyfotí :D ... Ať se taky zasmějete.

PS: No nic, zatím se tu mějte, valím na autobus.

They*

Den po dni ...

19. prosince 2009 v 10:57 | They* |  Napsal život
Dokopala jsem se k tomu, abych napsala, jak jsem ztrávila tento týden.
První polovina napsaná: 22:46 ..
Druhá polovina napsaná: 10:56

Zpátky :)

18. prosince 2009 v 16:33 | They* |  Napsal život
Tak jsem se vrátila.Kupodivu vcelku.
Ráno jsem nevěděla, jestli se mám těšit že už budu doma, nebo brečet, že tam chci zůstat.Neudělala jsem ani jedno.Nechtělo se mi odjet.Nechtělo se mi od těch dětí, se kterýma jsem strávila celý týden.Každé ráno, večer, jsem je potkávala.
Budou mi chybět kluci, se kterýma jsem hrála potají karty.Nadávali jsme, smáli se, hádali. Někteří mi sice pili krev, ale těch bylo málo.
Nafotila jsem i fotky, některé fotil tata, potom nějaké vyberu a dám je sem.

Nejhorší na tom všem je, že jsem měla v mobilu nové číslo i icq a mobil se mi posral!Normálně mi jeden jen půlka displeje..A zrovna ta dolní.Je to jakoby na poloviny a jede jen ta spodní.Takže si to číslo těžko opíšu.A jsem totálně v p*deli!Si nedovedete představit, jakej jsem na mobilu závislák.

They*

EDIT 22:40: V záhlaví je jeden obrázek z toho, co jsem vyfotila.Zítra je možná přidám všechny.


Popis mého táty

16. prosince 2009 v 12:00 | They* |  Vylévaní srdce
*přednadstaveno*

Snad se táta nebude zlobit, když to sem dám.
!! Vše, co je v článku napsané, je autorské, tudíž nekopírovat !!

PS: Když jsem tohle četla ve škole, málem mi tekly slzy, všichni říkali, že je to pěkný, ale hlavně je to psáno od srdce.


Fuč .. **

13. prosince 2009 v 8:00 | They* |  Napsal život
** Teď, když tu sedím a píšu článek, je něco kolem osmé hodiny večerní v pátek. **

Když je tento článek zveřejněný, jsem teď někde u školy a nakládám věci do autobusu a chystáme se k odjezdu .. nebo! sedím v autobusu, mávám rodičům a uvědomuju si, že se chystám zažít nejlepší týden v mém životě.Jsem ráda, že jsem právě tam, kde jsem.

Vy se tu mějte pěkně a nezlobte **

They*

Šprte!

11. prosince 2009 v 19:43 | They* |  Napsal život
Jasně, někdo by mě po tomhle týdnu až na fyziku mohl označit za šprtku.Pěkně pod sebou sedum jedniček a to ještě nepočítám jedničku z té chrakteristiky a chemii co nám nezapsali.Kdyby jste viděli jak je to krásný pohled .. mm ..

Dneska jsem se balila, zítra jedem k dědovi a neděle 7:00 budíček, 7:45 odjezd!Směj Jizerky - severní Morava - Nekoř. (Těšing jak prase .. xD)

Ve škole v pohodě, v těláku hm... Hráli jsme florbal a jak byly ty dvě na tom zápasu, tak si myslely, že když v pondělí jedou zase, takže ONY MUSÍ TRÉNOVAT! Hej demence.Prostě jsme hráli a ne že oni musí TRÉNOVAT! Ať se proberou .. Dámičky namyšleny. Zakopat je pod zem!No, nebudu se rozčilovat, nestojí mi to za to.

They*

Jo tak a teď se začni pořádně hádat :D

10. prosince 2009 v 16:39 | They* |  Napsal život
Čím začít? .. Je toho dost takže se dá i očekávat že to bude dlouhý článek.Waw, 10 dní jsem nenapsala, to je můj rekord.Mě vlastně blog zas tak moc nebaví, ale nenechám to tu opuštěný.

Teď aktuálně, ve škole se mi začlo dařit, poslední známky v žk jsou asi 4 jedničky :) spokojenost největší.Zítra dostanu písemku z angličtiny, na kterou jsem zvědavá .. Potom z matiky co mám buď 3 nebo 4 .. A píšeme ze zeměpisu, takže se na to musím podívat.Tak snad to dopadne dobře.

Dneska jsem četla svoji slohovou práci - popis mého rodiče.Vybrala jsem si tátu.Je to milej člověk a když jsem to psala bylo mi fajn.Ale když jsem to ve škole četla, málem jsem se rozbrečela.Prostě mě to strašně dojalo.Nevím, ale líbí se mi to.I učitelka řekla, že to bylo moc hezký.Takže mám jedničku, ale o tu mi vůbec nešlo.

Jo abych nezapoměla, v neděli jedu na 5 dní na ŠVP s tátou a jeho třídou + ještě další třídy.Aspoň bude sranda.Doufám, že nám napadne sních jinak je to pěkně na nic a nemálo lidí by bylo zklamaných.Ale docela se tam těším .. Si ani nedovedete představit jak.

Včera jeli Marťa se Sabčou do Hranic hrát florbal, přála jsem jím to i když bych nejradši jela taky že.Ale bylo to okresní kolo a holky byli na prvním místě!Takže postupují do dalšího, kam jedou v pondělí.

Dneska jsme měli vaření .. Já asi po čtyřech týdnech, pohoda.Měli jsme dělat perníky a byla sranda.Bylo nás tam míň než obvykle, takže to bylo fajn.

Jo a včera jsem se dívala na DŮM SNŮ a modrým jsem to přála a že získali 97% všech hlasů se ani nedivím.Kdo by těm šedým taky ty hlasy posílal.Prostě modří si to zasloužili, víme to všichni a tak to je.

Ještě by to chtělo sníh a bylo by to.Vánoce moc sice ráda nemám, ale sníh jo .. Pěkně lyže a jedéém :D

Tak jsem se rozepsala a zase mizím .. Se mějte.